Targ w czarodziejskim lesie.

maniek333
Numer GG: 5330234
Nazwa Konta: Jożin z bażin

Targ w czarodziejskim lesie.

Postautor: maniek333 » czw, 23 lut 2012, 14:14

Witam. Spotkałem się z propozycją targu wyposażenia u gnoma, z innymi graczami. A co byście powiedzieli, aby zadania alchemiczne były w miarę zróżnicowane i wtedy wprowadzić taki oto sposób targu: mam do uzbierania np 10 kwiatków z rabatki i 8 z lasu. Lecz wiadomo, że długo się na to czeka. Więc jeżeli jakiś gracz znalazł by ów kwiatek mógłby go wystawić na aukcję za inny kwiatek, który jest mu potrzebny bądź za złoto (chociaż wymiana kwiatek za kwiatek raczej by wystarczyła). Jeżeli byłoby większe zainteresowanie graczy to można by również licytować kwiatki z rabatki za np złoto. Może ktoś już myślał, więc ma szansę się wypowiedzieć. A jak jest już taki post - to przepraszam, ale nie znalazłem.
Mój nick w grze - Jożin z bażin.

Jasmine
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Jasminum

Re: Targ w czarodziejskim lesie.

Postautor: Jasmine » wt, 6 mar 2012, 18:46

Przydałaby się możliwość wymiany z innymi graczami kwiatkami czy przedmiotami z Czarodziejskiego lasu. Ja teraz potrzebuję Dziewięciosił a nie chce dać się znajdować :cry: Jestem za :)

maniek333

Postautor: maniek333 » wt, 6 mar 2012, 22:16

Ja również do questu potrzebuję ośmiu dziewięciosiłów. Brakuje mi jeszcze tylko dwóch. Odkąd zdobyłem 20 lvl to przeszukuję las (teraz 25 poziom - 10 pól) i albo nic nie znajduję bądź nie to co trzeba. Z rabatki mam już zebrane tyle ile trzeba. Może jutro mi szczęście i znajdę ostatnie 2 przedmioty, lecz... Czy się uda uzbierać w miarę szybko, aby w końcu wykonać pierwsze zadanie? Zobaczymy. Taki targ przydałby. Każdy ustalałby swoją cenę za dany kwiatek, oczywiście w miarę rozsądku. Każdy miałby szansę na wykonanie questów alchemicznych, lecz oczywiście wiadomo, że musiałby również sam popracować. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze wypowie :) Oraz, że mój pomysł zostanie zaakceptowany i wdrożony w niedalekiej przyszłości, jeżeli inni gracze się ze mną zgadzają. P.S. I tak trzeba przeszukać czarodziejski las i zasadzić kwiatki, aby mieć czym wymieniać. Czyli poświęcić troszkę czasu.

Awatar użytkownika
-CAROLINA-
Nazwa Konta: -CAROLINA-

Postautor: -CAROLINA- » czw, 8 mar 2012, 14:56

ja też jestem za,
tym bardziej, że w innych grach, istnieją targi itd. dzięki którym można sprzedawać swoje rybki, roślinki itd.
więc i tu coś podobnego by się przydało, zwłaszcza jeżeli chodzi o brakujące przedmioty z czarodziejskiego lasu

Kadope
Nazwa Konta: Kadope
Kontakt:

Postautor: Kadope » czw, 8 mar 2012, 19:22

Jestem raczej na TAK. ; )
Bardzo by się przydało takie o to coś. : )
Argumenty, stosowne i bardzo dobre podane wyżej. :mrgreen:
Obrazek
/\ KLIK /\ NICKPAGE /\NICKPAGE /\ KLIK /\ ; )

Zetsu
Nazwa Konta: Zetsu

Postautor: Zetsu » ndz, 11 mar 2012, 07:22

Gdyby taki targ powstał pomyślcie ile było by wtedy multikont :ugeek:

Ellie

Postautor: Ellie » ndz, 11 mar 2012, 14:48

Jestem na nie! Z tego względu, że w późniejszym czasie kiedy będziesz mieć 25 pól do odkrycia to uwierzcie mi, że szybko odnajdziecie potrzebne wam przedmioty w lesie :)

maniek333

Postautor: maniek333 » ndz, 11 mar 2012, 15:53

25 pól super, ok, lecz... Sorry, od niedawna nie mogę ukończyć pierwszego questu alchemicznego, pewnie jak większość. Potrzebuję ośmiu kwiatków z lasu, a mam nadal sześć. A mam np 10 kwiatów burzowych, których aktualnie nie potrzebuję czy 8 krwi smoka. Tak samo jak inne, mam po 5,6,7 czy tylko 1-2, a tego jak nie mogę znaleźć tak nie mogę. A potrzebuję już tylko dwóch. Więc to by było w miarę sprawiedliwe, jeżeli ktoś ma kilkanaście takich samych niepotrzebnych kwiatków, które mógłby komuś dać w zamian za potrzebne. Nie każdy może sobie pozwolić na wywalenie kasy na węgiel, aby móc wykonać dodatkowe questy w tawernie i szybciej osiągnąć wyższy poziom. A przecież do tego dochodzą runy. Nawet jeżeli skoncentrować się tylko na ataku to i tak to kosztuje. Więc to by buło z korzyścią dla wszystkich. Bardziej doświadczeni mogliby wymienić nadmiar kwiatków (np mają 20 tych samych, a raczej nie ma tak, aby w dwóch kolejnych questach alchemicznych trzeba zebrać jeden i ten sam kwiat, lecz jeżeli się mylę to sorry), aby mieć równowagę wszystkich kwiatów (taką samą ilość) i ewentualnie wypełnić brak do następnego questu, a nowym pozwoliłoby wykonać te questy, zwłaszcza, jeżeli muszą się liczyć z kasą. Sami przecież wiecie, że nie zawsze znajdzie coś we wszystkich polach (np ma się 10 pól odkrytych jak np ja i nie zawsze znajdę tam 10 kwiatów).

piokoi
Nazwa Konta: tobi

Postautor: piokoi » ndz, 11 mar 2012, 21:02

takie coś było by super bo mam już ponad 10 łez pustki i nie wiem co mam z nimi robić :cry:

Ellie

Postautor: Ellie » wt, 13 mar 2012, 14:34

Moi drodzy, nawet nie macie pojęcia jak bardzo się mylicie!
Pierwszy quest idzie najgorzej, tu przyznam wam rację, ale z każdym kolejnym będzie lepiej bo jak sami piszecie macie czegoś tam 10 i wam nie potrzebne! A w następnym będzie i co wtedy? Jeśli masz szczęście albo i pecha to te 20 np oleju jednorożca zejdzie Ci w ciągu 4 questów alchemicznych! To nie jest tak, że jak w jednym masz ziele trola to w następnym nie będzie, może być a i w następnym też!
Ja już w 3 queście alchemicznym pod rząd! mam kwiat burzowy... a np oleju jednorożca mam 30. Przyda się - kiedyś na pewno się przyda :)

Wróć do „Pomysły i propozycje”