złoty booster

Dyskusje
Arek69
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Arek69

złoty booster

Post autor: Arek69 » pt, 13 kwie 2012, 21:05

Witam , kupiłem złoty buster za te 20 diamentów i to co w nim ujrzałem to są jakieś za przeproszeniem kpiny ... Najdroższą rzeczą była ... Jodła . Tak ma wyglądać paczka za ponad 20 diamentów ... ?

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Re: złoty booster

Post autor: matysiaczek » sob, 14 kwie 2012, 05:14

Ano kpiny...niestety, ale dowiesz się że miałeś pecha, po prostu....a prawda jest taka, że dostajemy śmieci, bo losujemy z ogroma śmieci i garstki rarytasow .... ktoś ,,mundry,, wymyślił, że potrojenie liczby kart urozmaici grę, a obniżyło to drastycznie szanse na wylosowanie konkretów z boosterow innych niż brazowy. Kolejny raz wspomnę, kiedy ruszala niemieckojezyczna wersja, gracze mieli do wyboru niespełna100 kart i nie było tyle roślin ani plotkow czy laweczek...złoty booster był wypasiony i aż chciało się kupować więcej...a tu lipa i tyle

Awatar użytkownika
magik
Nazwa Konta: magik

Post autor: magik » sob, 14 kwie 2012, 15:11

Ja kupiłem srebrny booster i żałuję. Tulipan żółty??? To także kpina.

Nic nie było tylko same chwasty.

Wikar

Post autor: Wikar » sob, 14 kwie 2012, 17:23

A mój brat w srebrnym miał pełnego ( nie kartę , PEŁNEGO ) wielbłąda więc trzeba mieć farta , ale trzeba przyznać , jakieś głupie kwiatki w srebrnym/złotym boosterze ?

Nelvana
Nazwa Konta: Brak

Post autor: Nelvana » ndz, 15 kwie 2012, 08:41

Już pisałam w innym miejscu, ale tu powtórzę, też kupiłam srebrny booster, i też się ogromnie rozczarowałam, i nie kupię już żadnego, na pewno. Nie piszcie, że to kwestia szczęścia, jeżeli już ktoś chce zainwestować realne pieniądze w grę, to powinien być przynajmniej z tego zadowolony a nie zły. Po co więc to robić, szkoda kasy i swoich nerwów. Moim zdaniem w boosterach nie powinno losować się ze wszystkich kart, powinny być one dostosowane do poziomu jaki ma się w grze, wypadkowość kart z wcześniejszych lvl powinna równać się 0 i tyle, w złotym powinny być same perełki a nie gnioty.

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Post autor: matysiaczek » ndz, 15 kwie 2012, 08:55

chciałam tylko oświecić zarabiających na tej grze, ze niestety takimi praktykami kręcą na siebie bicz, bo jeżeli takie "gnioty" zdarzają się w złotym boosterze, który gracz wykupił po raz pierwszy, to wiadomo, ze kolejny raz nie wyda pieniędzy na kupno takiego smrodka...

muppet
Nazwa Konta: muppet

Post autor: muppet » ndz, 15 kwie 2012, 20:23

Wikar pisze:A mój brat w srebrnym miał pełnego ( nie kartę , PEŁNEGO ) wielbłąda więc trzeba mieć farta , ale trzeba przyznać , jakieś głupie kwiatki w srebrnym/złotym boosterze ?
No ale gdyby spojrzeć na to, że srebrny booster kosztuje 12 diamentów, a wielbłąda możesz sobie kupić "bez łaski" za 10, to i tak bym tego jakimś szczególnym dobrodziejstwem nie nazwał..

Awatar użytkownika
violet
Nazwa Konta: violet

Post autor: violet » ndz, 15 kwie 2012, 20:42

Znów powtórzę pewnie to co już nie jeden gracz pisał że to kwestia szczęścia. Czasem booster daje mi rzeczy fajne czasem jakieś denne roślinki. i o ile w darmowym boosterze codziennym jest to ok to zgadzam się że jeśli coś kupujemy za trochę kasy to powinno to być na jakimś konkretnym poziomie a nie za 20 diamentów jakiś `krzok`.
Zmieniłam zdanie :) przyjmuję do znajomych na czas wymiany kart :)

"Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie,
Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu..."

Arek69
Nazwa Konta: Arek69

Post autor: Arek69 » ndz, 15 kwie 2012, 21:11

Ale jak widać twórcy gry mają nas gdzieś i nie rusza ich to że za tyle pieniędzy dostajemy totalne gówno ...

Awatar użytkownika
magik
Nazwa Konta: magik

Post autor: magik » pn, 16 kwie 2012, 05:44

Powiem wam szczerze, że po 3 ostatnich dniach, zauważyłem to, że booster brązowy to najlepsze rozwiązanie :D

Twórcom gry, zależy na kasie więc jeśli ludki kupią diamenty a potem boostery to oni na tym zyskają, a gracz nie. Kilka osób wypowiedziało się w tym wątku i powiedzieli jaka jest sprawa. Ja w ostatnich dniach znalazłem w boosterze brązowym (całą papugę, papugę kartę x2, 1x struś kartę i 1x wielbłąd kartę) dodatkowo jakieś tam roślinki zajączki ławeczki, ale lepsze to niż tak jak Arek wspomniał jakaś Jodła. Ciekawe czy ktoś by taką jodłę chciał kupić.

kupowanie diamentów + kupowanie boosterów = wydanie pieniędzy w błoto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”