Akcja wielkanocna!

Ogłoszenia zespołu gry
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Akcja wielkanocna!

Post autor: Luci » śr, 1 kwie 2015, 12:32

Drodzy Dyrektorzy zoo,

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc i w tym roku przygotowaliśmy dla was wspaniałą akcję wielkanocną!

Nadszedł czas, aby stworzyć w zoo wielkanocną atmosferę! Dzięki tegorocznym dekoracjom wielkanocnym macie wystarczająco dużo możliwości, aby to zrobić.

Obrazek

Udekorujcie swoje zoo pochodniami wielkanocnymi, statuetką słodkiego jeżyka innymi dekoracjami i stwórzcie wyjątkową wielkanocną atmosferę.

Za każdą umieszczoną w zoo dekorację otrzymacie punkty w postaci żonkili.

Jeśli uda wam się zebrać wystarczającą ilość żonkili do końca akcji, 8 kwietnia 2015 do godziny 11:59, otrzymacie nowego zwierzaka do swoich zoo: Ursona.
A jak zbierzecie najwyższą ilość punktów w postaci żonkili, to pod koniec akcji możecie otrzymać nawet dwa ursony do hodowli!

Obrazek

Najbardziej komfortowo czuje się urson na wybiegach typu las i skały.

Ponadto w tegorocznej akcji można zdobyć śnieżycę dużą, która była główną nagrodą w zeszłorocznej akcji wielkanocnej. Tym samym nowi gracze mają możliwość zdobycia nowego rodzaju zwierzaka.

Obrazek

Jeśli braliście już udział w podobnych akcjach, takich jak naszej akcji jesiennej czy halloweenowej, to znacie już jak one działają: po dzisiejszej aktualizacji, 1 kwietnia rozpoczyna się akcja wielkanocna, która trwa do 8 kwietnia do godziny 11:59. W sklepie zoo znajdziecie różnego rodzaju dekoracje wielkanocne, które możecie umieścić w swoich zoo.

Wykorzystajcie dekoracje do zbierania żonkili. Im więcej żonkili uda Wam się zgromadzić do zakończenia akcji, tym więcej i bardziej wartościowe nagrody będą czekały na Was na zakończenie akcji wielkanocnej.


Ponadto od dziś dostępna jest w sklpeie Alpaka! Dostępna jest ona za zoodolary dla wszystkich graczy od 47 poziomu i czuje się najlepiej na wybiegach typu łąka i skały.

Obrazek

Uwaga: Akcja wielkanocna trwa do 8 kwietnia do godziny 11:59.W akcji uwzględniane są wyłącznie specjalne dekoracje świąteczne, które postawicie podczas trwania akcji w zoo!

Do przeglądu zdobytych nagród przechodzicie klikając na symbol żonkila, znajdujący się w prawej części ekranu gry: 

Obrazek

Dobrej zabawy podczas eventu wielkanocnego!

Wasz Zespół My Free Zoo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”