Alicante - stać Cię na to!

Dominicus
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Dominicus

Alicante - stać Cię na to!

Postautor: Dominicus » ndz, 11 mar 2012, 18:42

Jesteśmy gildią w której najważniejsza jest miła atmosfera i wzajemna serdeczność. Nie oczekujemy wpisowego ani potwornych składek. Chcemy by każdy w ramach swoich możliwości i chęci wspierał rozbudowę wieży gildii. Być może później, gdy czarodzieje już się wzbogacą, ustalimy wpłaty na określone cele - oczywiście w porozumieniu z członkami. Nie chcemy hegemonii, tylko demokracji, szczęścia i pokoju. Wystarczy, że jesteś aktywnym graczem Czarodzieju! Piszcie do nas. I niech Razjel będzie z Wami!
Wasz Dominicus
:D :) :P :) :D

:arrow: *Oczekujemy, że kandydat ma coś o sobie do powiedzenia, poza "przyjmijcie mnie"...

blondieBB
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: blondieBB

Re: Alicante - stać Cię na to!

Postautor: blondieBB » pn, 7 maja 2012, 20:27

potwierdzam to, co napisał Dominicus, w całej rozciągłości po linii i na bazie :)
jeśli jest potrzeba stajemy gotowi w ordynku bronic swojego gildyjnego honoru :)
składki są dobrowolne, kultura jest wymagana ale pamiętajcie stosy płoną i gildyjny Torquemada czeka trzymając
w ręku "Młot na czarownice"by tylko ktos się wychylił :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Templariusze już się wychylili i jak ich pierwowzory historyczne zginą śmiercią Jakuba de Molnay

podpisane:
anno domini 2012
blondieBB ( inkwizytor)

kamil13
Nazwa Konta: kamil13

Re: Alicante - stać Cię na to!

Postautor: kamil13 » czw, 10 maja 2012, 14:05

Zapewniam Cię, że mnie nie stać. Ja przez 3 poziomy zbierałem na nową runę ataku (ognistą śrubę-9,5k), teraz zbieram na następną...

A tak swoją drogą, to może napiszcie coś o sobie, co już osiągnęliście, co planujecie osiągnąć...

Wróć do „Gildie”