Zaginął gość

Hiyomito
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Zaginął gość

Post autor: Hiyomito » sob, 28 lip 2012, 13:17

Wczoraj trochę się zagapiłam i przepełniły mi się kosze na śmieci. Oczywiście po tym liczba gości mi spadła, ale po opróżnieniu koszy i pozbieraniu śmieci ze ścieżki jeden z gości nie powrócił aż do dzisiaj. Proszę o sprawdzenie tego.
Nick: Hiyomito
ID: 4005564
Przeglądarka: Mozilla Firefox (najnowsza wersja)

Awatar użytkownika
Thirteen
Nazwa Konta: Thirteen

Re: Zaginął gość

Post autor: Thirteen » sob, 28 lip 2012, 14:05

A czy w międzyczasie nie dorósł Ci jeden z młodych zwierząt?? To może być przyczyną zmiany w stanie zwiedzających.
FAQ - Zanim zapytasz zajrzyj
Support

Hiyomito

Post autor: Hiyomito » sob, 28 lip 2012, 14:12

Nie mam centrum hodowli. Nic także nie sprzedawałam, zwierzaki są zadbane, rośliny podlane a gość nie chce powrócić

Awatar użytkownika
matthew0000
Nazwa Konta: matthew0000

Post autor: matthew0000 » ndz, 29 lip 2012, 07:05

może temu gościowi się nie podoba twoje zoo i już ci nie przyjdzie :)
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmho ... er=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

Hiyomito

Post autor: Hiyomito » pn, 30 lip 2012, 07:39

Weekend minął, więc mam nadzieję, że ktoś zajmie się moją sprawą. Gość nadal nie powrócił, problem, który opisałam tutaj http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=172&t=5182 nadal się pojawia (wczoraj przełączyłam się na inną kartę dosłownie na minutę i w tym czasie zniknęło mi 18 :!: gości). Do tego od kiedy pamiętam po zalogowaniu pierwszy przychód w kasie wynosi 0 zd, kiedyś myślałam, że może to normalne tuż po zalogowaniu się, ale od niedawna zdarza mi się, że w środku gry potrafi mi naliczyć 0 zd. Znikający goście, zerowe przychody w kasie... nie zliczę ile już jestem zd do tyłu. Proszę o sprawdzenie w końcu tej sprawy. I mam nadzieję, że nie dostanę w odpowiedzi, że mam zbyt mało ścieżek/roślin/czegokolwiek innego, bo to raczej nie jest przyczyną.

EDIT
Po kolejnej akcji ze śmieciami i przelogowaniu gry pojawił się na ścieżce śmieć wcześniej niewidoczny. Po jego usunięciu zaginiony gość powrócił, ale i tak proszę o sprawdzenie konta w związku z innymi błędami wymienionymi powyżej.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Post autor: Neiel » pn, 30 lip 2012, 12:36

Witaj Hiyomito,

jedyną dobrą radą, którą mogę Ci udzielić to rozbudowa ZOO do stanu używalności, tak aby goście mogli bez ograniczeń korzystać z jego uroków. W tej chwili Twój, ujmijmy to umownie - eksperymentalny układ - nie spełnia najwyraźniej oczekiwanych rezultatów. W takiej sytuacji nie zaskakuje również fakt, że goście uciekają z Twojego ZOO, oprócz kasy i wielkiej zielonej łąki nic innego nie widzą. ;)

Pozdrawiam
Neiel
Obrazek

Hiyomito

Post autor: Hiyomito » pn, 30 lip 2012, 13:04

Gdy miałam piękne zoo, z dużą ilością ścieżek wokół których były ustawione wybiegi, mnóstwo roślin i stoisk te problemy, o których pisałam także się pojawiały. Widzę jednak, że pomoc nie zostanie mi udzielona i jedyne co mogę zrobić to zacisnąć zęby i się do tego przyzwyczaić. Temat do zamknięcia.

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Post autor: matysiaczek » pn, 30 lip 2012, 14:32

nie daJ SIĘ, walcz o swoje, dlaczego tak szybko rezygnujesz?

ja mam teraz poniżej 30 części dróg, poniżej 100 dekoracji (rośliny, ławki, i dekoracje w sumie), 37 poziom, 222 gości zadowolonych i zostawiających kasę..i durnoty takie nie dzieją się u mnie...zapytajh Violet, ona w pewnym momencie miała chyba 3 części drogi i nic złego nie działo sie

Hiyomito

Post autor: Hiyomito » pn, 30 lip 2012, 15:04

Z Violet już rozmawiałam i też mnie poparła, ale już nie mam sił tłumaczyć, że 3 kostki ścieżki i 3 roślinki nie są przyczyną moich problemów. Bo najłatwiej powiedzieć, że mam do d... zoo i dlatego goście z niego zwiewają. Tylko ciekawe czemu za chwilę z powrotem wracają... A tak poza tym to dziękuję za dodanie otuchy :)

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Post autor: Olaf2403Olaf » wt, 31 lip 2012, 11:46

kurcze jak ci gosc zniknal to chyba nie wielka strata ;) ,za pare miesiecy bedziesz mial takich 300 :D,ale dziwne to u ciebie naprawde,mi kiedys tez zniknely karty po tym jak sie wymienilem,po tym nic nie robilem,karte zdobylem jakas wymienilem sie i o dziwo stare mi powrocily :shock: ,ta ge\ra ciagle ma aktualizacje,nie tylko ty masz problemy,ale walcz o swoje jak ci powiedzial kolega wczesniej ;)
mam nadzieje ze mi diamenty nie znikna mi po aktualizacji dzisiaj :lol:
ale raczej nic im nie bedzie ;)
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Usunięte błędy”