Najnowsza aktualizacja MyFreeZOO

Dyskusje
Awatar użytkownika
matthew0000
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: matthew0000

Re: Najnowsza aktualizacja MyFreeZOO

Postautor: matthew0000 » pt, 31 sie 2012, 10:09

mi w tej nowej aktualizacji się wszystko podoba te nowe zwierzęta są fajne ale jak na razie muszę poczekać :D a co do wysyłanie pw to jest fajna opcja teraz wystarczy że wyśle takich ze 2-3 i mam już powysyłane do wszystkich :mrgreen:

edit: co sądzicie o nowej aktualizacji? bo mi się wydaje że to jest fajny pomysł i dosyć ciekawy gratuluje upjersowi za pomysł oby takich więcej :D

pozdrawiam :mrgreen:
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmhouse.php?mode=view&user=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

Awatar użytkownika
moniq
Nazwa Konta: Brak

Postautor: moniq » czw, 13 wrz 2012, 13:37

i jak wam się podoba nowa promocja? w sumie fajne te tańsze zwierzaki, tylko pewnie poczekam trochę zanim pojawi się w promocji jedno z takich zwierząt, które chcę kupić :)
ciekawią mnie 2 rzeczy: jak często będą pojawiały się te promocyjne zakupy? czy jakoś regularnie, codziennie a może nawet kilka razy na dzień?
czy będą się pojawiały zwierzęta z wyższych poziomów niż aktualnie jesteśmy? :mrgreen:
Organizacja "Sweet Animals" chętnie przygarnie różne zwierzaczki :)

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » czw, 13 wrz 2012, 13:44

dla mnie w sumie jakby nie było aktualizacji...i tak nie mam gdzie wsadzić nowych zwierzaków, a nie wierzę, że akurat trafi sie promocja na te, które byłoby mi potrzebne do zadania tygodniowego (jeśli akurat nie miałabym zwierza do takowego)

flo

Postautor: flo » czw, 13 wrz 2012, 14:45

a mi sie podoba - nie mialam akurat gotowki na guzca, ale licze na inne ciekawe promocje :)

Awatar użytkownika
matthew0000
Nazwa Konta: matthew0000

Postautor: matthew0000 » czw, 13 wrz 2012, 15:43

moniq pisze:i jak wam się podoba nowa promocja? w sumie fajne te tańsze zwierzaki, tylko pewnie poczekam trochę zanim pojawi się w promocji jedno z takich zwierząt, które chcę kupić :)
ciekawią mnie 2 rzeczy: jak często będą pojawiały się te promocyjne zakupy? czy jakoś regularnie, codziennie a może nawet kilka razy na dzień?
czy będą się pojawiały zwierzęta z wyższych poziomów niż aktualnie jesteśmy? :mrgreen:

dam ci cytat:)

Neiel pisze:Codziennie każdy dyrektor otrzyma swoją indywidualną ofertę, która po zalogowaniu będzie aktywna przez 10 min. Każda oferta będzie w danym tygodniu jednorazowa, co oznacza że w ciągu 7 dni będziecie dostępnych 7 różnych przedmiotów po obniżonych cenach.

Pozdrawiam
Neiel
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmhouse.php?mode=view&user=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

Awatar użytkownika
maxter

Postautor: maxter » czw, 13 wrz 2012, 18:05

Znaczy ja po tej, aktualizacji to różnicy nie odczuwam. Narazie propozycja to łabędź tańszy o 20%.. ;(.
Zobaczę może coś ciekawego będzie przez następne dni.
GAME OVER

flo

Postautor: flo » czw, 13 wrz 2012, 19:11

oczywiscie, ze nie kazde zwierze bedzie nam pasowalo! ja np labedzie tez mam juz 3, a guzca nie mam - niestety nie mialam tyle zd, zeby go kupic... ale tzn ze mam narzekac na sam pomysl promocji? :roll: no tak, powinnismy w sumie dostawac zwierze/stoisko, ktore: A - jest nam akurat potrzebne, B - w danej chwili nas na nie stac :lol: i najlepiej za 20% ceny, a nie 20% taniej :roll:
malkontenci 8-)

martyna

Postautor: martyna » czw, 13 wrz 2012, 20:00

A mi ta aktualizacja podoba sie najbardziej.Gram od lipca niemam jeszcze wszystkich zwierzat(31lv) ktore do tej pory moglam kupic.Zebralam wreszcie na trzecia rozbodowe no ale widze ze narazie musze z tym poczekac bo morze trafi mi sie pelikan ktory w promocji bedzie kosztowac 140zd przy parce oszczedze 70zd.Dla mnie na plus. ;) Dzis np kupilam w promocji drugiego warana ktory kosztowal 44zd.Zawsze troche zaoszczedzone pod warunkiem ze zwierzeta beda nam pasowac.Niema co narzekac :)

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » czw, 13 wrz 2012, 20:04

A mnie się podoba.
Dziś mogłam kupić grizzly ale zabrakło mi na niego kasy, ale jak sobie pomyśle, to było tylko 10 000 zD taniej to ile tańsze będą inne zwierzęta?? Taki jak np.

Za to chciałam powiedzieć, że prezent z okazji 3 000 000 graczy jest brzydki a na pewno za duży. No ale stoi u mnie to szkaradztwo, bo szkoda mi sprzedać za 750 zD a ponoć warte jest 10 diamentów.
A już w ogóle nie rozumiem jej nazwy "byłeś z nami" - ja tam nadal jestem. A jak nie będę to i statuetki nie będzie.
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

flo

Postautor: flo » czw, 13 wrz 2012, 20:14

grizzly jest tani to i 20% to tylko 10tys ;) gdybys trafila na anakonde to bylo by 80 tys mniej ;)

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”