generator energii

Awatar użytkownika
aui
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: aui

Re: generator energii

Postautor: aui » ndz, 13 sty 2013, 18:26

ogólnie pomysł jest spoko bo w miarę przemyślany.
Nie powiedziałam, ze jestem przeciwko tylko nie lubię wyścigów szczurów. Ale co kto woli, tak?

Podejrzewam, że większość graczy która by to wykupiła to są osoby o których własnie wspominamy czyli no-lify które chcą w każdej grze być w top graczach.

Z ekspresu i tak bym nie korzystała, bo nie będę wydawać realnej kasy na gry.
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!

akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

darthkev
Numer GG: nr gg
Nazwa Konta: darthkev

Postautor: darthkev » ndz, 13 sty 2013, 22:24

JasonVII pisze:Jestem przeciwny przyspieszania gry poprzez jakieś ładowania energii i już.Poza tym można doładować energie za 3 doshe do pełna więc po co ten temat?

1)Jesteś przeciwny a jednak 'pokazujesz" sposób dziwny schemat rozumowania... :roll:
2) proponuję może nie tańszy jednorazowo ale bardziej opłacalny sposób długoterminowy
JasonVII pisze:Nie lubię gier gdzie im więcej się siedzi i gra tym jest się lepszym.

Czy nie na tym polega każda gra??? z kazdym rozebranym samochodem blizej kolejnego lvl ;) Mi też nie chodzi o typowe "exp-ienie".
JasonVII pisze:Poza tym można doładować energie za 3 doshe do pełna więc po co ten temat?

napisałem wystarczyło doczytać...
darthkev pisze:przyrost energii jest zbyt wolny a rozwiązanie z napojem na niskich poziomach zbyt kosztowne... (pomijam graczy dażących do top 1 )

Ponieważ zaczynamy rozmijać sie z tematem zakończmy "pokojowo" rozmowy ;)
Pozdrawiam i życzę miłej gry

Kamiloss
Nazwa Konta: Brak

Postautor: Kamiloss » wt, 15 sty 2013, 11:39

Szybsze ładowanie jest bez sensu. Na niskich poziomach fakt traci się bez sensu energię, ale ona się ładuje 60 na godzinę ( 3 na 3 minuty) więc np na 10 poziomie będzie się ładować już 6 godzin a na 20, 12 godzin. Dla mnie to jest dobre rozwiązanie bo nie wymaga nołlajfienia od gracza.

JasonVII

Postautor: JasonVII » śr, 16 sty 2013, 22:40

Kamiloss popieram w stu procentach.

Vitalson
Nazwa Konta: Vitalson

Postautor: Vitalson » pn, 21 sty 2013, 14:32

darthkev pisze:
alpha_bravo pisze:...

1) Jak fizycznie wyobrażasz sobie elektrownie przypiętą do człowieka ? ( nawet jeśli to tylko gra proponuj rozwiązania realne dla danej "rzeczywistości" )
...
przypominam ze upjers nie jest organizacją non-profit...

Zachęcam do komentarzy, dzielenia się uwagami bo dzieki zainteresowaniu i akceptacji moze wejść pomysł do gry.

To akurat jest proste.
Generator energii w Postaci wiatraka, lub kola wodnego :) Taki "dostawca" odnawialnej energii jest jak najbardziej zgodny z rzeczywistością.
Ew. Mozna zrobic opcje zakupu energii u elektrowni (czasową, np. zwiekszenie wydajnosci na dobe, czy 3 doby, czy 5 dni).

