Najnowsza aktualizacja MyFreeZOO

Dyskusje
Awatar użytkownika
Sylwia1989
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Najnowsza aktualizacja MyFreeZOO

Postautor: Sylwia1989 » pt, 20 lut 2015, 15:47

Testowałam, aczkolwiek później dopiero zauważyłam, że mając aktywnych pomocników musiałabym ich wykluczyć na ten czas,
gdyż ja testowałam swoje, a oni w tym czasie karmili inne zwierzaki, przetestować muszą gracze, którzy nie mają aktywnych pomocników.
Obrazek

Awatar użytkownika
betka17.11
Nazwa Konta: betka17.11

Postautor: betka17.11 » pt, 20 lut 2015, 16:54

Rozumiem. Dla mnie zawsze ważniejsze są obserwacje graczy, bo ludzie z teamu upjers piszą różne rzeczy nie zawsze mające odzwierciedlenie w rzeczywistości ;)
Dzięki Bartek za informacje, bo już się bałam, że straciłam mnóstwo expa przez korzystanie z pinów.

Awatar użytkownika
bartek14830
Nazwa Konta: bartek14830

Postautor: bartek14830 » pt, 20 lut 2015, 17:37

betka17.11 pisze:Rozumiem. Dla mnie zawsze ważniejsze są obserwacje graczy, bo ludzie z teamu upjers piszą różne rzeczy nie zawsze mające odzwierciedlenie w rzeczywistości ;)
Dzięki Bartek za informacje, bo już się bałam, że straciłam mnóstwo expa przez korzystanie z pinów.

Jak zacząłem grę to też pojedynczo klikałem w każdego zwierzaka bo również wydawało mi się, że tak dostaje się więcej xp aż zaczęło mi to trochę przeszkadzać. W końcu wziąłem kalkulator i potem już tylko żałowałem, że nie sprawdziłem tego wcześniej ;)

bard2

Postautor: bard2 » czw, 26 lut 2015, 08:28

Byłoby dobrze gdyby doszło wyposażenie do Amazonii (korytko, wodopój ,zabawka) tam też przydadzą się piny wszak niektórzy maja tam sporo zwierzaków .
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylwia1989

Postautor: Sylwia1989 » czw, 26 lut 2015, 12:05

Zdecydowanie tak jak napisał bard2. Brak wyposażenia w amazonii w kortytka, wodpoje i jest sporym niedopatrzeniem twórców gry. Ktoś może powiedzieć, że w amazonii zwierzęta żywią się naturalnym pokarmem, ale przecież w lesie czy dżungli jest identycznie, dlatego też apeluję, o to, by te wyposażenie amazonii się pojawiło.
Obrazek

zoolog7
Nazwa Konta: zoolog7

Postautor: zoolog7 » pt, 27 lut 2015, 16:33

Mamy już kolejną aktualizację za sobą ale ja chciałabym wrócić jeszcze wstecz do poprzedniej. Pomysł z pinami jest świetny! To ogromny ukłon w stronę osób, które nie zamierzają wydawać pieniędzy na kupno pracowników. Jestem mile zaskoczona, że choć trochę ułatwiliście graczom życie ;) Zastanawiam się jednak nad tym czy nie można byłoby całkiem usunąć chmurek nad zwierzakami skoro w zagrodach mamy już piny? Rozumiem, że niektórzy nie mają korytek, wodopojów czy zabawek ale w ich przypadku wszystko zostałoby jak teraz. Zoo byłoby bardziej przejrzyste dla właścicieli a nie ukrywam, że przyjemniej się na takie wchodzi ;) Kolejna sprawa to kropelki nad roślinami. Gdyby z nimi można cokolwiek zrobić byłoby idealnie. Chociażby wprowadzenie większego zasięgu pól, do których docierałby ogrodnik byłoby ogromnym ułatwieniem - tak do 15 miejsc. Przecież wydając na nich realne pieniądze powinni odwdzięczać się sumienną pracą i podlewać wszystko co się w naszym ogrodzie znajduje. Pomysł poruszany był wiele razy w propozycjach dotyczących gry ale niestety bez żadnego odzewu. Wydaje mi się, że to dość istotna sprawa dla osób, które mają dużo roślinek a nie są one porozstawiane przy samej drodze.

Muzeum.
Najnowsza i najlepsza aktualizacja w ostatnim czasie. Naprawdę świetna robota! Nowy budynek faktycznie daje możliwość gry. Wszystkie rzeczy są ze sobą powiązane jak w fabryce. Jedno nie może działać bez drugiego i to mi się podoba. Ceny są wysokie ale tak jak już zostało wspomniane ta aktualizacja robiona była z myślą o graczach z wysokimi poziomami. Nowi i początkujący mają jeszcze wiele do zdobycia. Ci z dużymi ogrodami i wysokimi levelemi praktycznie wszystko już zdobyli dlatego cieszę się, że w końcu pomyślano także o nas. Mam nadzieję i jestem pewna, że gra ponownie nabierze dawnego blasku. Brawo UPJERS! oby tak dalej ;)

Awatar użytkownika
bartek14830

Postautor: bartek14830 » śr, 4 mar 2015, 13:29

I to mi się podoba :D W końcu jakiś nowy zwierzak w sklepie. Mam nadzieje, że z czasem pojawi się ich więcej :)

Awatar użytkownika
midh

Postautor: midh » śr, 4 mar 2015, 13:32

jaki nowy zwierzak ???? bo szukam i szukam i nic
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

Awatar użytkownika
bartek14830

Postautor: bartek14830 » śr, 4 mar 2015, 13:36

midh pisze:jaki nowy zwierzak ???? bo szukam i szukam i nic

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
midh

Postautor: midh » śr, 4 mar 2015, 13:43

bardzo smieszne :P

a juz sie ucieszylem :(

babirussa byla nowa - pare miesiecy temu :P

nie wprowadzaj tu grajacego dluzej towarzystwa w blad :P bo poczulem sie rozczarowany :(
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”