nowa koperta w organizacji

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
matthew0000
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: matthew0000

nowa koperta w organizacji

Postautor: matthew0000 » śr, 8 sie 2012, 11:19

Moderator BeTaTka85:

Pomysł dodany do Listy pomysłów

witam wpadłem na dość ciekawy pomysł żeby dodać nową pocztową kopertę (lub jakiś inny znak) tam gdzie jest organizacja.
jak to by działo?
to by działało na takiej samej zasadzie co wiadomości prywatne tylko w organizacji jak ktoś napisze wiadomość w organizacji wtedy nam by się pokazywała koperta że jakiś członek organizacji coś napisał w organizacji i jak wejdziemy w organizacje i w wiadomości to ta koperta by znikała ;)

co wy na to mała rzecz ale dość przydatna w organizacji do czytania ważnych komunikatu od szefa lub zastępcy :D

pozdrawiam :mrgreen:
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmhouse.php?mode=view&user=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

piesiunio
Nazwa Konta: Brak

Re: nowa koperta w organizacji

Postautor: piesiunio » czw, 9 sie 2012, 20:52

jestem za ;) czasem jest ważna sprawa pytamy się i czekamy na odpowiedź co chwilke zaglądając a tak to było by jasne czy już jest odpowiedź czy nie.

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Postautor: poiu13 » czw, 9 sie 2012, 21:10

A ja jestem na nie. W mojej organizacji tak dużo się dzieje i tak dużo się pisze, że kopertka byłaby pewnie cały czas i nie spełniałaby swojego zadania.
Jeśli zaś chodzi o ważną wiadomość szefa lub zastępcy to mają oni możliwość przypięcia wiadomości lub wpisania komunikatu, który będzie pokazywał się w dymku doradcy.
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
violet
Nazwa Konta: violet

Postautor: violet » pt, 10 sie 2012, 11:49

Tez raczej jestem na nie. po pierwsze z tych powodów które opisała poiu i również dlatego że nie wszyscy w organizacji korzystają z czatu, nie wszyscy tam zaglądają więc tym osobom mogła by przeszkadzaj koperta pojawiająca się raz na jakiś czas.
Zmieniłam zdanie :) przyjmuję do znajomych na czas wymiany kart :)

"Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie,
Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu..."

yurgo
Nazwa Konta: yurgo

Postautor: yurgo » wt, 16 kwie 2013, 17:03

a ja jestem jak najbardziej "ZA", wydaje się, że nie jest to zbyt skomplikowane do zrobienia, skoro funkcjonuje to z powodzeniem w wiadomościach prywatnych

po wstąpieniu do organizacji też mi taki pomysł przyszedł do głowy, przejrzałam forum z propozycjami zmian i znalazłam ten wątek :D

uważam, że i matthew0000 i piesiunio mają rację w tej sprawie, natomiast pozwolę sobie nie zgodzić się ze zdaniem poiu13 i violet
propozycja ta nie dotyczy graczy, którzy nie należą do żadnej organizacji (z wiadomego powodu - nie mają czatu organizacji), więc im jest wszystko jedno ;)

odnośnie sprzeciwu poiu13:
jeżeli obserwowałoby się czat i na bieżąco śledziło przebieg rozmowy, wiadomo, że "kopertka" by się nie pojawiła, ale jeżeli napisało się coś i czeka się na jakąś odpowiedź, a w międzyczasie robi się np. karmienie/pojenie/zabawianie zwierzaków, taka "kopertka" zasygnalizowałaby, że właśnie ktoś coś nowego napisał na czacie i nie trzeba by było co chwilę zaglądać do organizacji, tym bardziej jak człowiek się niecierpliwi, bo ma akurat mało czasu, a zależy mu na szybkiej pomocy, a wiadomości od szefa/zastępcy są przypięte, ale widoczne dopiero po wejściu do okna organizacji, a nie są widoczne z okna głównego :P

odnośnie sprzeciwu violet:
wydaje mi się, że nie będzie nikomu przeszkadzać "kopertka", która po prostu sobie jest, ani nie miga, ani w żaden sposób nie animuje, po prostu jest, a może zachęci to "tych co nie zaglądają" właśnie do zajrzenia na czat organizacji :P

może jednak warto rozważyć ponownie ten pomysł :)
Do przyjaciół przyjmuję tylko na czas wymiany!
Zanim wyślesz zaproszenie - uzgodnij wymianę!!!

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » śr, 17 kwie 2013, 11:32

Mysle, ze taka nie migajaca kopertka sygnalizujaca nowe posty na SB bylaby fajnym pomyslem :) Czasami sie cos napisze na SB a pozniej o tym zapomina.
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Postautor: Olaf2403Olaf » sob, 11 maja 2013, 09:19

jest to calkiem ciekawy pomysl :)
jak cos napisze to moge sobie dalej pielegnowac zwierzaczki,a i od razu widze ,ze ktos napisal i nie musze tam zagladac by sie upewnic-pomysl ciekawy i do zrealizowania :)
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

adrianl0
Nazwa Konta: Brak

Postautor: adrianl0 » sob, 11 maja 2013, 11:11

pomysł popieram. Przynajmniej nie musiałbym co chwile zaglądac czy ktoś coś napisał. Jestem na tak .

Awatar użytkownika
kuba0704

Postautor: kuba0704 » sob, 11 maja 2013, 19:25

jestem na nie dlatego że u mnie w organizacji bardzo rzadko piszą
dostępny w grach my free zoo s1 kuba0704 my little farmies kuba0704./viewtopic.php?f=326&t=14401 moje zoo http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4389327

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » wt, 4 cze 2013, 18:40

kuba0704 pisze:jestem na nie dlatego że u mnie w organizacji bardzo rzadko piszą

I jak to ma sie do pomyslu? Przeszkadzalaby Ci ta koperta pewnie -.-

Czyzby pomysl upadl? A moze sygnalizacja dzwiekiem? :)
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”