06. Biuro

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

06. Biuro

Postautor: tiefling » czw, 23 sie 2012, 16:16

Co mogę robić w biurze?
Biuro możesz zbudować po osiągnięciu poziomu 4. Możesz w nim sprawdzić stan swoich finansów, zapoznać się ze statystykami jaki i zakupić i sprzedać zawodników. Im wyższy poziom rozbudowy, tym wyższe dochody otrzymujesz. Znajdziesz je pomiędzy menu budowy i stadionem.

Gdzie znajdę statystyki?
W pierwszej zakładce znajdziesz statystyki, które zawierają informacje na wiele różnych tematów. Po prawej stronie masz możliwość wyboru interesujących Cię informacji, pod spodem znajdują się strzałki do przechodzenia na kolejne strony oraz przycisk umożliwiający bezpośrednie przeniesienie się do miejsca zajmowanego w statystykach przez Ciebie.

W jaki sposób mogę kupić zawodników?
W przeglądzie rynku transferowego znajdziesz wszystkich zawodników oferowanych przez innych graczy. Kliknij na jednego z zawodników, aby zapoznać się z jego wartościami. Jeżeli chcesz kupić zawodnika, możesz złożyć odpowiednią ofertę. Sprzedawca decyduje się wówczas zazwyczaj na akceptację najkorzystniejszej dla niego oferty. Jeżeli zaoferowany zawodnik ma opcję „Kup natychmiast”, możesz go również zakupić natychmiast za wyznaczoną cenę.
Ponadto w czwartej zakładce masz możliwość zakupu nieznanych talentów. Nieznane talenty to zawodnicy o niskiej sile, którzy muszą dopiero zostać przez Ciebie wytrenowani. Znajdują się tam również prawdziwi profesjonaliści, których wartości zostają po części wyświetlone. Dlatego możesz tutaj zrobić doskonałe interesy! Za drobną opłatą 10 goli możesz zapoznać się ze wszystkimi wartościami profesjonalistów. Po zapoznaniu się z wartościami możesz kupić tego rodzaju zawodników tylko po stałej cenie. Jeżeli nie znajdziesz dla siebie żadnych interesujących ofert, możesz za 15 goli odświeżyć ofertę.

W jaki sposób sprzedaje graczy?
W opcji „Zarządzaj moimi graczami” możesz dokonać sprzedaży swoich zawodników. Im lepiej wytrenowany jest Twój zawodnik, tym wyższa też jego wartość rynkowa. Kliknij na gracza na liście i podaj pożądaną przez siebie cenę. Jeżeli chcesz zaoferować gracza również po stałej cenie, zaznacz ptaszka w opcji „Kup natychmiast”. Swoich zawodników możesz sprzedać również bankowi. W tym wybierz zawodnika klikając na niego i wybierz opcję „Sprzedaż do banku”. Ustal cenę z bankiem. Jeżeli nie jesteś zadowolony z oferty banku, możesz za drobną opłatą poprosić o nową ofertę.

W opcji „Otrzymane oferty” możesz zapoznać się z ofertami złożonymi przez innych graczy na wystawionych przez Ciebie na rynku transferowym zawodników. Jeżeli jesteś usatysfakcjonowany złożonymi ofertami możesz je zaakceptować. Pamiętaj o tym, że 10% ceny sprzedaży są prowizją pobieraną przez bank.

Oferty bezpośrednie
Każdy menadżer może sprzedać jednego ze swoich zawodników bezpośrednio innemu menadżerowi. W tym celu musi on wejść do Biura, Rynku transferowego, do Zarządzania zawodnikami, kliknąć na zawodnika i wybrać opcję Sprzedaż bezpośrednia, a następnie podać cenę sprzedaży i nazwę kupca.
Menadżer, któremu złożono tego rodzaju ofertę może ją zaś zaakceptować w opcji "Oferta bezpośrednia".

Obrazek


Gdzie mogę zapoznać się z moimi wydatkami i finansami?
W zakładce „Finanse” możesz zapoznać się ze swoimi finansami na przestrzeni miesięcy.
Zakładka „Wyciąg z konta” zawiera najnowsze operacje na Twoim koncie.
Pod „rozwojem” przedstawione są najważniejsze wydatki i przychody.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”