czas ważności gwiazdek

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
Laguna
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Laguna

czas ważności gwiazdek

Post autor: Laguna » czw, 6 wrz 2012, 23:15

Witam :) ,
zastanawiam się, a nie udało mi się znaleźć nigdzie odpowiedzi, czy jeśli pomagam przyjaciołom w ich zoo późnym wieczorem, dajmy na to 23, to czy zeby otrzymali ode mnie gwiazdkę muszą wejść na konto jeszcze tego samego dnia, czy gwiazdka przejdzie na następny dzień? Widziałam informację że gwiazdki zerują się o 1.00, ale czy tylko te które ja uzbierałam dla siebie, czy te wysłane przyjaciołom tez? Bo naszła mnie myśl, że jeżeli one przepadają o 1.00 to moi przyjaciele wcale tych gwiazdek nie otrzymają. Należałoby wtedy odwiedzać ich zoo rano, żeby zdążyli w ciągu dnia je odebrać. Nie wiem jak prościej mogłam to opisać ;)
Dziękuję za odpowiedź

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Re: czas ważności gwiazdek

Post autor: matysiaczek » pt, 7 wrz 2012, 05:21

Gwiazdki nie przepadają, czekają aż odbiorca zaloguje się do gry i kliknie OK

Awatar użytkownika
kjujiczek
Nazwa Konta: kjujiczek

Post autor: kjujiczek » pt, 7 wrz 2012, 17:18

Ja mialam tak po 2 tygodniowym urlopie ze jak sie zalogowalam do gry to mialam do otwierania chyba z 10 kart wiec one nie przepadaja tylko sie sumuja :)

Awatar użytkownika
violet
Nazwa Konta: violet

Post autor: violet » sob, 8 wrz 2012, 15:43

Ale ja zauważyłam inna rzecz. (tak mi sie wydaje :lol: )
Jeśli chodzi o komunikat dotyczący otrzymania gwiazdki. Jeśli na przykład ostatnie moje logowanie danego dnia ma miejsce o godzinie 22, i po tym czasie odwiedzi mnie gracz X na przykład o 22.30, A następnego dnia gracz X odwiedzi mnie na przykład o godzinie 8 rano a ja się zaloguje o 8.30 to powiadomienie o otrzymaniu od niego gwiazdki dostanę tylko jedno tak jak by mnie odwiedził tylko raz w trakcie mojej nieobecności a nie 2 razy. Może to być mylące dla osób które monitorują to jak przyjaciele ich odwiedzają i zapisują sobie to.
Mam haluny czy tak jest faktycznie? Jeśli tak jest myślę że trzeba coś z tym zrobić..
Zmieniłam zdanie :) przyjmuję do znajomych na czas wymiany kart :)

"Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie,
Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu..."

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Post autor: matysiaczek » sob, 8 wrz 2012, 16:14

Chcesz, to możemy to przetestować, daj znać jutro o której już nie będziesz zalogowana wieczorem...czy jakoś....co Ty na to?

Lotosik
Numer GG: tajny
Nazwa Konta: lotosik

Post autor: Lotosik » sob, 8 wrz 2012, 18:34

violet pisze:Ale ja zauważyłam inna rzecz. (tak mi się wydaje :lol: )
Jeśli chodzi o komunikat dotyczący otrzymania gwiazdki. Jeśli na przykład ostatnie moje logowanie danego dnia ma miejsce o godzinie 22, i po tym czasie odwiedzi mnie gracz X na przykład o 22.30, A następnego dnia gracz X odwiedzi mnie na przykład o godzinie 8 rano a ja się zaloguje o 8.30 to powiadomienie o otrzymaniu od niego gwiazdki dostanę tylko jedno tak jak by mnie odwiedził tylko raz w trakcie mojej nieobecności a nie 2 razy. Może to być mylące dla osób które monitorują to jak przyjaciele ich odwiedzają i zapisują sobie to.
Mam haluny czy tak jest faktycznie? Jeśli tak jest myślę że trzeba coś z tym zrobić..
Mi się wydaje, że komunikaty odnośnie odwiedzin, pojawia się danego dnia, czyli całą dobę liczoną od 2:00 do godziny 1:59 w nocy. Często siedzę po nocach i zauważyłam, że jak ktoś mnie odwiedza czy to o 8 czy o 23 to właśnie danego dnia do przejścia nocnego na kolejny dzień, to pojawia się tylko komunikat kto odwiedził mnie danego dnia, nie poprzedniego i poprzedniego. Komunikaty jak gwiazdki - o 2 w nocy resetuje się wszystko. Więc aż wierzyć mi się nie chce, że jak kogoś by nie było tydzień czasu - bo urlopował bez dostępu do komputera, to jak włączy swoje zoo to pojawia mu się kilka komunikatów (zamiast jednego) z wymienionymi osobami które do niego zaglądały. Dlatego też mylącym nie jest, po prostu osoba chcąca mieć pewność kto ją danego dnia odwiedził musiałaby przed godziną 2 zalogować się do zoo i po sprawie.
Rozwiązaniem byłaby historia kto nas odwiedza .. coś jak w
matysiaczek pisze:na górze, w zakładce doradcy: zadania główne, porady i log systemu - i w tej ostatniej
ale czy to jest w ogóle możliwe :D :D ?!

Logicznym powinno być więc, że znajomy otrzyma od Ciebie gwiazdkę czy odczyta komunikat przed kolejnym dniem czy też nie z automatu - odwiedzasz więc gwiazdka się należy; a Ty otrzymasz punkty za to, że odwiedziłeś/aś jego zoo i wykonałaś zadania, czy on jest czy go nie ma na koncie :)

Rozumiem, że ma to związek z sukcesami - i dla pewności czy gwiazdki się dostaje albo trzeba sprawdzić i policzyć czy się dokładają albo ktoś z twórców, bądź moderatorzy (mający takową być może wiedzę) mogliby się wypowiedzieć na ten temat.
matysiaczek pisze:Chcesz, to możemy to przetestować, daj znać jutro o której już nie będziesz zalogowana wieczorem...czy jakoś....co Ty na to?
Dziewczynki, miłego siedzenia :D

Awatar użytkownika
papierowa

Post autor: papierowa » sob, 8 wrz 2012, 20:37

Jak już jesteśmy w temacie gwiazdek to się podepnę, bo może ktoś wie coś na ten temat.
Jestem zalogowana w grze [w tygodniu] praktycznie 14 h na dobę i zauważyłam taką rzecz, że nie przychodzą mi wszystkie gwiazdki.
Tzn mam zaufaną osobę i wiem, że obsługuje mi zoo ale gwiazdki od niej nie przychodzą - tak jakby ginęły pomiędzy wylogowaniami.
Fakt, że to, że jestem zalogowana nie oznacza, że siedzę przed komputerem cały czas. A faktem jest, że monituje w tej chwili kto mnie odwiedza żeby wyrzucić zbędne osoby i kurczę teraz nie wiem, bo może wszyscy dzielnie mi klikają a ja nie dostaje komunikatu?
Zauważył ktoś coś podobnego?
Może najwyższy czas wymienić komunikaty na logi systemu lub połowy gwiazdek?
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Post autor: tiefling » pn, 10 wrz 2012, 13:12

Propozycja zmiany systemu komunikatów lub wprowadzenia logu gwiazdek przyjaźni dla graczy została przekazana do programistów gry.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla początkujących”