Zmniejszenie zapotrzebowania gości na roślinnosc :)

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
violet
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: violet

Zmniejszenie zapotrzebowania gości na roślinnosc :)

Postautor: violet » pt, 6 lip 2012, 15:08

Proponuje aby zmniejszone zostało zapotrzebowanie gości na roślinność.
Mam 226 gości, w przeglądzie pisze że mam 480 dekoracji dziś osiągnęłam też sukces z umieszczeniem 500 roślin w zoo).
I mimo że mam 4 poziom rozbudowy to miejsca wiecznie jest mało - wole stawiać wybiegi a nie roślinki, z resztą to jest zoo a nie ogród botaniczny (!) uważam że moich ros lin jest wystarczająco a goście cały czas się ich dopraszają. Jeśli ktoś chce kupować piękne drzewa a z kwiatów robić przecudne rabaty to proszę bardzo ale to zoo a nie ogród więc uważam że goście powinni się ogarnąć :)
Zmieniłam zdanie :) przyjmuję do znajomych na czas wymiany kart :)

"Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie,
Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu..."

escott
Nazwa Konta: Brak

Re: Zmniejszenie zapotrzebowania gości na roślinnosc :)

Postautor: escott » pt, 6 lip 2012, 15:22

Ja bym najbardziej chciała, żeby zapotrzebowanie gości na roślinki przekładało się racjonalnie na ich liczbę :) Mogę się bawić w rabatki (oczywiście bez przesady), ale nie jeśli jedynym efektem jest to, że na chwileczkę zniknie kilka chmurek ;)

gwoz
Nazwa Konta: gwoz

Postautor: gwoz » pt, 6 lip 2012, 16:57

Faktycznie, te rośliny trochę wkurzają. To że goście domagają się kwiatków to jeszcze nic bo i tak nie ma to wpływu na ilość gości. A do chmurek z kwiatkiem można się przyzwyczaić. Tylko że u mnie gra też "domaga się" roślin. Kilka razy dziennie mam zadania dodatkowe: zasadź kolejne drzewa, zasadź kolejne krzewy, zasadź kolejne kwiaty. I co posadzę to za 2-3-godziny znów. Roślin już mam ponad 1300. Niedługo będę miał las zamiast zoo.

escott

Postautor: escott » ndz, 8 lip 2012, 12:00

Tak de facto, to sadzenie dużej liczby roślin w konsekwencji wpływa na zmniejszenie liczby gości! Im jest ich więcej, tym trudniej panować nad tym, żeby wszystkie były podlane, ogrodnik działa najgorzej ze wszystkich pracowników, a o ile do ładnych roślin goście nie przychodzą, o tyle jak są niepodlane, to zaczynają się obrażać i wychodzą...

bossowskiezoo

Postautor: bossowskiezoo » pn, 9 lip 2012, 01:20

hmm... to dziwne, ja mam jakies 150 roslin w tym duzo dekoracji 33 poziom, ale goscie nie maja chmurek ani nie mam zadan dotyczacych sadzenia takowych

Awatar użytkownika
matthew0000
Nazwa Konta: matthew0000

Postautor: matthew0000 » pn, 9 lip 2012, 09:03

no to samo u mnie
http://s4.wolnifarmerzy.pl/publicfarmhouse.php?mode=view&user=5546850

zapraszam do oceniania mojego pola pokazowego:)

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator
Nazwa Konta: Aludra

Postautor: Aludra » pn, 9 lip 2012, 10:06

Ogrodnika nie posiadam (szkoda na niego diamentów) ale przy moim poziomie 31, posiadaniu 49 gości oraz blisko 300 roślin, przy kilku niepodlanych zawsze jeden gość mi ucieka. A dzieje się to chyba od przejścia na wspomniany poziom. Poniekąd mnie to zdziwiło. Jednak nie zdarzyło u mnie jeszcze by domagali się roślin, skoro ciągle w głowie im zwierzęta.

Awatar użytkownika
violet
Nazwa Konta: violet

Postautor: violet » pn, 9 lip 2012, 15:37

ja tez bardzo długo nie widziałam chmurek z roślinami ale teraz jest to praktycznie codziennie, dekoracje, rośliny zajmują mi mnóstwo miejsca... :( dodatkowo staram się aby mieć w zoo wszystkie rośliny ozdoby dostępne dla mnie za zd a i tak chodzą z chmurkami :(
Zmieniłam zdanie :) przyjmuję do znajomych na czas wymiany kart :)

"Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie,
Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu..."

Awatar użytkownika
sylwiaiedyta
Numer GG: -
Nazwa Konta: sylwiaiedyta

Postautor: sylwiaiedyta » pt, 27 lut 2015, 14:21

To byłby świetny pomysł, to prawda, iż jest to zoo, a nie ogród botaniczny. Naprawdę aż tyle wymagają od Ciebie? No moderatorzy, bez przesady ale w miejsce 500 roślin możnaby postawić naprawdę mnóstwo wybiegów :evil:
Poza tym u mnie już od niedawna są zadania aby postawić rośliny i drzewa, a mam już ich naprawdę sporo. Zresztą sami możecie zobaczyć o tu, w moim podpisie w spoilerze
:arrow:
Edyta, jesteś po prostu GENIUSZEM!!!

Ta sylwiaiedyta jest przemądra...

Tak na marginesie...
Nie oceniaj ludzi po loginie... Jestem EDYTA!!!
Spoiler:

zoolog7
Nazwa Konta: zoolog7

Postautor: zoolog7 » pt, 27 lut 2015, 15:37

Zgadzam się w 100% z escott.

Ja bym najbardziej chciała, żeby zapotrzebowanie gości na roślinki przekładało się racjonalnie na ich liczbę :) Mogę się bawić w rabatki (oczywiście bez przesady), ale nie jeśli jedynym efektem jest to, że na chwileczkę zniknie kilka chmurek ;)

Nie od dziś wiadomo, że tylko minimalna liczba roślin podnosi ilość gości - wystarczy umieścić kilkadziesiąt kwiatów aby pozyskać kilku dodatkowych zwiedzających. Następnie możemy mieć ich tysiące a nic się już w tej kwestii nie zmieni. Mam ponad 4 tysiące kwiatów, krzewów czy drzew i prócz zbijania chmurek nie otrzymuje nic. Żaden dodatkowy gość nie zawitał z powodu większej ilości bylin do mojego ogrodu :( Dlatego sprawiedliwie byłoby gdyby ich liczba przekładała się również na liczbę odwiedzających jak w przypadku zwierząt.

Naprawdę aż tak bardzo przeszkadzają Wam mini zadania? Ja też je mam i szczerze to przestałam już dawno zwracać na nie uwagę ;)

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”