Wszystkie poziomy rozbudowy zoo również za ZD

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
Tetriss
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Tetriss

Wszystkie poziomy rozbudowy zoo również za ZD

Postautor: Tetriss » czw, 28 cze 2012, 18:58

Moderator poiu13:

Pomysł dodany do Listy pomysłów

Uważam że jest nie fair w stosunku do graczy, którzy z różnych powodów decydują się nie kupować diamentów, żeby część poziomów była tylko za nie, a za ZD zero opcji. Jaki sens udostępniać najwyższy poziom za ZD, skoro ci co nie mają diamentów w ogóle tak daleko nie dotrą? To wygląda jak brutalne wymuszanie na ludziach wydawania kasy w realu. Przecież jeśli ktoś ma zwyczaj kupować diamenty to i tak je kupi zamiast ciułać dzikie miliony ZD, więc nie ma obawy, że gra coś na tym straci. A z kolei gracze "bezdiamentowi" jednak MIELIBY możliwość swoje zoo rozbudować. I tak by było elegancko i kulturalnie :mrgreen:

Awatar użytkownika
PanMuflon
Nazwa Konta: Brak

Re: Wszystkie poziomy rozbudowy zoo również za ZD

Postautor: PanMuflon » sob, 30 cze 2012, 12:47

Zgadzam się i to bardzo! Moim założeniem na samym początku gry było nie kupowanie diamentów. Co prawda raz się skusiłam, ale i tak żal mi wydawać pieniądze na grę, wolę kupić za to dobrą książkę -.-
Uwielbiam tą grę i obawiam się, że jak nie będę miała już miejsca na wybiegi, zwierzęta itp to najzwyczajniej w świecie przestanę grać i wydaję mi się, że dużo graczy też zatrzyma się w takim momencie. A rozbudowa za zd - wiadomo droga jak cholera, ale w końcu się uzbiera na nią :)

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator
Nazwa Konta: Aludra

Postautor: Aludra » sob, 30 cze 2012, 16:22

Również chciałabym aby wprowadzono możliwość kupowania ziemi do powiększania zoo za zd. Nie planuję kupowania diamentów i obecne jak uda mi się zdobyć przez wykonywanie zadań to zamierzam zostawić je na najbliższą rozbudowę za diamenty. Bo inaczej nie da rady jeśli tego nie zmienią. I dobrze jeśli te ceny nie będą kosmiczne, ponieważ zbieranie ponad dwóch milionów może ciągnąć się miesiącami, ba nawet rok w zależności od tego jak u kogo idzie szybciej zbieranie kasy ze stoisk. A to prędzej się znudzi i zniechęci graczy do dalszej gry. W tym zapewne i mnie.
Tak więc, pomysł popieram.

Awatar użytkownika
Tetriss
Nazwa Konta: Tetriss

Postautor: Tetriss » ndz, 1 lip 2012, 11:38

no obawiam się że skoro już teraz wiadomo że na 3 poziom rozbudowy 2,5 mln zd trzeba, a na 7p. 5 mln, to na 4,5, i 6 poziom pewnie mogą dać 3, 3,5 oraz 4 miliony... nota bene to też nie hallo jest, bo cena w diamentach jest taka sama za 3 górne poziomy więc czemu w zd rośnie? poza tym skoro 2 poziom to 300.000 zd dlaczego następny od razu 2.5 mln??? niechby było 800.000... to i tak strasznie dużo. Dlaczego kolejny poziom ma kosztować 6 razy więcej ???? sorki między 2 a 3 to nawet 8 razy!!! 300 tys, 500, 800, 1200, 1500, 2 mln. to by były sensowne podziałki, a i tak wymagające kupę pracy. Ja rozumiem iż zakłada się że im wyższy poziom tym szybciej zbiera się kasę ale....