Podobna opcja jest zrealizowana w kilku grach browsernych.

padek
Nazwa Konta: Padekk

Postautor: padek » czw, 31 sty 2013, 16:45

jestem za zwiększeniem odnawiania energii... ale nie za miliony doshów tylko za kase na np. tydzień. :oops:
Swój dla swoich.

padek
Nazwa Konta: Padekk

Postautor: padek » pn, 4 lut 2013, 07:03

aui- co mnie obchodzi to ze nie chcesz szybszego odnawiania energi??! wlasnie, 10,15 minut i juz wszystko załatwione = gówno a nie gra. Jezeli w cos zaczynasz grac to musisz miec swiadomosc ze zabierze ci to troche czasu... a nie takie granie sranie w banie... tylko zaśmiecasz forum ,dla ludzi ktorym na prawde spodobała sie gra i chcą czegoś wiecej niz tylko ( 2 kliknięcia i juz ) ja mam 13 lvl i zeby rozbroić jeden samochód musze czekac 1 godzine i 5 minut. więc niech ogarnie i przekalkuluje to twoja skromna główka bo widac ze nie interesuje ciebie ta gra(na serio) :)
i za przeproszeniem gówno mnie obchodzi ze myslisz ze jesteśmy No-liferami ,ja ogarniam swoje zycie w 100% razem z grą i bez niej :) takze siadz na dupce i poklikaj sobie na kurniku albo w swoim super realnym zyciu pograj w karty w kuku :)
Swój dla swoich.

Kamiloss

Postautor: Kamiloss » pn, 4 lut 2013, 08:58

padek pisze:aui- co mnie obchodzi to ze nie chcesz szybszego odnawiania energi??! wlasnie, 10,15 minut i juz wszystko załatwione = gówno a nie gra. Jezeli w cos zaczynasz grac to musisz miec swiadomosc ze zabierze ci to troche czasu... a nie takie granie sranie w banie... tylko zaśmiecasz forum

Forum to miejsce, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię - naucz się proszę szacunku do zdania innych - możesz ich nie akceptować, ale nie musisz ludzi wyzywać.

padek pisze: ,dla ludzi ktorym na prawde spodobała sie gra i chcą czegoś wiecej niz tylko ( 2 kliknięcia i juz ) ja mam 13 lvl i zeby rozbroić jeden samochód musze czekac 1 godzine i 5 minut. więc niech ogarnie i przekalkuluje to twoja skromna główka bo widac ze nie interesuje ciebie ta gra(na serio) :)

Gra na serio? Powiedzieć Ci kto na tym serwerze gra na serio? Ludzie, który pakują Doshe, za realną kasę - oni traktują rywalizację serio i choćbyś nawet miał nieskończoną liczbę energii, to i tak nie masz szans z czołówką, która gra za pieniądze.

Poza tym takie myślenie to nołlajfienie już - według mnie - studenta - gra jest dobrze wyważona - potrafi zająć trochę czasu przy sprzedaży części, jest sporo celów, które można osiągnąć w postaci możliwości rozkładania różnych innych pojazdów, niż tylko samochody, są osiągnięcia itd. Przy tym wszystkim gra nie wymaga siedzenia 24/dobę, żeby to wszystko mieć - wystarczy wejść w przypadku 13,14 lvlu raz na 6 godzin i starczy.

padek pisze:i za przeproszeniem gówno mnie obchodzi ze myslisz ze jesteśmy No-liferami ,ja ogarniam swoje zycie w 100% razem z grą i bez niej :) takze siadz na dupce i poklikaj sobie na kurniku albo w swoim super realnym zyciu pograj w karty w kuku :)

No i właśnie - ale nie każdy chce tego, co Ty ;) Uszanuj proszę jego zdanie i moje, bo od tego jest forum - od zdrowej dyskusji na argumenty, a nie od tego "bo mi sie tak podoba, a ty sie nie znasz".

kamilutek99
Nazwa Konta: kamilutek99

Postautor: kamilutek99 » sob, 2 mar 2013, 11:31

Mam inny pomysł , kupienie sobie łóżka ! Tak właśnie , to jest bardziej realny pomysł i zwiększa np. co 3 minuty 4 energii i jest małe łózko za GG dolce i duże co regeneruje 5 energii co 3 minuty za doshe , lub 3 energii co 1 minute :>

klasyka
Nazwa Konta: Kundoss

Postautor: klasyka » ndz, 17 mar 2013, 19:58

Nie zrobia tego. Doladowanie energi tylko za realne pieniadze
Pay to WIN
PoZDRAWIAM Account Magment

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”