Ocena pracy Moderatorów - prośby i uwagi + pożegnanie z foru

piotrek_19991
Numer GG: 2345678
Nazwa Konta: champagne
Lokalizacja: To jedno, to drugie ZOO w klatce z człekokształtnymi

Ocena pracy Moderatorów - prośby i uwagi + pożegnanie z foru

Postautor: piotrek_19991 » sob, 3 sie 2013, 11:16

niestety ten watek prowokuje do negatywnych wypowiedzi na temat pracy modow

Jak uczyliśmy się w szkole dodawać i napisaliśmy, ze 2+2 =5, a nauczycielka powiedziała nam że zrobiliśmy to źle - to nas obrażała? Konstruktywna krytyka jeśli nie jest wulgarna nigdy nie obraża! A ja tam napisałem, że poirytowanym dzieciom dziękuję i proszę o wyłącznie konstruktywne wypowiedzi, poparte uzasadnieniem.

Zostały zamknięte z powodów, które już zostały wspomniane, a jak już chyba wiesz "Użytkownik zobowiązany jest stosować się do wskazówek administratorów i moderatorów

Właśnie o tym pisałem. Gdybyście tematów nie zamykali, to mógłbym pisać w tamtych wątkach. Ale tamte zamknęliście, bo temat wg Was się wyczerpał, a mój zamknęliście.... bo taki wątek już był.
Przypomina mi to czasy, kiedy wolność słowa była prawem wyłącznie iluzorycznym.

W żadne formularze bawić się nie zamierzam. Nie chcę nikomu szkodzić, a chciałem jedynie naświetlić moje spostrzeżenia. Zastanowiłbym się natomiast na miejscu zespołu, jak to jest że 1/3 postów na forum pisze... zespół. Aktywnych forumowiczów macie może 10, w tym 5 Moderatorów. Jak na tak ogromny projekt, jakim jest MFZ - te liczby są śmieszne.

Reasumując, po kilku otrzymanych ostrzeżeniach, rzucaniu grochem w mur - czuję się zniechęcony i poirytowany kształtem forum i pracą Zespołu.

Stąd też rezygnuję z udziału w forumowym życiu.
"Niech przyjdzie taka chwila, że służba sprawie polskiej będzie pochlaniała wszystkie siły i wszystkie zdolności, jakie społeczeństwo wydaje: wtedy przekonamy się, że w takich chwilach nowe siły w trójnasób narastają."

Obrazek

Wróć do „Off-Topic”