Więcej członków w organizacji

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Albekier
Numer GG: Numer GG

Więcej członków w organizacji

Post autor: Albekier » ndz, 17 mar 2013, 13:49

Moderator BeTaTka85:

Pomysł dodany do Listy pomysłów

warto byłoby zwiększyć ilość miejsc dla członków organizacji, często jest tak, że w organizacji są te same osoby co na liście znajomych, a od chyba 14 poziomu już nie ma opcji dokupienia kolejnych miejsc... 32 osoby to na prawdę mało, zwiększcie możliwość przyjęcia nowych osób chociaż do 40.... dodatkowe możliwości wymiany kart zwiększą radość z gry :)
organizacja UNESCO WILDLIFE
Zapraszam do mojego zoo: http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/20066852
Aktualnie wielkość zoo 14 globalne, poziom 57

Awatar użytkownika
papierowa

Re: WIĘCEJ CZŁONKÓW W ORGANIZACJI

Post autor: papierowa » ndz, 17 mar 2013, 23:06

Albekier pisze:warto byłoby zwiększyć ilość miejsc dla członków organizacji, często jest tak, że w organizacji są te same osoby co na liście znajomych, a od chyba 14 poziomu już nie ma opcji dokupienia kolejnych miejsc... 32 osoby to na prawdę mało, zwiększcie możliwość przyjęcia nowych osób chociaż do 40.... dodatkowe możliwości wymiany kart zwiększą radość z gry :)
To proponuje nie powielac osob z listy przyjaciol ;) Osobiscie tak wlasnie robie - jak jest ktos w organizacji to robi wypad z listy przyjaciol.
Co do samego pomyslu - nie jest zly, ale musze go przemyslec...
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

keyka
Nazwa Konta: Brak

Post autor: keyka » śr, 20 mar 2013, 01:13

Mi sie pomysl bardzo podoba. Dzieki wiekszej liczbie czlonkow latwiej by nam bylo zbierac wymagane ZD na wyzsze bonusy, wiecej mozliwosci wymiany kart no i na pewno choc po czesci ozywiloby to zycie w organizacji :)

Awatar użytkownika
iniula
Numer GG: 4123340
Nazwa Konta: iniula

Post autor: iniula » czw, 28 mar 2013, 12:23

Jestem zdecydowanie na tak :) Mam nadzieję, że wprowadzą ;)
Na avatarze-mój ukochany chomik Ogryzek:D Okazał się dziewczyną:(

Zapraszam do mojej organizacji Okapi i spółka :)
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=244&t=12471

Awatar użytkownika
sara888
Nazwa Konta: S1 => sara888 v zuza999
Kontakt:

Post autor: sara888 » sob, 4 maja 2013, 08:16

też jestem za tym by było więcej członków z opcją, że można być nieczynnym na jakis czas, by inni nie czuli sie pokrzywdzeni, że nie płaci ktoś i nie wyrzucali go.... Nie każdy ma możliwość codziennego grania....

Awatar użytkownika
blondi4212

Post autor: blondi4212 » sob, 4 maja 2013, 09:28

Sara888 przecież możesz wpłacić jednorazowo za np tydzień jeśli macie określone dzienne wpłaty i wtedy nikt ciebie nie wyrzuci ani nikt nie będzie miał żal, że nie pokazujesz się codziennie, więc nie musisz się stresować.A zwiększenie liczby członków w organizacji no cóż tym akurat mogą być zainteresowane organizacje raczej z pierwszych stron rankingu bo jak zauważyłam dalsze miejsca raczej nie mają pełnych składów( oczywiście są wyjątki ) niemniej jednak nie zaszkodzi
Przy­jaźń poz­naję po tym, że nic nie może jej za­wieść, a praw­dziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.

Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni

Albekier

Post autor: Albekier » pn, 3 cze 2013, 12:21

dziękuję za dodanie postu do listy pomysłów, mam nadzieję, że uda się takie zmiany wprowadzić, by na wyższych poziomach była możliwość dokupienia kolejnych miejsc w organizacji :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
midh

Post autor: midh » pn, 3 cze 2013, 22:54

no nie wiem. a ile max mialoby byc tych ludzi. to w sumie troche niesprawiedliwe, bo teraz organizacja zalozona pozniej powiedzmy o miesiac w momencie kiedy dobije do tych 32 czlonkow moze skutecznie gonic ta zalozona wczesniej. po zmianie juz nie .wiadomo czym wiecej ludzi tym wiecej zwierzat, wiecej kasy ,mniejsza skladka na bonus.