mam 6 poziom rozbudowy i bardzo dużo straganów, pod tym względem jestem nawiedzona jak wnioskuje z komentarzy kolegów na forum, a i tak zebranie 500 000 na jaka chwile trwało. Jakbym miała zbierać miesiącami to nie wiem czy bym się nie zirytowała :mrgreen:

A tak przy okazji podzielę się moimi wnioskami : żeby prędzej zbierać kaskę, proponuję zainwestować w wózki z burgerami i pamiątkami. Kosztują 1000 zd ale to się zwraca po paru dniach i dalej masz czysty zysk. Odradzam kupowanie dużych sklepów, bo zajmują masę miejsca. Taki bar kawowy produkuje 230 zd ale na jego miejscu może stać 12 wózków które produkują razem 1200 zd... ponadto nie należy się skupiać na tylko jednym gatunku wózków, najlepiej mieć po trochę każdego rodzaju. Z przewagą tych droższych. Polecam także czerwone WC - też najbardziej się opłaca. :P

Awatar użytkownika
maxter

Postautor: maxter » ndz, 1 lip 2012, 13:03

Jestem za, 2,5mln to przesada, nie wspomnę o dalszych poziomach rozbudowy.
GAME OVER

Awatar użytkownika
agawka
Nazwa Konta: agawka

Postautor: agawka » ndz, 1 lip 2012, 15:57

jestem jak najbardziej za rozbudową za zd - ja tę grę traktuję jak zabawę i nie zamierzam wydawać pieniędzy na diamenty więc myślę że byłaby konieczność dołożenia opcji za zd. Ponadto powiększenie za 2 500 000 zd to trochę chore i chyba mało realne biorąc pod uwagę że wszystko kosztuje i ciągle tej kasy trzeba mieć na zwierzątka i hodowle
a na zdobycie diamentów zbyt dużo opcji nie ma więc jak już nawet dozbieram te 2 i pół mln to więcej już nic nie rozbuduję bo skąd wezmę 80 diamentów? więc jeszcze raz przychylam się do propozycji + zmniejszenie choć trochę stawek za rozbudowę :)

RafalKZN

Ceny rozbudowan zoo w zd

Postautor: RafalKZN » ndz, 16 wrz 2012, 15:42

Nie znalazłem takiego wątku wiec pisze. Rozbudowy zoo sa bardzo potrzbne nie oszukujmy sie lecz do 7 i 8 nie przejdziemy bo blokuje nam 4,5 i 6 rozbudowa wiec moja propozycja jest taka zeby wprowadzic te rozbudowy za zd nawet moze duzo kosztowac ale zeby kazdy mial szanse i mozna by bylo wprowadzic jak w innych grach ze np potrzebujesz znajomych zeby rozbudowac.

Awatar użytkownika
maxter

Re: Ceny rozbudowan zoo

Postautor: maxter » ndz, 16 wrz 2012, 16:27

Tak, powinno być to możliwe i cena też nie powinna być przesadna. Bo 2,5mln za 4 poziom to przesada...
GAME OVER

bartek1033

Postautor: bartek1033 » sob, 22 wrz 2012, 09:38

Jestem jak najbardziej na tak :) Nie każdy ma możliwości zdobywania/kupowania diamentów. Skoro może być rozbudowa na 4 poziom za zd i diamenty jak również na ten 7 i 8 poziom to i powinna być na te poziomy pomiędzy za cenę (niech już będzie ;)) pomiędzy te 2,5 a 5 mln

Blancheflor

Postautor: Blancheflor » ndz, 23 wrz 2012, 18:56

w pełni popieram. Jeśli pomysł nie zostanie wprowadzony część osób, które nie kupują diamentów po prostu zniechęcą się grą i przestaną grać z prostej przyczyny - zabraknie im miejsca na jakiekolwiek inne wybiegi :/ ceny uważam że też są dosyć przesadzone - mam 36 lvl i będąc w organizacji nie mogę uzbierać na np. anakondę a co dopiero na powiększenie :(

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”