Przyjaciele, Nickpage

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Przyjaciele, Nickpage

Post autor: tiefling » śr, 23 lis 2011, 16:30

Lista przyjaciół

Na dole, pod akwarium znajduje się lista przyjaciół.
Posiadacze zwykłego konta mogą zaprosić 9 przyjaciół. Aby zaprosić kogoś z graczy, musimy kliknąć na wolne okienko przyjaźni i wpisać nick przyszłego przyjaciela.


Obrazek

Jak tylko wszystkie niebieskie okienka przyjaźni zostaną wypełnione, pozostali przyjaciele od których przyjmiemy zaproszenia, pozostaną niewidoczni. Poniżej akwarium widzimy zawsze graczy o najwyższej liczbie punktów.

Posiadając konto Premium, widzimy 20 przyjaciół.

Obrazek

Wtedy również i żółte okienka zostaną wypełnione przyjaciółmi.
I tutaj obowiązuje zasada: Jeśli przyjmiemy zaproszenia od większej liczby graczy, to ci o najniższej ilości punktów zjadą na koniec listy i staną się dla nas niewidoczni.

Jeśli otrzymamy zaproszenie do grona przyjaciół, to po wejściu do swojego profilu możemy to zaproszenie przyjąć, albo odrzucić.


Akwarium pokazowe

Każdy gracz posiada swoje akwarium pokazowe.
Po kliknięciu w klucz, znajdujący się w prawym górnym rogu, otworzy się nam strona z linkiem do naszego akwarium pokazowego.
Jeśli chcemy oglądnąć akwaria pokazowe innych graczy, to najprościej jest się udać do Rybiraju. Tam w budynku statystyk, wystarczy kliknąć na nick danego gracza, aby zostać przeniesionym do jego akwarium pokazowego.

Jeśli mamy ochotę, możemy pokarmić cudze rybki i poczyścić akwarium - zawsze to parę dodatkowych punktów.

Z boku akwarium pokazowego wyświetlają się wszystkie dane właściciela akwarium, takie jak punkty, środki płatnicze, połowy, poziom wykonanych questów oraz dokładna statystyka połowów. Jest tam wyszczególnione ile sztuk danego gatunku, jakie i ile śmieci oraz kamieni wyłowił właściciel tego akwarium.
Podane są również wykupione łowiska.Pozdrawiamy,
Wasz Zespół FreeAquaZooObrazek
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przyjaciele, nickpage”