poza tym przy 32 osobach jeszcze mozna mowic o zgranej paczce , choc nawet przy tej ilosci juz ciezko . przy 100 osobach polowy bym nie znal . nie mowiac o imieniach poszczegolnych graczy.
organizacja to jakas elitarna grupa ludzi . czym wiecej ludzi tym mniej elity.

jaki wlasciwie przyswieca cel pomyslodawcy.?

jest kilka korzysci ale zaden niematerialny nie przychodzi i do glowy .
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

Albekier

Re: Więcej członków w organizacji

Post autor: Albekier » śr, 5 cze 2013, 08:06

To ciekawe midh, zwłaszcza że organizacja w której jestem jest dużo młodsza od tej, której założycielem jesteś Ty, a i tak jesteśmy znacznie wyżej w statystykach.
W zasadzie przy każdym poście jaki do tej pory zakładałam na forum wypowiadałeś się tylko negatywnie, ja rozumiem, że ciężko jest być pokonanym w statystykach przez tak młodą organizację jak nasza i w dodatku w tak spektakularny sposób, ale odpuść sobie bo to już się zaczyna robić nudne.
Czy ekipa będzie zgrana czy nie zależy nie od ilości a od członków, jak ludzie lubią i potrafią grać zespołowo to nawet przy setce tak będzie, a jak nie leży im taki styl to nawet przy 30 osobach nie będzie dobrej współpracy. Pytasz ile miałoby być docelowo osób, chyba wystarczy, że dokładnie przeczytasz mój post, wyraźnie napisałam tam liczbę 40. Skoro już musisz w każdym moim poście wrzucać swoje udawane negatywne 3 grosze, to przynajmniej czytaj dokładnie co piszę, aby choć część Twoich wypowiedzi miała sens.
Więcej opcji wymiany kart, więcej znajomości, większe bonusy - to same zalety dla wszystkich osób które się w tym temacie wypowiedziały, a które są założycielami organizacji. W tej grze nie chodzi o to aby tylko ze sobą rywalizować, to nie strategia wojenna, tu ludzie mają się wspierać i współpracować, tak jak robią to organizacje ratujące zwierzęta, zarówno takie jak TOZ zajmujące się domowymi zwierzakami, jak również te międzynarodowe ratujące ginące gatunki dzikiej fauny.
Poza Twoimi nieracjonalnymi wypowiedziami kierowanymi nienawiścią do Animals Heaven nie ma nic co mogłoby wskazywać na to, że mój pomysł jest zły, z resztą moderatorzy gry nie dodaliby go do listy pomysłów, gdyby uznali, że nie warto, więc na prawdę daj już luzu.

Awatar użytkownika
midh

Re: Więcej członków w organizacji

Post autor: midh » śr, 5 cze 2013, 20:46

wiesz co .....?
bardzo ladna wypowiedz w wiekszosci nie na temat.

zglupialem !!! trudno mnie pomylic z kims innym, ale tobie sie udalo.

nie jestem zalozycielem zadnej organizacji.
do obecnej dolaczylem kilka tygodni temu i powiem jest dosc sympatycznie , dlatego grzecznie odmowilem na niedawna propozycje z twojej organizacji .
ta w ktorej jestem jest dosc mloda i raczej nie jest starsza od twojej . jak patrze na przyrost pkt dziennie to nie uciekacie nam specjalnie , ale ... w ogole mnie to nie obchodzi.jestem raczej malo aktywnym czlonkiem , nawet nazwe ukrylem w spoilerze w przeciwienstwie do wiekszosci moich kolegow i kolezanek . nie zywie zadnej nienawisci do animalsow. nawet nie wiem dlaczego mialbym. no naprawde zglupialem !!!

mam w przyjaciolach kilku czlonkow animalsow :) nie przyszlo ci do glowy ze to nie do animalsow zywie niechec , tylko do ciebie ? jestes jedna z 2 osob ktorym dalem ignora na wiadomosci w grze. pewnie nawet nie pamietasz za co . stara historia.

wracajac do tematu . nie wiem co moglbym dodac po tak frontalnym ataku na moja osoba. po prostu pomysl jest dla mnie kontrowersyjny i tyle. raczej wiecej przeciw niz za . bycie czlonkiem organizacji powiedzmy z top 10 to taki maly prestiz. ale powiekszanie jej rozmywa to uczucie .

ps. animals na 5 moj central na 8 na 108 organizacji serwera 2 . no faktycznie jestescie ZNACZNIE wyzej - ;) 3 miejsca
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”