Akcja walentynkowa!

Ogłoszenia zespołu gry
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Akcja walentynkowa!

Post autor: Luci » śr, 11 lut 2015, 12:29

Drodzy Dyrektorzy Zoo,

również w zoo świętujemy w tym roku Walentynkii z tej okazji przygotowaliśmy dla was akcję walentynkową !

Obrazek

Udekorujcie swoje zoo krokusami, doniczkami z różami, płotem różanym i innymi dekoracjami, aby stworzyć piękny i romantyczny nastrój.

Nowe: w sklepie dostępny jest od teraz również teren łąki kwiatowe, który doskonale pasuje do naszych dekoracji walentynkowych.

Jeśli uda wam się zebrać wystarczającą ilość bukietów do końca akcji,18 lutego 2015 do godziny 11:59, otrzymacie nowego zwierzaka do swoich zoo: Bociana białego. A jak zbierzecie najwyższą ilość punktów w postaci bukietów, to pod koniec akcji możecie otrzymać nawet dwa białe bociany do hodowli!

Obrazek

Bociany białe czują się dobrze na wybiegach typu łaka, sawanna i skały.

Ponadto w tegorocznej akcji można zdobyć arę hiacyntową, która była główną nagrodą w zeszłorocznej akcji walentynkowej. Tym samym nowi gracze mają możliwość zdobycia nowego rodzaju zwierzaka. Najlepiej czuje się ona na wybiegach typu las i dżungla.

Obrazek

Szczegółowy przegląd możliwych nagród dostępny jest w grze!

Jeśli braliście już udział w podobnych akcjach, takich jak naszej akcji jesiennej czy halloweenowej, to znacie już jak one działają: po dzisiejszej aktualizacji, 11 lutego rozpoczyna się akcja walentynkowa, która trwa do 18 lutego do godziny 11:59. W sklepie farmy znajdziecie różnego rodzaju dekoracje walentynkowe, które możecie umieścić w swoich zoo.

Wykorzystajcie dekoracje do zbierania bukietów. Im więcej bukietów uda Wam się zgromadzić do zakończenia akcji, tym więcej i bardziej wartościowe nagrody będą czekały na Was na zakończenie akcji walentynkowej.


Uwaga: Zabawa walentynkowa trwa do 18 lutego do godziny 11:59. W akcji uwzględniane są wyłącznie specjalne dekoracje walentynkowe, które postawicie podczas trwania akcji w zoo!

Do przeglądu zdobytych nagród przechodzicie klikając na symbol bukietu, znajdujący się w prawej części ekranu gry:

Obrazek

Niech miłość kwitnie w waszych zoo!

Obrazek

Pamiętajcie również o naszym aktualnym przedmiocie bonusowym przy zakupie diamentów!

Wasz Zespół My Free Zoo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”