Założyciel organizacji zniknął:(

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
GKG
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Fiksik

Założyciel organizacji zniknął:(

Postautor: GKG » czw, 27 wrz 2012, 10:50

Mamy mały problem - założyciel organizacji zniknął, nie gra już od kilku tygodni.
Niby dał komuś dostęp do konta, ale ta osoba też się nie wywiązuje.

Co mamy zrobić? Szkoda nam kasy i zwierząt, które zainwestowaliśmy.
Czy jest jakiś sposób, na takie zniknięcie? kto może przejąć przywództwo w organizacji?

Awatar użytkownika
papierowa

Re: Założyciel organizacji zniknął:(

Postautor: papierowa » czw, 27 wrz 2012, 12:13

Wydaje mi się, że w takim wypadku powinniście zgłosić się do supportu z prośbą o przekazanie organizacji.
Niestety na forum znalazłam tylko taką informację:
UWAGA: Jeśli założyciel organizacji skasuje konto, ranga założyciela zostaje automatycznie przekazana członkowi, który wpłacił najwyższą ilość składek!
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

GKG

Postautor: GKG » czw, 27 wrz 2012, 12:36

Dziękuje bardzo za odpowiedź!

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » czw, 27 wrz 2012, 12:55

nie wiem czy zasady uległy zmianie, ale kilka lat temu w ZI mieliśmy podobna sytuację i po przekazaniu naszego problemu do supportu otrzymalismy odp, że musimy czekać pół roku nielogowania sie naszego załozyciela, żeby jego konto zostało skasowane przez system i aby ktos inny mógł przejąć jego stanowisko. Tylko że tam zastępca miał takie same prawa jak przewodniczący i nie stanowiła problemu taka sytuacja. Również proponuję napisać do supportu, ale przedstawić im chyba trzeba screeny wiadomości o rezygnacji tego załozyciela

GKG

Postautor: GKG » pt, 28 wrz 2012, 10:51

Napisałam do suportu i sprawdzili, że ktoś się na konto właściciela organizacji logował kilkanaście dni temu. Co mi po takim logowaniu jak i tak nic nie zrobił ...
I teraz jesteśmy w kropce, bo ani właściciel, ani osoba, która miała go zastępować nie odpowiada i nic nie robi ;(
Szkoda, ze się wpakowałam w taką organizację i jeszcze wciągnęłam w to kilka osób ;(

Awatar użytkownika
BeTaTka85
Moderator
Nazwa Konta: BeTaTka85

Postautor: BeTaTka85 » sob, 29 wrz 2012, 19:44

Wielka szkoda... no cóż, na pewno to jakoś z biegiem czasu rozwiążesz.
Wątek zamykam ponieważ na forum nikt nie jest Ci w stanie pomóc. Spróbuj za jakiś czas znów napisać do supportu.
Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Pomoc dla początkujących”