Włam na konto DraconW

DraconW
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: DraconW

Włam na konto DraconW

Postautor: DraconW » sob, 21 gru 2013, 20:14

Witam, notorycznie ktoś mi sie włamuje na konto DraconW nawet zmiana hasła nic nie pomogła, co mam zrobić?

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Włam na konto DraconW

Postautor: Neiel » pn, 23 gru 2013, 14:09

Jeśli masz podejrzenie, że ktoś mógł logować się na Twoje konto gry to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa konta gry. Stosowanie ich wyklucza ewentualną możliwość logowania się innego gracza na Twoje konto:

1. Login i hasło w żadnym wypadku nie powinny się pokrywać.

Przykładem niewłaściwego doboru loginu i hasła może być poniższa kombinacja:

Login : Iksiński
Hasło : Iksiński

2. Złożoność hasła do konta

Hasła typu lol123456 i ich pochodne, nie są bezpiecznymi hasłami, prosimy abyście zwracali uwagę na to aby w ciągu znaków, który tworzy Wasze hasło pojawiały się cyfry na przemian z literami.

Przykład bezpiecznego hasła: 1h5fk5zm8g3

3. Korzystanie z gry poza miejscem zamieszkania.

Jeśli korzystacie z gry w szkole, miejscu pracy, u znajomych bądź w kafejce internetowej, pamiętajcie o tym aby podczas logowania nie korzystać z funkcji zapamiętywania danych dostępu, oraz o każdorazowym wylogowaniu po zakończeniu gry!

4. Przekazywanie danych dostępu

Przypominamy, że przekazywanie danych dostępu innym użytkownikom zabronione jest regulaminem gry. Doświadczenie wskazuje również na istotny fakt, że zasada ograniczonego zaufania stosowana w ruchu drogowym, przydaje się również w świecie wirtualnym.

5. Próby wyłudzenia danych dostępu

Przypominamy również w tym miejscu, że:

Nikt z administracji, supportu bądź jakiegokolwiek innego działu firmy upjers, nigdy nie poprosi Was o dane dostępu do gry.

Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Problemy na forum”