powrót do poprzedniego systemu doboru kart z gwiazdek

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
moniq
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

powrót do poprzedniego systemu doboru kart z gwiazdek

Postautor: moniq » ndz, 23 wrz 2012, 08:19

W tej chwili na lvl 41 losuje się takie same karty jak na poziomach znacznie niższych, droższe karty (od 2000 ZD w górę), które kiedyś pojawiały się często, obecnie występują sporadycznie, tak, że bardzo małe są szanse wylosowania lepszej karty. Jest to niestety strasznie zniechęcające, losować znów krokodyle czy tanie krzaczki, gdy się już osiągnęło znacznie wyższy poziom w grze i przydałyby się zwierzęta i dodatki z wyższych poziomów, a nie z niższych.
Może byłaby możliwość powrotu do początkowych zasad, które obowiązywały przy losowaniu kart z gwiazdek, gdy droższe karty pojawiały się znacznie częściej?
Organizacja "Sweet Animals" chętnie przygarnie różne zwierzaczki :)

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Re: powrót do poprzedniego systemu doboru kart z gwiazdek

Postautor: matysiaczek » ndz, 23 wrz 2012, 08:35

doskonale Ciebie rozumiem, jednak nie wiem, czy znajdziesz 100-procentowe poparcie...jeśli chodzi o mnie - dostaję mnóstwo śmieciowych dekoracji, czy zieleniny, ale gdyby nie ta aktualizacja - w życiu nie zebrałabym łabędzia z kart na 38 poziomie, ani jeżozwierza - a tak właśnie się dzieje teraz. W chwili obecnej pozostanę neutralna, ale podejrzewam, że jak zbiorę jeżozwierza, to chętnie udzielę Ci swego poparcia :)

Awatar użytkownika
moniq

Postautor: moniq » ndz, 23 wrz 2012, 08:53

zawsze będą pojawiały się nowe zwierzęta także na niższych poziomach, więc coś się da uzbierać, jednak lepsze wydaje się sięganie w górę po goryle, żółwie morskie, tygrysy, tukany niż znów jakieś krokodyle czy orangutany :/

Awatar użytkownika
ciacho877

Postautor: ciacho877 » ndz, 23 wrz 2012, 08:58

Mam poziom 27, ale stanowczo przyznam Ci racje. Gra będzie ciekawsza jak wraz z nowym poziomem bedę mogła wylosować coraz lepsze karty, zawsze mozna wymieniac te lepsze na 2 gorsze czy coś. Można nawet zrobic, że za pierwsze dwa zestawy z pomocy przyjaciół będą wszystkie karty, a w trzecim zestawie tylko te z wyższych poziomów.

Awatar użytkownika
matthew0000
Nazwa Konta: matthew0000

Postautor: matthew0000 » ndz, 23 wrz 2012, 10:05

no popiorę cię bo mam prawie 36 lev i tylko dwa razy udało mi się wylosować kartę żyrafy a o tygrysach czy tam gorylach to nawet na oczy nie widziałem :evil:
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmhouse.php?mode=view&user=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

RafalKZN

Postautor: RafalKZN » ndz, 23 wrz 2012, 10:07

popieram pomysł wkoncu by doszly nowe zwierzeta :) ktore sa mi bardzo potrzebne do wiekszej ilosci zwiedzajacych :)

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » ndz, 23 wrz 2012, 10:13

matthew0000 pisze:no popiorę cię bo mam prawie 36 lev i tylko dwa razy udało mi się wylosować kartę żyrafy a o tygrysach czy tam gorylach to nawet na oczy nie widziałem :evil:

i jak będzie powrót do poprzedniego systemu to dalej ich nie zobaczysz, bo z tego co pamietam, od 40?? poziomu goryl sie pojawia? a tygrys to nawet nie wiem

Awatar użytkownika
Robaque
Nazwa Konta: Robaque
Kontakt:

