23. Marketing

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

23. Marketing

Postautor: tiefling » śr, 2 sty 2013, 16:05

Marketing

Budynek marketingu znajduje się na drugim polu. Możesz w nim za pomocą specjalistów od reklamy i Allstars akwirować sponsorów.

Sponsorzy

Możesz tu organizować imprezy, aby pozyskać sponsorów dla swojego klubu. Im większa i fajniejsza imprezka, tym więcej sponsorów jest również w stanie przyciągnąć. Im więcej punktów sponsorów posiadasz, tym lepsi sponsorzy przychodzą na Twoje imprezki. Urządzenie imprezki kosztuje L$ i golsy i trwa przez pewien czas, który możesz jednakże skrócić za pomocą golsów. Po imprezce stoi do Twojej dyspozycji kliku sponsorów, z których możesz wybrać jednego, który przez następne 5 dni będzie wspierał Twój klub. Po upływie sponsoringu możesz zatroszczyć się o nowych sponsorów.

Punkty sponsorów

Im więcej punktów sponsora posiadasz, tym lepsi sponsorzy przychodzą na Twoje imprezki.

0 do 499 punktów: sponsorzy 5%
500 do 2499 punktów: sponsorzy do 10% (Oferty mogą być z 10% bonusem, ale nie muszą. Mogą pojawić się także oferty z 5% bonusem)
2500 do 7499 punktów: sponsorzy do 15%
7500 do 14499 punktów: sponsorzy do 20%
od 15000 punktów: sponsorzy do 25%


Punkty sponsorów możesz otrzymać przez kształcenie specjalistów od reklamy, a także przez ilość i jakość Twoich Allstars.

Punkty sponsorów przez specjalizację ludzi od reklamy


1 gwiazdka: 100 punktów sponsorów
2 gwiazdki: 200 punktów sponsorów
3 gwiazdki: 300 punktów sponsorów
4 gwiazdki: 500 punktów sponsorów
5 gwiazdek: 1000 punktów sponsorów
6 gwiazdek: 1500 punktów sponsorów


Punkty sponsorów przez Allstars:
Każdy Allstar wlicza się przez swoją wartość treningową bez czynnika wieku i przedmiotów do punktów sponsora, co oznacza, że im lepszy był on jako zawodnik, tym większą wartość będzie miał jako Allstar.

Personel

Tutaj możesz zatrudnić i wykształcić specjalistów od reklamy. Przez wykształcenie zwiększa się ich kompetencja, a Ty otrzymujesz punkty sponsorów.

Allstars

Allstars są emerytowanymi piłkarzami. Jeżeli Twój zawodnik przekroczył wiek umożliwiający aktywną karierę, możesz wysłać go w Siedzibie klubu do Allsatrs. W ten sposób robisz w kadrze wolne miejsce dla nowych talentów. Zawodnicy znajdujący się w Allstars nie mogą już występować w Twojej kadrze. W Allstars z kolei ich wartość treningowa (bez czynnika wieku i przedmiotów) wlicza się do wyliczenia punktów sponsorów. Im lepszym graczem był dany zawodnik, tym więcej punktów przyniesie jako Allstar i tym lepszych sponsorów przyciągnie do klubu. Po osiągnięciu wieku 65 lat Allstars zostają automatycznie usuwani z budynku marketingu i przechodzą definitywnie w zasłużony stan spokoju.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”