refleksji moich kilka

piotrek_19991
Numer GG: 2345678
Nazwa Konta: champagne
Lokalizacja: To jedno, to drugie ZOO w klatce z człekokształtnymi

refleksji moich kilka

Postautor: piotrek_19991 » sob, 23 lis 2013, 16:44

Piatek, piateczek, piatunio. Dla wielu pokemonow okazja do celebracji na Facebook'u ,dla wielu dzien odpoczynku, dla kilku szczesliwcow - dzien jak codzien, gdzie zapiernicza sie jak zwykle od switu do zmierzchu dla lepszego jutra.
Jesli chodzi o moja definicje piatku - z wyboru ta ostatnia.

Nie to jednak najbardziej dnia wczorajszego uderzylo. Godzina 8 rano. Oddzial onkologiczny. Czasem pojawiam tam sie jako gosc, dawniej pacjent (Bogu dzieki zrobilem Losowi na zlosc i okazalem sie byc zdrowy).

Obraz - placzaca kobieta ,rozmawiajaca z ordynatorem. Ona niemal krzyczy, ze musza przyjac jej meza, ze inaczej umrze, ze maja przeciez wolne lozka. On ze smutkiem, ze lozka maja, ale wyczerpali juz przyznane szpitalowi srodki, ze znow sie nawet zadluzyli.

Ordynator mowil to z bolem w glosie, to dobry czlowiek. Nie mniej jednak wystapil w roli kata, ktory nie chce acz musi wystapic w roli tego, kto wykonuje wyrok wladzy...
... Wladzy ktora jezdzi coraz nowszymi autami, ktora nosi coraz drozzsze ubrania i zegarki. Wladzy, ktora zasiada i w rzadzie ,i stanowi opozycje. Wszyscy byliby winni smierci tego czlowieka.

Byliby, bo wydarzyla sie historia z bajki. Lekarz, jeden z najlepszych ludzi jakich poznalem, podchodzi do ww. dwojki. Prosi kobiete, zeby sie uspokoila. Mowi ze rozmawial z kilkoma kolegami, ze pokryja koszty leczenia, zeby mezczyzna przyszedl do szpitala (nie wiem jak to zrobia ,ale zrobia...).

Gdyby ktos mi to opowiedzial - nie uwierzylbym. Sam bylem jednak tego swiadkiem.

C.d.n.
"Niech przyjdzie taka chwila, że służba sprawie polskiej będzie pochlaniała wszystkie siły i wszystkie zdolności, jakie społeczeństwo wydaje: wtedy przekonamy się, że w takich chwilach nowe siły w trójnasób narastają."

Obrazek

Awatar użytkownika
gabrielski
Numer GG: tajne
Nazwa Konta: brak
Lokalizacja: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

Re: refleksji moich kilka

Postautor: gabrielski » sob, 23 lis 2013, 19:32

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
„Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czar­ne jest czar­ne.”
Obrazek

piotrek_19991

Postautor: piotrek_19991 » sob, 23 lis 2013, 22:16

Na szczescie nie moja. Ale Ty pewnie bys glowe odwrocil, co?;)
"Niech przyjdzie taka chwila, że służba sprawie polskiej będzie pochlaniała wszystkie siły i wszystkie zdolności, jakie społeczeństwo wydaje: wtedy przekonamy się, że w takich chwilach nowe siły w trójnasób narastają."

Obrazek

Awatar użytkownika
gabrielski

Postautor: gabrielski » ndz, 24 lis 2013, 19:38

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Awatar użytkownika
midh
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Postautor: midh » ndz, 24 lis 2013, 22:11

Piotrus ten Twoj post lamie OWU ale to mam gdzies , bardziej mnie martwi ze zycie jest dosyc smutne, tu mozemy sobie takie refleksje darowac
wszakze mamy tu sie relaksowac

Gabrielski - dlugo myslalem co napisac na twoj temat zeby mnie nie zbanowali i powiem ci ze nie jestem w stanie nic takiego wymyslic, zeby jednoczesnie oddawalo to choc w polowie moj stosunek do ciebie
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

piotrek_19991

Postautor: piotrek_19991 » ndz, 24 lis 2013, 23:24

Midh, oczywiscie masz racje. Tak mnie to po prostu uderzylo, ze nie chcialem tego trzymac w sobie. A rzadko tak robie a propo powaznych rzeczy ze swojego zycia.
W gruncie rzeczy fajne jest to, ze sa ludzie dobrzy.

Gabrielski, w odpowiedzi na Twoj post powiem tyle - tez jestem zarobiony, od miesiaca sypiam po 3 godziny dziennie ,a jednak znajduje czas zeby w sposob rzeczywisty pomoc innym ludziom. i nie jest to godzina, czy dwie tygodniowo. Mam nadzieje, ze Ty i inni forumowicze tez tak robicie.

Poprosilem administracje o usuniecie tematu, bo rzeczywiscie nie ma sensu go tu trzymac. Sorry
Ostatnio zmieniony wt, 26 lis 2013, 12:27 przez BeTaTka85, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wątek przywróciłam :P

Obrazek

Awatar użytkownika
BeTaTka85
Moderator
Nazwa Konta: BeTaTka85

Postautor: BeTaTka85 » wt, 26 lis 2013, 10:15

Piotruś bardzo dobrze, że uwolniłeś myśli.
Często w natłoku codziennych spraw zapominamy o tym, że warto się choć na chwilę zatrzymać i spojrzeć na otaczających nas ludzi. Dzięki czemu tak jak Ty możemy uświadomić sobie że należy śpieszyć się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą. Warto mówić, że kochamy nawet kilka razy dziennie niż nie zrobić tego wcale... Warto pomagać nawet w niewielkiej sprawie niż przejść obojętnie... :(

Ps. Gabrielski najwidoczniej jesteś zbyt młody by zrozumieć przekaz jaki napisał Piotrek. Myślę, że warto nad tym popracować i przemyśleć pewne sprawy....
Obrazek

Awatar użytkownika
gabrielski

Postautor: gabrielski » wt, 26 lis 2013, 21:22

midh pisze:dlugo myslalem co napisac na twoj temat zeby mnie nie zbanowali i powiem ci ze nie jestem w stanie nic takiego wymyslic, zeby jednoczesnie oddawalo to choc w polowie moj stosunek do ciebie

Tak właściwie to o co ci chodzi?
Ostatnio zmieniony czw, 28 lis 2013, 19:50 przez gabrielski, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
jasiomon
Nazwa Konta: Brak

Postautor: jasiomon » śr, 27 lis 2013, 19:34

midh pisze:Gabrielski - dlugo myslalem co napisac na twoj temat zeby mnie nie zbanowali i powiem ci ze nie jestem w stanie nic takiego wymyslic, zeby jednoczesnie oddawalo to choc w polowie moj stosunek do ciebie

Nie jestem bardzo aktywny na forum ale śledze i czytam go codziennie. Myśle Gabryś że doczekasz się takiego dnia że będziesz chciał wejść na forum i odbije Ci się w oczach obraz że nie masz takowych uprawnień. Myśle że to kwestia czasu. Pozdrawiam
“Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi”

MANCHESTER UNITED

Wróć do „Off-Topic”