Postautor: Robaque » ndz, 23 wrz 2012, 12:24

Generalnie, tworząc grę panowie i panie z Upjers nieco przedobrzyli, ponieważ gracze z najwyższymi levelami mają już większość zwierząt dostępnych za zwykła gotówkę i na kolejnych poziomach raczej nie będą się ekscytować kompletowaniem kart np. flaminga skoro mają ich pokaźne stadko, a zwierząt dostępnych za diamenty zostało już niewiele. Gracze około 40 poziomu (Ci, którzy oczywiście nie aktywowali ich i nie kupowali wcześniej) mają prawdopodobnie do zdobycia białego tygrysa, żółwia morskiego i tukana, może jeszcze goryla, przy czym na tym etapie mają szansę wylosować pewnie dwa z tych zwierząt. Mało, powstaje nisza, gdzie gracz większość czynności w grze wykonuje automatycznie, zasadniczo nie ekscytując się zbytnio, a raczej nudząc. Rozłożenie pojawiania się zwierzaków w losowaniach powinno być lepiej przemyślane, bo teraz nadszedł moment, gdy wielu graczy walczy ze znużeniem, a gra jest przecież sympatyczna i raczej odniosła sukces. Szkoda by było zmarnować jej potencjał. Nie wiem jaki wpływ nudę graczy mają organizacje, ale ze zasłyszanych tu i ówdzie głosów, raczej średni. nie wiem jak inni, ale ja najlepiej się bawię, gdy - po pierwsze - kompletuję nowego zwierzaka, buduję mu wybieg i umieszczam w nim, po drugie - w czasie losowań, ale to raczej w czasie przeszłym, bo w tej chwili podchodzę do nich całkiem beznamiętnie (mam w większości komplety zwierząt, które mi się losują), po trzecie - wymiany, ale w tej chwili zdarzają mi się rzadko (bo ja mam wiele, a inni też). Nie wiem czy pominąłem jakiś aspekt gry, ale te najważniejsze wymieniłem.W tej chwili każdy z 3 wymienionych nie zapewnia - moim subiektywnym zdaniem - odpowiedniej dawki ekscytacji, toteż nowy system pojawiania się zwierząt w losowaniach, być może ożywiłby nieco grę. Z tego powodu pomysł popieram, ale generalnie jestem za tym, by twórcy rozważyli pojawienia się nowej porcji (nie 1-go) zwierząt, jak również wzięcie pod uwagę umieszczenie w grze nowych źródeł dodatkowej rozrywki. Pomysłów na forum nie brak, nawet takich, które przyniosłyby Upjers dodatkowy zarobek./
Jedno kliknięcie równa się darmowy bilet do Zoo Robaque :) !
http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4121336

Awatar użytkownika
moniq

Postautor: moniq » wt, 25 wrz 2012, 08:15

Jedną z przyczyn mniejszej ekscytacji jest dla wielu osób także brak miejsca na nowe wybiegi, powiększenia są drogie więc w pewnym momencie sporo osób stanie (a może już stanęło) w miejscu. Kombinowanie jak upchnąć wybieg i co usunąć, żeby móc umieścić nowe zwierzę nie jest specjalnie ciekawe :P
Ja jakoś na brak nowych zwierząt na razie nie narzekam, z kart to właśnie goryl, tygrys, tukan będą do skompletowania, a za ZD średnio co 2-3 poziomy coś nowego się pojawia. I co jakiś czas pojawiają się nowe zwierzęta za ZD jak i za diamenty. Ale oczywiście im więcej tym ciekawiej.

Awatar użytkownika
gabrielski
Numer GG: tajne
Nazwa Konta: brak
Lokalizacja: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

Postautor: gabrielski » sob, 9 mar 2013, 18:02

równiez jestem za mam już ... lvl i nigdy na oczy nie widziłem karty no np. goryl
Ostatnio zmieniony wt, 9 kwie 2013, 12:21 przez gabrielski, łącznie zmieniany 2 razy.
„Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czar­ne jest czar­ne.”
Obrazek

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”