Strona 1 z 5

Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 07:07
autor: ciotka
Wiecie co? Gra idzie do przodu i jest coraz większa rozbieżność poziomów wśród graczy, a oczywiście Ci z wysokim poziomem zdołali uzbierać już niektóre wartościowe rzeczy przez co wartość kart na giełdzie się zmienia. Osobiście już się czasami gubię przy składaniu lub otrzymywaniu ofert i oczywiście kieruję się indywidualnymi potrzebami i np. niektóre rzeczy są mi zbędne i mogę je oddać za tańsze karty.

Chciałabym zaproponować, aby w tym wątku wymieniać się doświadczeniami na temat wymian, które ostatnio przeprowadziliście i otrzymaliście coś, co się dla was liczyło i co wam schodzi, aby pomóc sobie nawzajem, przez co inni gracze być może skorzystają, widząc za co dana karta schodzi dobrze i na co jest popyt.

Mi np. nie idzie zdobywanie wielbłąda przez wymianę i mimo, że mam 34lvl to tylko jednego udało mi się uzbierać i to głównie z losowania. Dwa razy mi się udało wymienić za coffee-to-go średni, ale to chyba najzwyklejszy fart, bo była to oferta widoczna dla wszystkich, jeszcze przed wprowadzeniem zmian do giełdy. Łosia przez wymianę udało mi się dostać dopiero, gdy wystawiłam pandę. Zastanawia mnie też czy udaje się wam pozbyć takich kart jak żółw czy paw, nie wiem czy w ogóle jest chociaż minimalny popyt na nie.

Proszę o nie proponowanie wymiany w tym wątku,bo do tego jest specjalny dział tu: http://forum.pl.upjers.com/viewforum.php?f=174

Re: Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 08:15
autor: Hiyomito
Ja wczoraj zdobyłam dwa łosie za zabawki duże. Teraz szukam żyrafy i pandy dużej, ale nie wiem za co one schodzą. Paw i żółw pewnie tylko zejdą za roślinki bądź dekoracje. Są zbyt tanie, żeby dawać za nie coś lepszego. Także zauważyłam, że dosyć trudno zdobyć wielbłądy mimo, że są dosyć tanie (jak na cenę za diamenty). Pewnie dlatego jest taki popyt na nie, bo są potrzebne do zadania.

Re: Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 08:30
autor: selord666
Potwierdzam, najtrudniej było zdobyć karty wielbłąda. Za wielbłąda oddawałam zwierzęta o wiele cenniejsze, takie jak: pantera, krokodyl czy nawet słoń. Za to łosie można wymieniać na pandy, a pandy za łosie - transakcja działa w dwie strony i sądzę, że jest najbardziej opłacalna. Zwierzęta z czwartego poziomu dostępne za zoodolary np. koala, bizon czy koń są o wiele mniej wartościowe niż te, dostępne za diamenty. Można je wymieniać na rośliny, ozdoby czy stoiska.

Re: Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 11:04
autor: violet
ja ostatnio nie miałam czasu na umawianie się na wymianę więc żeby sukces z wymianami się nabijał wystawiałam karty mi niepotrzebne za dowolną z tego samego poziomu... i nie uwierzycie jakie było moje zdziwienie gdy za jakies drzewo z 3 poziomu dostałam słonia, takie miałam oczy :arrow: O_O
Żółwie, strusie, pawie zawsze mi dobrze schodzą bo są potrzebne osobom z niższym poziomem, zazwyczaj wymieniam je za jakieś droższe roślinki czy tańsze wypatrzenie wybiegów, w ogóle wydaje mi się że gracze z niższymi poziomami małą wagę przykładają do korytek zabawek itp. więc oddają je za tanie zwierzaki.

Re: Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 11:12
autor: poiu13
Ja też jak składałam swoje wielbłądy do zadania to oddawałam za nie "lepsze" karty - oddałam chyba 2 lub 3 pantery, 2 krokodyle i słonia, resztę udało mi się jakoś uzbierać. Duży problem miałam też z panterami - dwie karty udało mi się szczęśliwie wymienić wystawiając koalę za panterę, ale reszta to była mozolna zbieranina :x I też w większości za dużo droższe zwierzęta jak krokodyle czy słonie.
Na początku bardzo chodliwe były też duże stoiska, szczególnie zabawki i pamiątki, w tej chwili zalegają, czasami je wymieniam na jakieś wyposażenie wybiegu np. zabawkę sawanna.
Złota kula czy oaza kwiatowa, które na początku cieszyły się sporą popularnością są w tej chwili w zasadzie bezwartościowe.
Za to fajne oferty z reguły można otrzymać za domek skały, który teoretycznie jest dość tani, ale rzadko spotykany ;)

Re: Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 11:33
autor: ciotka
poiu13 pisze:Za to fajne oferty z reguły można otrzymać za domek skały, który teoretycznie jest dość tani, ale rzadko spotykany ;)
No właśnie ja ostatnio wystawiłam bajorko sawanna za domek skały, zeszło mi chyba tego samego dnia, ale nie od razu. Swoją drogą domek las też wciąż jest dość wysoko w rankingu, a jest jeszcze tańszy.
A o tych kulach i oazach to mi tu nie mówcie. Swego czasu jak wyrzucałam to za losową kartę to ciągle dostawałam mały plac zabaw i oszaleć można było XD

Myślę też, że teraz będzie wielkie bum na lamy.

Re: Wycena kart

: czw, 31 maja 2012, 11:37
autor: violet
ja też chcę lame złapać bo mam jedną za diamenty i jej samotnie, ja tam nawet się ciesze jak za dziadostwo jakieś krzoki dają mi plac zabaw stawiam go zgarniam kilka punktów i sprzedaje ;P

Re: Wycena kart

: sob, 2 cze 2012, 10:28
autor: ciotka
A wymienialiście się już może nowymi, letnimi roślinami i ozdobami? Zastanawia mnie czy zdobyliście już lub oddaliście dużą palmę, bo to dopiero co weszło do obiegu, więc pewnie jest jeszcze mało. No i jak spryciarze zdobywają lamę?

Re: Wycena kart

: sob, 2 cze 2012, 11:14
autor: violet
palmy jeszcze nie widziałam na oczy :( w sumie karty lamy też.. no ale cierpliwości może się uda ;)

Re: Wycena kart

: śr, 20 cze 2012, 14:33
autor: ostap
własnie trafiłem liska polarnego, cena karty to 3.333 ZD, co za niego mozna dostać?