Wycena kart

Dyskusje
flo
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Wycena kart

Post autor: flo » pn, 27 sie 2012, 21:38

a na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie ma??? :roll:

codo temtu - koncze 32 poziom i na oczy nie widzialam wilka, bizona ani wyzej- raz koale mialam... no i oczywiscie najlepiej, zebyoddacslonia albo pande za wilka alo surykatke :D
mnie to jeszcze jedno dziwi- wszyscy szukaja jezozwierzy i oddaja za nie nawet drozsze i wyzsze poziomowo karty - przeciez jezozwierz jest stosunkowo tani i z niskiego poziomu...

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Post autor: poiu13 » pn, 27 sie 2012, 21:42

przecież wybierając kartę do wymiany masz przegląd wszystkich dostępnych kart w grze - tam domku woda nie ma, więc logiczny wydaje się fakt, że nie można tej karty wylosować :?
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Post autor: matysiaczek » wt, 28 sie 2012, 05:41

mnie to jeszcze jedno dziwi- wszyscy szukaja jezozwierzy i oddaja za nie nawet drozsze i wyzsze poziomowo karty - przeciez jezozwierz jest stosunkowo tani i z niskiego poziomu...
jest zwierzęciem diamentowym, nie każdy wydaje diamenty na zwierzaki, które mozna skompletowac z kart, a chodzi tylko o to żeby go mieć i tyle

flo

Post autor: flo » wt, 28 sie 2012, 08:25

poiu13 pisze:przecież wybierając kartę do wymiany masz przegląd wszystkich dostępnych kart w grze - tam domku woda nie ma, więc logiczny wydaje się fakt, że nie można tej karty wylosować :?
myslalam, ze sa karty wszystkich rzeczy ze sklepu...

a co do jezozwierzy to rozumiem, ale chciec/oddac zyrafe czy goryla, albo dwa labedize za jezozwierza? :shock: ja bym powiedziala, ze jezozwierz jest gdzies na rowni z bizonem czy wilkiem ;)

Awatar użytkownika
matysiaczek

Post autor: matysiaczek » wt, 28 sie 2012, 08:36

biizon? nie wiem czy dałoby sie wymienic go za wyposazenie wybiegów dżungla czy sawanna.... choc widnieje cena za karte 2 000, to ja raczej wycenilabym go na 1 000...

RamboJohn
Nazwa Konta: RamboJohn

Post autor: RamboJohn » wt, 28 sie 2012, 14:19

moniq pisze:teraz hitem jest jeżozwierz, zwierzątko warte nawet 2 żyrafy ; )
Wylosowałem dzisiaj taką kartę? :D
Nie ma opcji zamiany jednej karty na dwie, a dawanie najpierw porządnej karty za bzdurę a później właściwa transakcja to pole do oszustw, których nikt nie udowodni. Macie jakieś doświadczenia z takimi wymianami?

Awatar użytkownika
matysiaczek

Post autor: matysiaczek » wt, 28 sie 2012, 14:25

macie...zaproszenie do przyjaciół jest jedynym wyjściem, i jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś mnie oszukał, czyli drugą, lipna wymianę - odrzucił

flo

Post autor: flo » wt, 28 sie 2012, 19:13

ja mysle, ze takie oszustwo mozna zglosic do supportu, przeciez wysylacie dos iebie jakies wiadomosci i umawiacie sie na konkretna wymiane - ja bym zglosila

RamboJohn
Nazwa Konta: RamboJohn

Post autor: RamboJohn » pt, 7 wrz 2012, 08:41

Jeżozwierz jest sporo warty - można go łatwo wymienić na pandę albo żyrafę. Zwierzę nie jest długo, więc jest mało kart i mają one dużą wartość. Moim zdaniem opłaca się wymieniać, bo jeż ma powodzenie 4 000 a żyrafa 10 000. Panda też jest warta więcej
Na takiej samej zasadzie działa wartość łabędzia - próbuję go dostać za lamy i łosie i mi się jeszcze nie udało :evil:

Awatar użytkownika
maxter

Post autor: maxter » sob, 8 wrz 2012, 11:42

RamboJohn pisze:Jeżozwierz jest sporo warty - można go łatwo wymienić na pandę albo żyrafę. Zwierzę nie jest długo, więc jest mało kart i mają one dużą wartość. Moim zdaniem opłaca się wymieniać, bo jeż ma powodzenie 4 000 a żyrafa 10 000. Panda też jest warta więcej
Na takiej samej zasadzie działa wartość łabędzia - próbuję go dostać za lamy i łosie i mi się jeszcze nie udało :evil:
Dokładnie, po tygodniu / dwóch karty już trafiają się te częściej graczom i łatwiej jest je uzbierać. Zresztą karta ma np. dla mnie wartość ta której szukam. Bo co mi np. z pandy skoro mam kilka i sobie je mogę hodować. A jak nie mam np. jeżozwierza no to muszę go mieć ;). A i dodam, że powodzenie zwierzęcia nie odgrywa wpływu moim zdaniem na ilość gości. Wydaje mi się, że bardziej tu się liczy poziom rzadkości zwierzęcia.
GAME OVER

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”