Zmiany w sposobie logowania w 11legends

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 2314
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:50

Zmiany w sposobie logowania w 11legends

Postautor: Neiel » wt, 29 paź 2013, 11:09

Drodzy Menadżerowie,

dziś zarządzanie drużynami stało się jeszcze łatwiejsze! Czas jak wiadomo to pieniądz, a tego nigdy mało. Dlatego, aby zaoszczędzić czas i usprawnić logowanie zmieniliśmy sposób logowania do gry.

Od dziś nie musicie logować się za pomocą strony startowej, aby móc korzystać z gry! Jeśli jesteście zalogowani do portalu na http://pl.upjers.com/ i otworzycie stronę startową 1legends http://www.11legends.pl/ zostaniecie automatycznie zalogowani do gry. Dzięki temu logowanie poprzez stronę startową gry nie jest już konieczne!

Nowy sposób logowania zapewnia Wam komfort oraz możliwość bezpośredniego logowania do gry.

A najlepsze jest to, że wszystkie potrzebne dane do bezpośredniego logowania już posiadacie. Wraz bowiem wraz z rejestracją konta w grze automatycznie zostaje utworzone również konto na portalu upjers http://pl.upjers.com/.

Zalogujcie się na portalu upjers http://pl.upjers.com/ Waszymi danymi konta gry, portal nie tylko ułatwi Wam szybsze logowanie, ale również daje Wam możliwość bezpośrednego korzystania ze wszystkich gier upjers bez dodatkowej potrzeby rejestracji w grze, wystarczy tylko kliknąć odpowiedni przycisk na portalu!

Ale to jeszcze nie wszystko, jeśli gracie w inne nasze gry i posiadacie już konto portalowe możecie dzięki temu bezpośrednio i bez dodatkowej rejestracji zalogować się w 11legends i przetestować grę. Wystarczy tylko wpisać swoje dane portalowe na stronie startowej gry i rozpocząć zabawę.

Logowanie poprzez stronę startową w 11legends jest oczywiście w dalszym ciągu możliwe jeśli nie chcecie korzystać z portalu.

Życzymy Wam świetnej zabawy w 11legends!

Wasz Zespół 11legends
Obrazek

Wróć do „Ogłoszenia”