Więcej Zoodolarów

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
guzik11
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: guzik11

Więcej Zoodolarów

Post autor: guzik11 » czw, 21 cze 2012, 19:03

Chciałbym aby za sklepiki i przy kasie jakoś więcej było tych dolarów bo ja już teraz mam ciężko uzbierać na te lepsze zwierzaki no i raz powiększyłem zoo a teraz wołają za 2 powiększenie 333000 tysiące no dajcie spokój ... Po prostu chce żeby tą kase troszkę szybciej się zbierało ... No ale to nie ode mnie zależy :(

locku
Nazwa Konta: Brak

Re: Więcej Zoodolarów

Post autor: locku » czw, 21 cze 2012, 19:08

w dalszej części gry będziesz zarabiał więcej :) ja nie mam tek wielu zwierzątek a zarabiam około 30-40 tysięcy dziennie :)

guzik11
Nazwa Konta: guzik11

Post autor: guzik11 » czw, 21 cze 2012, 19:11

To jak ty to robisz :D ja mam 19 poziom :) i dzinnie zarabiam z 5 tysięcy jak zdobywam jakiś puchar to więcej :D podziel sie tym :D
Albo niech ktoś inny mi doradzi jak zarabiać więcej dollarów

Awatar użytkownika
glory24
Numer GG: 1958904

Post autor: glory24 » czw, 21 cze 2012, 19:41

Zbierasz jak najwięcej różnych zwierzątek, umieszczasz poszczególne zwierzęta na różnych wybiegach ( po 2 na każdym rodzaju wybiegów), dzięki temu zwiększy Ci się liczba gości.
Wtedy dbasz o to, aby zwierzaki nie były głodne i śmierdzące, aby liczba gości nie spadała. Stawiasz sklepiki ( z każdego rodzaju po kilka sztuk), te małe wystarczą. Toalety możesz postawić te najtańsze. Często odbierasz zyski z kasy oraz sklepików, żeby się nie przepełniały i jak tylko to możliwe, tak często dbasz o zwierzaki. Za zarobione pieniądze kupujesz nowe rodzaje zwierzaków... i tak w kółko :)
Temat trzebaby chyba przenieść do pytań dla początkujących, bo ja tu konkretnego pomysłu nie widzę :)
Nie przyjmuję zaproszeń do przyjaciół bez wcześniejszej konsultacj!!TYLKO OD OSOB AKTYWNIE WYMIENIAJĄCYCH SIĘ KARTAMI
Nie jestem zupą pomidorową -nie wszyscy muszą mnie lubić .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”