Zwierzęta dla członków organizacji

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
glory24
Numer GG: 1958904

Zwierzęta dla członków organizacji

Post autor: glory24 » śr, 1 sie 2012, 01:08

Moderator BeTaTka85:

Pomysł dodany do LISTY POMYSŁÓW

Moderator BeTaTka85:

Pomysł odrzucony

Na chwilę obecną jedynym przywilejem z bycia w organizacji jest to, że możemy utopić kupę kasy w zamian za 3-dniowe dodatkowe punkciki. Nagroda może i godna, ale nie jestem pewna, czy aż tak opłacalna.
Natomiast sam fakt nabijania kolejnych poziomów organizacji nie daje nic, poza możliwością zebrania większej ilości osób i rywalizacją samą w sobie.
Wpadł mi więc do głowy pomysł, aby jakoś zachęcić graczy do większej rywalizacji, wprowadzając do gry nowe zwierzęta, które każdy członek organizacji mógłby nabyć po osiągnięciu przez tę organizację wymaganego poziomu.
Zaraz pewnie posypie się fala krytyki, że przecież to za dużo pracy wprowadzić tyle nowych zwierząt itd itp, więc może zamiast tworzyć coś zupełnie nowego, wystarczy przemalować te zwierzaki, które już znamy, na unikalne kolory.
I tym sposobem możemy mieć np czarne, szare czy brązowe zajączki, łaciate świnki, brązowe wilczki, szare liski, pstrokate papugi czy choćby bardziej żółto- oliwkowego krokodyla. Niektórym zwierzakom wystarczy tylko lekko zmienić odcień na nieco ciemniejszy czy jaśniejszy.
Kwestię tego, czy mogłyby one siedzieć tylko osobno, jako nowy gatunek, czy razem z całą resztą pozostawiam waszemu wyborowi.
To samo w przypadku hodowli, traktowane jako osobny gatunek tworzyłyby potomstwo w kolorze rodziców, w przypadku mieszanek rasowych ubarwienie malucha mogłoby być losowe.

Myślę, że nie byłoby z tym aż tak dużo roboty, a im więcej innych zwierzaków, tym ciekawiej.
Nie przyjmuję zaproszeń do przyjaciół bez wcześniejszej konsultacj!!TYLKO OD OSOB AKTYWNIE WYMIENIAJĄCYCH SIĘ KARTAMI
Nie jestem zupą pomidorową -nie wszyscy muszą mnie lubić .

Awatar użytkownika
vanessa48607
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Zwierzęta dla członków organizacji

Post autor: vanessa48607 » pt, 3 sie 2012, 13:11

Jestem za:) Pakujemy dużo kasy i zwierząt w organizację, a tak na prawdę nie dostajemy praktycznie nic. Oczywiście, jak ktoś nie chce być w gildii, to nie musi. Ja chcę należeć do organizacji i uważam, że ciekawiej by było, gdybyśmy mieli większe profity z członkostwa.

bee242

Post autor: bee242 » pt, 3 sie 2012, 13:20

Ja rowniez mysle ze jest to dobry pomysl. Mam w swojej organizacji kilka osob, ktore wplacaja sporo kasy i chcialabym podziekowac im za to, dajac im maly prezencik np. jakies zwierzatko ;)

Awatar użytkownika
twisteer332
Numer GG: 7364553
Nazwa Konta: twisteer332

Post autor: twisteer332 » czw, 9 sie 2012, 15:32

sam wpadłem na taki sam pomysł, ale szukam czy coś takiego już się nie pojawiło, no i znalazłem :) Oczywiście, że na tak :D

Awatar użytkownika
matthew0000
Nazwa Konta: matthew0000

Post autor: matthew0000 » czw, 9 sie 2012, 15:48

oczywiście na tak :mrgreen:
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmho ... er=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

piesiunio

Post autor: piesiunio » czw, 9 sie 2012, 20:49

to doskonały pomysł ;) bo tak naprawdę nic z tej oranizacji nie mamy a xp dostajemy wszędzie. A cos takiego by sie przydało. To zachęciło by do trwania w organizacjach ;)

escott

Post autor: escott » ndz, 12 sie 2012, 09:57

Popieram! Nie wstąpiłam na razie do organizacji właśnie dlatego, że nie widzę żadnych profitów. To by mnie zachęciło, a organizacja urozmaiciła grę.

Juliss
Nazwa Konta: Julissek

Post autor: Juliss » wt, 21 sie 2012, 19:51

Ja także popieram !
czasami członkowie pytają się mnie ,,jakie korzyści w zasadzie płyną z organizacji poza bonusami,, ? I cóż mam odpowiedzieć ? ,,No.. nic więcej.... Ale pewnie z czasem coś ciekawego dodadzą :),,
I mam taką nadzieje ^^

Kogusia
Nazwa Konta: Kogusia

Post autor: Kogusia » wt, 21 sie 2012, 21:36

Jestem za! :D
Pomysł genialny.
Myślę że fajnie by było gdyby zwierzaki "specjalne" można było trzymać razem ze "zwykłymi" ;)

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Post autor: tiefling » śr, 22 sie 2012, 10:31

Niestety pomysł ekskluzywnych zwierząt dla członków organizacji został odrzucony, gdyż jego realizacja jest zbyt skomplikowana od strony technicznej.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”