Najnowsza aktualizacja MyFreeZOO

Dyskusje
poppi
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Najnowsza aktualizacja MyFreeZOO

Post autor: poppi » śr, 16 kwie 2014, 13:11

chyba juz przestane czekac na kolejne akcje skoro ceny maja byc takie jak teraz (albo i wieksze), az sie boje myslec, ile bedzie kosztowac nastepna
w tej akcji, moze :!: uda mi sie uzbierac maksymalnie na zloty booster i nic wiecej, a szkoda

Awatar użytkownika
maxter

Post autor: maxter » śr, 16 kwie 2014, 14:40

Jak dla mnie akcja do bani, ze względu na te straszne ceny. Akcja powinna być bardziej dostosowana do możliwości wszystkich graczy. Jak ktośby chciał sobie wszystko odblokować to musi uzbierać 3.000.000 zd, powodzenia.
GAME OVER

analityk

Post autor: analityk » śr, 16 kwie 2014, 16:05

A niech to gęś kopnie...

Wydaje mi się, że przy tego typu akcjach, kiedy daje się możliwość nowszym graczom zdobycia zwierzątek z akcji poprzednich, to stare zwierzątko powinno być ostatnim elementem do uzbierania. Nie rozumiem dlaczego znowu mam płacić za alpakę, za którą już kiedyś przecież zapłaciłam. W takim układzie wolałabym jakiś straganik czy coś zamiast tej alpaki. Gdyby była ona ostatnia, myślę że byłoby to bardziej sprawiedliwe. Nowi gracze mieliby możliwość zdobycia czegoś czego nie mają, starzy gracze nie musieliby płacić za coś co mają. I wilk syty i owca cała ;)

A co do ceny akcji... Myślę, że nawet na wysokich poziomach uzbieranie w tydzień takiej kwoty może być nie lada wyzwaniem - jeśli nie nieosiągalnym marzeniem. Przy takich cenach akcja mogłaby zostać trochę wydłużona, tym bardziej że nachodzi na święta, które raczej nie sprzyjają częstemu logowaniu się w grach.

Nazgul

Post autor: Nazgul » śr, 16 kwie 2014, 16:11

zapomnieliście o jednej bardzo ważnej rzeczy, tutaj nie macie kupować tych ozdób za ZD tylko za diamenty po to jest taka zaporowa cena żeby jednak pokusić się o wydanie kilku prawdziwych dolarów

Awatar użytkownika
jasiomon

Post autor: jasiomon » śr, 16 kwie 2014, 16:14

Nazgul pisze:zapomnieliście o jednej bardzo ważnej rzeczy, tutaj nie macie kupować tych ozdób za ZD tylko za diamenty po to jest taka zaporowa cena żeby jednak pokusić się o wydanie kilku prawdziwych dolarów
Trafna uwaga ;)
“Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi”

MANCHESTER UNITED

analityk

Post autor: analityk » śr, 16 kwie 2014, 16:18

Bardziej ku temu skłoniłaby mnie jakaś odjazdowa ozdoba niż zaporowa cena ;) Chociaż i tak tym razem ozdoby wyglądają bardzo ciekawie ;)

Awatar użytkownika
Mariola99
Nazwa Konta: Mariola99

Post autor: Mariola99 » śr, 16 kwie 2014, 16:46

analityk pisze:... Nie rozumiem dlaczego znowu mam płacić za alpakę, za którą już kiedyś przecież zapłaciłam. W takim układzie wolałabym jakiś straganik czy coś zamiast tej alpaki...
Masz rację. Żeby to były karty alpaki, mógłbyś je wymienić, a tak płacisz za całe zwierzę, a już takowe posiadasz. Chyba trochę tego nie przemyśleli.
Ja natomiast cieszę się na pareczkę alpak, bo bardzo chciałam je mieć. Natomiast gąsior będzie musiał pędzić żywot w samotności, bo niestety nie stać mnie na samiczkę. 3.000.000 zd :shock: nierealne dla mnie.
Za te pieniążki kupię w przyszłości kilka nowych tańszych zwierzątek do mojego zoo, tych których jeszcze nie posiadam :D

Awatar użytkownika
Bodexs

Post autor: Bodexs » śr, 16 kwie 2014, 17:03

Tak sobie dziś pomyślałem (czasami mi się to zdarza :) ), że od pewnego czasu upjers stara się wyciągnąć od graczy jak najwięcej kasy (diamentów).
Amazonia, wcześniej pawilony handlowe i teraz ta akcja, bo jak nie masz ZOO$ to nic prostszego jak zakupić diamenciki i gęsi na wybiegu.
Przecież można było ludzi wcześniej ostrzec/powiadomić, to dla wyższych lvli to nie jest wielki problem uzbierać 3 mln. Ale po co, z zaskoczenia, jak brak kasy to dokupią szafirki. Ja sam, chyba przedwczoraj, miałem ochotę dokupić ośmiornice i dziś bym się ostro drapał po głowie czy dam radę przez tydzień uzbierać brakująca połowę.

Awatar użytkownika
intria
Nazwa Konta: intria

Post autor: intria » śr, 16 kwie 2014, 17:17

Mariola99 pisze:
analityk pisze:Natomiast gąsior będzie musiał pędzić żywot w samotności, bo niestety nie stać mnie na samiczkę. 3.000.000 zd :shock: nierealne dla mnie.
Ale przynajmniej możesz mieć uzasadnioną nadzieję, że w przyszłorocznej akcji zdobędziesz mu partnerkę ;) Za moich czasów :mrgreen: nie mogłam być pewna, że mój Alpak (wiem, wiem, alpaka, ale on ma imię:D) nie zostanie starym kawalerem...

A teraz to może i gąsiora się uda zeswatać, choć właściwie jakichś szczególnie pięknych ozdób znowu nie ma...

Awatar użytkownika
Mariola99
Nazwa Konta: Mariola99

Post autor: Mariola99 » śr, 16 kwie 2014, 17:25

No taak , tylko że :roll:

przez podwyżki upjers w moim zoo zaczyna przybywać starych kawalerów, a panny coraz droższe :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”