Brązowy booster oraz karty za zbieranie gwiazdek.

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
idiota_z_marsa
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Brązowy booster oraz karty za zbieranie gwiazdek.

Postautor: idiota_z_marsa » sob, 6 wrz 2014, 20:25

też nic dobrego nie mam, lepsze od składek 10 ZD są karty Mak żółty za 6 ZD

batmanka
Nazwa Konta: Sonya/rakietnica

Postautor: batmanka » pn, 8 wrz 2014, 16:35

Kiedyś jak na początku gry zwracałam supportowi uwagę, że nawet w złotym boosterze z akcji trafia się cała zebra, to mi bezczelnie odpowiedzieli, że "darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda". Myślę, że to najlepiej obrazuje stosunek firmy do kwestii boosterów.
Kobiety górą - i tak ma być!
Upraszam o niewysyłanie mi propozycji przystąpienia do organizacji

Awatar użytkownika
betka17.11
Nazwa Konta: betka17.11

Postautor: betka17.11 » pn, 8 wrz 2014, 17:15

Skoro nie da się zmienić zawartości boostera, to chociaż proponuję zmienić nazwę na spamter, bo pełni rolę podobną jak spam w poczcie elektronicznej. Idąc krok dalej można za drobną opłatą 10 diamentów wprowadzić opcję blokowania boostera na tydzień :D Kto wie czy po którymś otwarciu boostera nie miałabym ochoty z tego skorzystać :wondering:

Awatar użytkownika
ewu
Nazwa Konta: zaxuniaa

Postautor: ewu » śr, 22 paź 2014, 21:06

A zdarzyło się komuś wylosować kartę Kakapo w brązowym boosterze? Bardzo zdziwił mnie ten widok - wydawało mi się, że to niezwykle rzadka karta. Niemniej jednak system jest cwany, a ja naiwna - karta odsłoniła się jako ostatnia, dopiero po wyciągnięciu ode mnie 10 diamentów. Poza tym oczywiście dostałam pełno śmieci, a jakże.

Moniurek
Nazwa Konta: Moniurek

Postautor: Moniurek » śr, 22 paź 2014, 23:28

Ja miałam tą przyjemność trafić Kakapo w brązowym boosterze, bez brania dodatkowych kart, trafiłam też na jeża białobrzuchego. Ale to już przy odkryciu karty za diamenty, całe szczęście trafiłam za pierwszym razem :D

Moniurek
Nazwa Konta: Moniurek

Postautor: Moniurek » śr, 22 paź 2014, 23:29

Ja miałam tą przyjemność trafić Kakapo w brązowym boosterze, bez brania dodatkowych kart, trafiłam też na jeża białobrzuchego. Ale to już przy odkryciu karty za diamenty, całe szczęście trafiłam za pierwszym razem :D

batmanka
Nazwa Konta: Sonya/rakietnica

Postautor: batmanka » czw, 23 paź 2014, 05:39

Moja siostra widziała dzisiaj kakapo w brązowym boosterze, ale nie trafiła. Ma też 2 koronniki szare właśnie z boostera, ale nagle nikt ich nie chce, bo nie może się nimi wymienic na żadną dobrą kartę. Jeża obie widziałyśmy nie raz i nie dwa, a nawet zdarzała się kakadu złotoczuba i sowa śnieżna. No cóż, skoro w darmowym boosterze zdarzają się garście diamentów, to i takie skarby od czasu do czasu nie powinny nikogo dziwic.
Kobiety górą - i tak ma być!
Upraszam o niewysyłanie mi propozycji przystąpienia do organizacji

Awatar użytkownika
bartek14830
Nazwa Konta: bartek14830

Postautor: bartek14830 » pn, 2 lut 2015, 11:52

Jak była akcja bożonarodzeniowa co od świąt do sylwestra były złote boostery to przy 30lvl w złotym boosterze trafiłem na... KARTĘ zająca :D

zoolog7
Nazwa Konta: zoolog7

Postautor: zoolog7 » pn, 9 mar 2015, 17:27

Witam ;)
Chciałabym poruszyć temat dotyczący otrzymywania kart za zbieranie gwiazdek u przyjaciół. Nie jestem pewna czy temat był już poruszany dlatego przypięłam się pod ten wątek, który tytułem jak najbardziej pasuje do tego co chcę napisać.

Moje niezadowolenie dotyczy kart jakie mam do wyboru przy zbieraniu gwiazdek u znajomych. Od kilku ładnych miesięcy nie pojawia się w nich nic ciekawszego prócz w ogóle nieprzydatnych części jak: waran, pingwin królewski, grizzly, kobra, surykatka, hipopotam czy koń. Trafiają się też karty "małego wybiegu woda", różnych drzew, krzewów i pewnie jeszcze wielu innych, o których zapomniałam wspomnieć. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wszystkie te zwierzęta i obiekty mogę zwyczajnie kupić w sklepie i to w moim przypadku za grosze.
Nie rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko działa? Według mnie im wyższy poziom tym lepsze karty powinny być dostępne. Tutaj jest zupełnie odwrotnie. Wartość karty surykatki czy innych wyżej wymienionych zwierzaków jest znacznie wyższa od wartości zwierząt za diamenty. Nie sprawdza się to natomiast w żaden sposób w grze. To początkujący gracze powinni mieć możliwość zdobywania takich odsłon bo to właśnie oni potrzebują zoodolarów na rozwój swoich zoo. W tej sytuacji zebranie z kart kobry, której wartość wynosi 60 tysięcy byłoby dla nich ogromnym zaoszczędzeniem pieniędzy na coś zupełnie innego. Do gry co miesiąc powracają zwierzęta wcześniej dostępne za złotówki a ja połowy z nich nie widziałam na oczy. W każdej grze głównym celem jest rozwój. W tej rozwojem jest intensyfikacja swojego zoo a także organizacji. W jaki sposób mam kontynuować to co zaczęłam skoro zatrzymuję się na surykatkach, koniach i innych takich zwierzątkach, których w gildii jest masa? Proszę o dodanie nowych zwierząt za diamenty także na wyższe poziomy bo nam graczom z wysokimi levelami one również bardzo się przydadzą. Mam nadzieję, że ten wpis będzie jednym z argumentów do wprowadzenia zmian. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
*Adrian*
Nazwa Konta: Brak

Postautor: *Adrian* » pn, 9 mar 2015, 17:41

Witajcie.

Niestety zoolog7 ma rację w tym co napisała. Z każdym kolejnym poziomem trudniej
o sensowne karty za codziennie gwiazdki. Na swoim przykładzie też mogę powiedzieć,
że przeważnie otrzymuje od gry karty warana, pingwina, grizzly, kobry, surykatki,
hipopotama i małego wybiegu woda, przez co odwiedzanie innych graczy i zbieranie
codziennych gwiazdek na wysokim poziomie staje się kompletnie bezużyteczne..
Obrazek

Wróć do „Pomoc dla początkujących”