Wszystkie poziomy rozbudowy zoo również za ZD

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
matysiaczek
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: mnbv

Re: Ceny rozbudowan zoo

Post autor: matysiaczek » czw, 27 wrz 2012, 19:19

Ja tylko dodam od siebie gwoli przypomnienia, że do niedawna 4 rozbudowa była za diamenty, tylko i wyłącznie, któraś tam aktualizacja to zmieniła....także nie uważam żeby sprawa była beznadziejna

Edit:nie 4 tylko 3 rozbudowa, a żeby nie być gołosłownym : http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=169&t=3415

Awatar użytkownika
ciacho877
Nazwa Konta: Brak

Post autor: ciacho877 » czw, 27 wrz 2012, 19:58

Papierowa rozumiem, że usilnie i rozpaczliwie wyrażasz Swoje zdanie na ten temat i wszyscy wiedzą, że jesteś na nie więc ładnie PROSZE nie denerwuj ludzi, powtórze słowa innej osoby "po co sie kłucić?". Zobaczymy jak się temat rozwinie i ile osób będzie za nie, a ile na tak. Chyba o to tu chodzi no chyba że ja coś źle zrozumiałam :|

Awatar użytkownika
matthew0000
Nazwa Konta: matthew0000

Post autor: matthew0000 » czw, 27 wrz 2012, 20:20

dla mnie to też jest za dużo te 360 diamentów to jest sporo pieniędzy i wolę żeby gracze którzy nie kupują diamentów też mieli szanse na to i proponuje zrobić żeby każda rozbudowa była tez za ZD bo to jest nie fair play dla graczy co nie kupują. :evil:
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmho ... er=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Post autor: matysiaczek » pt, 28 wrz 2012, 05:04

upewnię się...wątek dotyczy powiększenia 4, 5, i 6, które są dostępne za kryształki tyko, tak??? chcecie aby była możliwość rozbudowania zoo również za ZD??

to ja się teraz pytam: ile osób powiększyło swoje zoo trzeci raz, do czwartego poziomu za ZD, tzn za 2 500 000 , a nie za kryształki??

jeżeli nikt, albo kilka dosłownie osób, to obawiam się że pomysł nie zostanie wprowadzony w życie, bo skoro stać Cię (do kogokolwiek do piszę) na 3 powiększenie za kryształki, to nazbierasz i na 4 rozbudowę

Awatar użytkownika
papierowa

Post autor: papierowa » pt, 28 wrz 2012, 05:20

Ciacho877 po to jest forum by mógł każdy się wypowiedzieć. Jeśli używasz mojego nicka w swoim poście to bądź pewna, że odpiszę.
Nie mam zwyczaju udawać, że ktoś do mnie jednak nie "mówi". I dla sprostowania - ja się nie kłócę :)
ciacho877 pisze:[...]ile osób będzie za nie, a ile na tak. Chyba o to tu chodzi [...]
Przepraszam, a gdzie wyczytałaś takie reguły?
matysiaczek pisze:jeżeli nikt, albo kilka dosłownie osób, to obawiam się że pomysł nie zostanie wprowadzony w życie, bo skoro stać Cię (do kogokolwiek do piszę) na 3 powiększenie za kryształki, to nazbierasz i na 4 rozbudowę
Święta racja
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

gwoz
Nazwa Konta: gwoz

Post autor: gwoz » pt, 28 wrz 2012, 08:43

Po pierwsze 360diamentow to nie jest mala cena jak dla mnie przez sms to 350zł sory ale na zadna gre jeszcze tyle nie wydałem po drugie jak kupie gre na plycie moge ja sprzedac oddac lub zainstalowac za 3lata a ta gra sie wkoncu mi znudzi jak nie bd mial jak powiekszyc zoo i rozumiem czasami troche kupic ale 360diamentow kupic to juz jest nalepka maniak
Powiększenie kosztuje 320 diamentów, w sms-ach 186,96 PLN.

analityk

Post autor: analityk » pt, 28 wrz 2012, 09:34

matthew0000 pisze:dla mnie to też jest za dużo te 360 diamentów to jest sporo pieniędzy i wolę żeby gracze którzy nie kupują diamentów też mieli szanse na to i proponuje zrobić żeby każda rozbudowa była tez za ZD bo to jest nie fair play dla graczy co nie kupują. :evil:
To aby było fair proponuję rozbudowę dać za zd. A z gwiazdek usunąć wszystkie karty diamentowych zwierząt. I innych diamentowych przedmiotów, które grę ułatwiają / umilają jak np. wyposażenia wybiegów ;)

Fakt, rozbudowa pożera dużą liczbę diamentów. Ale z drugiej strony wszystko inne co w grze potrzebne można zdobyć w kartach lub za zd. A gra musi na siebie zarobić. Więc padło na kosztowną rozbudowę. I nie pozostaje nic innego jak się z tym pogodzić - albo tak urządzić swoje zoo, aby nie potrzebować zbyt wiele miejsca.

Co do pomysłu, oczywiście chciałbym rozbudowę za zd. I oczywiście zdaje sobie sprawę, że to mało realne - a jeśli już to stanie się to kosztem czegoś innego co obecnie w grze jest darmowe / za zd. I wówczas dyskusja rozpocznie się od nowa tylko temat nie będzie dotyczył rozbudowy zoo, a czegoś innego ;)

RafalKZN

Post autor: RafalKZN » pt, 28 wrz 2012, 14:51

gwoz pisze:
Po pierwsze 360diamentow to nie jest mala cena jak dla mnie przez sms to 350zł sory ale na zadna gre jeszcze tyle nie wydałem po drugie jak kupie gre na plycie moge ja sprzedac oddac lub zainstalowac za 3lata a ta gra sie wkoncu mi znudzi jak nie bd mial jak powiekszyc zoo i rozumiem czasami troche kupic ale 360diamentow kupic to juz jest nalepka maniak
Powiększenie kosztuje 320 diamentów, w sms-ach 186,96 PLN.
Czepiasz się szczegółów i tak jest to kosmiczna cena za te kwote mam gre komputerowa na plycie

Awatar użytkownika
papierowa

Post autor: papierowa » pt, 28 wrz 2012, 15:01

Rafał - uważam, że wyliczenia gwoz są ważne - pokazują, że jednak trochę dramatyzujesz z ceną powiększeń.
Poza tym w całej rozciągłości zgadzam się z tym co napisała analityk - lepiej zapłacić za rozbudowę zoo niż musieć kupić wszystkie zwierzaki, bo znikną z kart.
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

RafalKZN

Post autor: RafalKZN » pt, 28 wrz 2012, 15:19

no dobrze moze troche za duza cene podalem bo wyliczenia skopalem a tak powiekszyc 3razy zoo zeby moc znowu za zd rozbudowywac to wychodzi nawet wiecej

Zablokowany

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”