04. Siedziba klubu

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

04. Siedziba klubu

Postautor: tiefling » czw, 23 sie 2012, 16:15

W jaki sposób mogę zmienić ustawienie?
Ustawienie możesz zmienić w siedzibie klubu. W tym celu kliknij na budynek znajdujący się u dołu strony w jej centralnej części. W pierwszej zakładce od lewej możesz dokonać zmiany ustawienia, pod nim znajduje się ławka rezerwowych z miejscem dla 7 graczy. Po prawej stronie okna widzisz ustawienie, które możesz dowolnie zmieniać rozmieszczają graczy na różne sposoby na boisku. Przy każdym z graczy wyświetlane są charakterystyczne symbole, gdy uległ on kontuzji lub otrzymał żółtą lub czerwoną kartkę. W przypadku gdy gracz uległ kontuzji lub otrzymał czerwoną kartkę, koniecznie powinieneś go wymienić przed kolejną rozgrywką lub poczekać z rozegraniem meczu do momenty wyleczenia kontuzji. Klikając na danego gracza możesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na jego temat.
Ponadto przy każdym graczy w tle wyświetlana jest jego siła. Jeżeli gracz znajduje się na niewłaściwej pozycji na boisku, siła wyświetlona jest w kolorze czerwonym i gracz nie rozwija swoich zdolności w stu procentach.

Aby usunąć gracza z ustawienia wystarczy kliknąć na mały X przy jego nazwisku. Aby umieścić zawodnika na danej wolnej pozycji, należy kliknąć na pozycję i wybrać z listy dostępnych dla tej pozycji zawodników przez Ciebie pożądanego. Do wyboru masz wszystkich zawodników, którzy aktualnie nie znajdują się na boisku.

Gdzie mogę zapoznać się z moją kadrą?
Kadrę widzisz w drugiej zakładce. W lewym obszarze wyświetleni są zawodnicy. W pierwszej kolejności są to zawodnicy rezerwowi, następnie Ci znajdujący się aktualnie na boisku i na końcu ci nie biorący aktualnie czynnego udziały w rozgrywkach. Klikając na danego gracza możesz zapoznać z aktualnym stanem rozwoju jego zdolności i używanymi przedmiotami. Tutaj możesz również zapoznać się z historią treningu i kontuzji gracza.

Czym są przedmioty i w jaki sposób mogę ich użyć?
Przedmioty optymalizują zdolności graczy. Możesz zastosować je w zakładce „Kadra”. Po wyborze gracza przenosisz się przez jedno kliknięcie na puste miejsca z przedmiotami do przeglądu możliwych do zakupienia przedmiotów i wybierasz je jednym kliknięciem.

Gdzie otrzymuję przedmioty?
Przedmioty możesz zakupić w trzeciej zakładce okna. Po lewej stronie widzisz zakupione przez siebie przedmioty. Po prawej stronie możesz zaś zakupić przedmioty lub zażądać nowej ich dostawy. Przedmiot y możesz zakupić za gole – walutę premium gry. Każdego dnia ma miejsce inna promocja na przedmioty, dzięki której możesz zakupić je o 15%, 25% lub nawet 50% taniej! Wraz ze wzrastającym rabatem wzrasta również wielkość zakupowanego pakietu. Akcja bonusowa widoczna jest po prawej stronie na stronie przeglądu, naturalnie do czasu, gdy jest aktualna.

W jakim celu rozbudowuje się siedzibę klubu?
Z każdą kolejną rozbudową siedziby klubu możesz przyjąć do swojego klubu więcej zawodników.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”