Wycena kart

Dyskusje
flo
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Wycena kart

Post autor: flo » pn, 10 wrz 2012, 11:11

ja tylko nie rozumiem, dlaczego karty typu kon, bizon, surykatka,lis polarny itp... trafiaja sie na bardzo wysokichpoziomach- np zdziennych dochodow mozna sobie 5 takich koni kupic, wiec na choleremi karta? one powinny siepojawiac wtedy,kiedy gracz jeszcze tegokonia nie zakupil... bez sensu to (o wartosci kart tych tanich zwierzat nawet nie wspominajac!) chyba sie tu autorzy troche pomylili... :roll: ja nie wiem czy nawet na nizszych poziomach ktos bedzie takie przykladowe konie zbieral, skoro moze je od razu kupic w sklepie :roll:

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Post autor: matysiaczek » pn, 10 wrz 2012, 11:30

a kiedys był temat walkowany...i propozycja nawet, zeby karty niediamentowych zwierząt z niskich poziomów trafiały się na niskich poziomach...bo co mi po koniu na 40 poziomie, jak moge miec takich 5 dziennie z zysków....a karta konia sama droga jest i tyle

moim zdaniem problem polega na zbyt niskiej wycenie diamentów - stąd ceny kart zwierząt diamentowych są niskie, a tych zwyklych zwirząt- bardzo wysokie ale zupełnie nieprzystające do popytu na te karty, który jest niemal zerowy...

Awatar użytkownika
moniq

Post autor: moniq » wt, 11 wrz 2012, 13:19

no tak, czyli wg tej koncepcji karty zwierząt diamentowych miałyby zwiększyć swoją wartość? to już w ogóle będzie ciężko coś sensownego wylosować :evil:
Organizacja "Sweet Animals" chętnie przygarnie różne zwierzaczki :)

flo

Post autor: flo » śr, 12 wrz 2012, 10:37

moniq pisze:no tak, czyli wg tej koncepcji karty zwierząt diamentowych miałyby zwiększyć swoją wartość? to już w ogóle będzie ciężko coś sensownego wylosować :evil:
nie! te zwierzaki do powiedzmy 50-80 tys powinny byc na max 3 i duzo duzo wczesniej sie pokazywac, a nie tak,jak teraz -mampoziom 35inawet wilka nie widzialam, a co dopiero konia, czy surykatke :lol:

Hiyomito

Post autor: Hiyomito » śr, 12 wrz 2012, 10:50

Może lepiej byłoby, gdyby wybór kart był zależny nie od ceny, ale od poziomu? Przykładowo: gracz na 15 poziomie miałby do wyboru karty z przedziału 10-20 level. Wtedy miałby szansę na uzbieranie wilków, surykatek i tym podobnych zwierzaków na tym poziomie, na którym byłyby mu potrzebne. Poza tym taka zmiana byłaby łatwiejsza do wprowadzenia niż zmiana wartości diamentowych zwierzaków (i byłaby prawdopodobnie korzystniejsza).

EDIT
Dodam jeszcze tylko, że zmieniając wartość kart zwierząt diamentowych to nie wiem czy większość z nas dożyłaby wylosowania tukana czy żółwia morskiego a jak wiemy te zwierzaki trafiają się w zadaniach tygodniowych. Uzależnienie puli kart od ich poziomu byłoby więc bardziej optymalnym rozwiązaniem w tym wypadku.

Awatar użytkownika
maxter

Post autor: maxter » sob, 15 wrz 2012, 10:49

Hiyomito pisze:Może lepiej byłoby, gdyby wybór kart był zależny nie od ceny, ale od poziomu? Przykładowo: gracz na 15 poziomie miałby do wyboru karty z przedziału 10-20 level. Wtedy miałby szansę na uzbieranie wilków, surykatek i tym podobnych zwierzaków na tym poziomie, na którym byłyby mu potrzebne. Poza tym taka zmiana byłaby łatwiejsza do wprowadzenia niż zmiana wartości diamentowych zwierzaków (i byłaby prawdopodobnie korzystniejsza).

EDIT
Dodam jeszcze tylko, że zmieniając wartość kart zwierząt diamentowych to nie wiem czy większość z nas dożyłaby wylosowania tukana czy żółwia morskiego a jak wiemy te zwierzaki trafiają się w zadaniach tygodniowych. Uzależnienie puli kart od ich poziomu byłoby więc bardziej optymalnym rozwiązaniem w tym wypadku.
Tak, tu masz rację. Takie coś, by się przydało.
GAME OVER

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”