Pieszczotki, zaczepki, levelowanie

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Pieszczotki, zaczepki, levelowanie

Post autor: tiefling » śr, 23 lis 2011, 16:18

Zaczepki
Wszystkie rybki chcą aby się nimi zajmować, zwracać na nie uwagę. Aby je pozaczepiać, musimy kliknąć na dłoń w okienku rybki. Rybki to bardzo lubią, jednak bez przesady. Dlatego możemy je zaczepiać co 15 minut. Za każdą zaczepkę odwzajemniają się dwoma punktami.

Pieszczotki
Rybki potrzebują też troszkę czułości. Aby je popieścić musimy kliknąć na różowe serce w okienku rybki. Jako, że również i nadmiar uczuć nie jest wskazany, rybki możemy popieścić co 15 minut. Każda dopieszczona rybka daje nam 2 punkty.

Lewelowanie
Rybki osiągają level od 1 - 100. Im wyższy level, tym staje się ona bardziej wartościowa. Aby podnieść rybkę na wyższy level, musimy ją uprzednio popieścić i zaczepić, a następnie kliknąć na różową strzałkę w okienku rybki. W zależności od gatunku rybki i jej levelu pobierana jest za to opłata w A$. Jaki jest koszt u danej rybki, możemy sprawdzić najeżdżając myszką na jej strzałkę do levelowania. Levelować rybki możemy też co 15 minut. W zamian za to również otrzymamy punkty. ich liczba wynosi tyle co level.

????????????????????????
Uwaga! Jeśli wpuściliśmy rybkę do akwarium, to w zależności od posiadanego przez nas levelu, przez określony czas nie możemy jej wyciągnąć ze zbiornika.

Cooldown - Czas regeneracji
Spoiler:

Posiadając konto Premium, możemy wszystkie rybki znajdujące się w danym akwarium, za pomocą jednego kliknięcia popiescić, następnie zaczepić, levelować i przerzucić do rybopaku.
Pamiętajmy jednak, że levelując wszystkie rybki na raz, z naszego konta może zniknąć całkiem pokaźna sumka. Tak więc lepiej się dwa razy zastanowić, zanim klikniemy.
Przerzucając wszystkie rybki na raz do rybopaku, należy pamiętać, że muszą one posiadać zakończony czas regeneracji. Czas ten można skrócić w Centrum badawczym znajdującym się w Tarłowie.Pozdrawiamy,
Wasz Zespół FreeAquaZooObrazek
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pieszczotki, zaczepki, levelowanie”