12. Przyjaciele/ dodawanie przyjaciół

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

12. Przyjaciele/ dodawanie przyjaciół

Postautor: tiefling » śr, 12 wrz 2012, 12:00

W jaki sposób mogę dodać przyjaciela?
Kliknij na wolne miejsce na Twojej liście przyjaciół i podaj nazwę przyjaciela. Następnie kliknij na OK. Po potwierdzeniu zaproszenia do przyjaźni użytkownik zostanie dodany do Twojej listy przyjaciół. Możesz posiadać maksymalnie 12 przyjaciół, jako użytkownik premium zaś 24. Inną możliwością dodania przyjaciół jest kliknięcie w arenie na przeciwnika i skorzystanie z opcji „Dodaj jako przyjaciela”.

Jakie funkcje ma lista przyjaciół?
Po dodaniu do przyjaciela do Twojej listy przyjaciół możesz za pomocą umieszczonych w niej ikonek bezpośrednio pisać wiadomości do swoich przyjaciół, wyzywać ich na pojedynki lub też wypowiedzieć przyjaźń. Za pomocą jednego kliknięcia na logo drużyny przyjaciela możesz złożyć mu wizytę. Z odwiedzin u przyjaciela możesz powrócić za pomocą czerwonej strzałki w górnej części strony.

W jaki sposób otrzymuję bonusy od przyjaciół?

Kliknij na logo drużyny Twojego przyjaciela na liście przyjaciół, by go odwiedzić. U przyjaciół możesz wykonać różnego rodzaju zadania i otrzymasz za to określoną ilość L$, zależną od Twojego aktualnego poziomu. Czy zdobędziesz wolny mecz, zobaczyć możesz w animacji po kliknięciu na zadanie. Jeżeli wyświetlone zostają złote monety, otrzymujesz L$, jeżeli napis „Wolny mecz”, to już nie muszę Ci chyba tłumaczyć;). Ilość posiadanych wolnych meczów możesz zobaczyć pod ilością posiadanych goli w opcji „eMatches”. U każdego przyjaciela możesz dane zadanie wykonać tylko raz dziennie.

Czy potrzebuję przyjaciół, aby móc grać w tą grę, czy mogę również grać w nią samemu?

Bu grać w 11 Legends nie potrzebujesz przyjaciół, niemniej jednak posiadanie przyjaciół przynosi dodatkowe korzyści – tak zwane bonusy przyjaźni.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”