Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

Sylwii
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Sylwii

Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

Postautor: Sylwii » czw, 4 paź 2012, 07:20

hm jak dobrze rozumiem dziś o 2:00 powinien załączyć się bonus 30% za opiekę zwierzaków. U mnie niestety nie działa. ;/

isqa
Nazwa Konta: Brak

Re: Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

Postautor: isqa » czw, 4 paź 2012, 07:37

u mnie tez jakoś dyiwnie nalicza pukty - mam bonus gildiowy 40% i chyba tylko ten działa, sądząc po tym, co widac jako ilość punktów w kolore pomarańczowym - no chyba, że te extra punkty się nie wyświetlają przy opiece nad zwierzętami?
errata: przyrost ogólnej liczby punktów jest byt mały jak na podwójny bonus - TEN OBIECANY NIE DZIAŁA!!!
gram w Zielonym Imperium na serwerze 13
do listy przyjaciół przyjmuję wyłącznie w celu wymiany kart

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » czw, 4 paź 2012, 08:17

nalicza własciwie tyle co powinno...tzn wyswietla już bonusowe punkty..ALE!!!!! moim skromnym zdaniem z błędem...

na przykładzie bizona: normalnie za nakarmienie max głodnego bizona dostawaliśmy 29 EXP, teraz jest bonus 30% i dostajemy 37 EXP za tę samą czynność, z tym że wg moich obliczeń 30% więcej z 29 to jest dokładnie 37,7% czyli jak już w podstawówce czy tam gimnazjum uczą - po zaokrągleniu powinniśmy dostać 38%...chyba że tu podstawowe zasady matematyki nie działają i dostajemy nie to co się należy, a to co się komuś TAM podoba

edit: koryguję nieco poprzednie, za nakarmienie max głodnego bizona dostałam 75 EXP (razem z karmnikiem) czyli 37,5 z bonusem (choć powinno być 37)
Ostatnio zmieniony czw, 4 paź 2012, 09:28 przez matysiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Sylwii

Postautor: Sylwii » czw, 4 paź 2012, 08:22

ok sprawdze ale wyswietla ci bonusowe na pomaranczowo jak zazwyczaj bywalo?

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » czw, 4 paź 2012, 08:26

nie, te punkciki ulatują niebieskie, jak do tej pory - nic się nie zmieniło, tych punktów jest po prostu więcej

Sylwii

Postautor: Sylwii » czw, 4 paź 2012, 08:31

ok to sprawdze te bizony

isqa
Nazwa Konta: Brak

Postautor: isqa » czw, 4 paź 2012, 08:33

faktycznie, ukryte są te punkty :D
gram w Zielonym Imperium na serwerze 13
do listy przyjaciół przyjmuję wyłącznie w celu wymiany kart

MagdaEmilka
Nazwa Konta: MagdaEmilka

Postautor: MagdaEmilka » czw, 4 paź 2012, 08:39

zmieniło się Bonus działa Albo i nie :D
U mnie zając nie do końca głodny dal 5 EXP a nie 3 EXP jak normalnie Mowie o punktach, które dostaje się z samego "gołego" zwierzaka, bez wyposażenia i bonusu tygodniowego
Ale wydaje mi się że firma strzela do własnej bramki Zamiast uradować graczy powoduje ich irytację O ile skuteczniej zadziałałaby ta kampania, gdyby gracze dostali swój bonus w innym kolorze? Da się to przeprowadzić z bonusem tygodniowym to i tu nie powinno być problemu A pytań i rozczarowań by nie było
Warto zastanowić się jeszcze ile osób będzie przekonanych że firma ich wykiwała bo nie przeczytają tego wątku?

EDIT zwracam honor Jednak chyba nie działa ten bonus :( Wzięłam błędną wartość EXP pod uwagę Zamiast 8 pkt to 3 i wyszło mi niepoprawne obliczenie Niestety sama nie sprawdzę tego, bo u mnie są pracownicy i nie da się ich wyłączyć żeby sprawdzić ogólną liczbę przybywających pkt
Czekam na sprawdzenie przez kogoś kto nie posiada pracowników Trzeba porównać liczbę pkt danego zoo Przed i po kliknięciu maksymalnie głodnego zwierzaka (1szt) I porównać wartość przybywających pkt z tabelą zwierząt w FAQ
Wtedy dopiero będziemy mieć pewność Jednocześnie wielka prośba do UP Na przyszłość lepiej nie dawajcie nam kota w worku ;)
Ostatnio zmieniony czw, 4 paź 2012, 08:55 przez MagdaEmilka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie przyjmuję zaproszeń bez wcześniejszych uzgodnień

Chcesz obejrzeć moje zoo? http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4065324

Sylwii

Postautor: Sylwii » czw, 4 paź 2012, 08:45

mysle, ze sporo bo moi znajomi juz tez pisza, ze sa zawiedzeni :) po prostu te punkty mogly byc dodawane jak zwykle w innym kolorze i tyle jak to zazwyczaj bywalo :)

Sylwii

Postautor: Sylwii » czw, 4 paź 2012, 09:05

dodaje 30% teraz sprawdzilam na koalach normalnie daje 27 xp teraz daje 35 xp ale jakis komunikat mogli dac :)

Wróć do „Usunięte błędy”