Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

Awatar użytkownika
matysiaczek
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: mnbv

Re: Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

Postautor: matysiaczek » czw, 4 paź 2012, 09:24

MagdaEmilka pisze:zmieniło się Bonus działa Albo i nie :D
U mnie zając nie do końca głodny dal 5 EXP a nie 3 EXP jak normalnie Mowie o punktach, które dostaje się z samego "gołego" zwierzaka, bez wyposażenia i bonusu tygodniowego
Ale wydaje mi się że firma strzela do własnej bramki Zamiast uradować graczy powoduje ich irytację O ile skuteczniej zadziałałaby ta kampania, gdyby gracze dostali swój bonus w innym kolorze? Da się to przeprowadzić z bonusem tygodniowym to i tu nie powinno być problemu A pytań i rozczarowań by nie było
Warto zastanowić się jeszcze ile osób będzie przekonanych że firma ich wykiwała bo nie przeczytają tego wątku?

EDIT zwracam honor Jednak chyba nie działa ten bonus :( Wzięłam błędną wartość EXP pod uwagę Zamiast 8 pkt to 3 i wyszło mi niepoprawne obliczenie Niestety sama nie sprawdzę tego, bo u mnie są pracownicy i nie da się ich wyłączyć żeby sprawdzić ogólną liczbę przybywających pkt
Czekam na sprawdzenie przez kogoś kto nie posiada pracowników Trzeba porównać liczbę pkt danego zoo Przed i po kliknięciu maksymalnie głodnego zwierzaka (1szt) I porównać wartość przybywających pkt z tabelą zwierząt w FAQ
Wtedy dopiero będziemy mieć pewność Jednocześnie wielka prośba do UP Na przyszłość lepiej nie dawajcie nam kota w worku ;)

bosszz

ale mieszasz....wszystko jak trzeba nalicza, wszystko jak trzeba przybywa, dają a ty jeszcze narzekasz??? jakiego kota w worku? skoro powiedziane, że bedzie bonus, to będzie, nie wierzysz? sprawdź..nie umiesz? twoja sprawa...jak dostajesz w promocji 20% wiecej soku w kartonie to też szklankami odmierzasz czy nie oszukali?? ludzie....ręce i cycki opadają

Sylwii
Nazwa Konta: Sylwii

Postautor: Sylwii » czw, 4 paź 2012, 09:34

nikt nie narzeka tylko po prostu zazwyczaj bonus był doliczany w innym kolorze i to trochę zrobiło zamieszania i tyle wiec wyluzuj ;)

MagdaEmilka
Nazwa Konta: MagdaEmilka

Postautor: MagdaEmilka » czw, 4 paź 2012, 11:11

Matysiaczek owszem namieszałam trochę a Ty nie widzisz niezadowolenia wśród graczy? Bo ja owszem Widocznie nie dociera do Ciebie ze niektórzy będą przekonani o braku bonusu bo go nie widać na 1 rzut oka tylko wymaga obliczeń Prośba jest moim zdaniem jak najbardziej w imieniu firmy a nie przeciwko TOBIE osobiście Natomiast Twoja wypowiedz chyba miała na celu skopanie nie samego pomysłu tylko wyłącznie pomysłodawcy Gratuluje Udało się :D
ps jak już tak na tym poziomie gadamy to gratuluje tez cycków :P
Nie przyjmuję zaproszeń bez wcześniejszych uzgodnień

Chcesz obejrzeć moje zoo? http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4065324

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » czw, 4 paź 2012, 11:31

Bonus jest oczywiście prawidłowo doliczany i niniejszym dementuję wszelkie plotki o "aferze 30%," czy wielkim spisku Upjers w Światowym Dniu Zwierząt ;).

Dla wszystkich członków organizacji, którzy dzisiejszego dnia mają swój "klubowy bonus" jest to oczywiście niezła gratka gdyż bonusy tego dnia sumują się.

Pozdrawiam
Neiel
Obrazek

Wróć do „Usunięte błędy”