Kamieniołomy, zapraszanie znajomych

Awatar użytkownika
glory24
Numer GG: 1958904

Kamieniołomy, zapraszanie znajomych

Postautor: glory24 » sob, 5 lis 2011, 21:43

Dlaczego, gdy mam kilka wolnych okienek w kamieniołómach i zapraszam znajomych, to "z automatu" odznaczają się oni jako "zaproszeni", natomiast gdy jedno okienko się zapełnia, "zarezerwowani" znajomi nie odznaczają się, żeby można ich było zaprosić do innego okienka?
Czy sam fakt tego, że lista znajomych jest ograniczona i na dobrą sprawę nie ma w kim wybierać, nie jest wystarczającym utrudnieniem?
Chwilowo, żeby zapełnić wszystkie okienka ( a wykupiłam tylko 8) musiałabym zapraszać po 1 osobie i czekać, aż ta osoba sie zaloguje, odczyta wiadomość, zgodzi się, bądź nie, pracować u mnie, co czasami wiąże się z kilkudniowym opóxnieniem w wydobyciu.
Moim zdaniem to ewidentny błąd, gdy dane okienko znajdzie pracownika, reszta zaproszonych powinna się automatycznie odhaczać jako "do wzięcia", lub, gdy zgodzą się pracować, powinni automatycznie wskoczyć do innego wolnego okienka.
Przypuszczam, że sytuacja ta powtarza sie u każdego gracza, więc moje szczególowe dane potrzebne nie będą.
Ps. Próbowałam na 3 przeglądarkach na 2 różnych kopmputerach, więc błąd nie leży po mojej stronie kabla :)
Nie przyjmuję zaproszeń do przyjaciół bez wcześniejszej konsultacj!!TYLKO OD OSOB AKTYWNIE WYMIENIAJĄCYCH SIĘ KARTAMI
Nie jestem zupą pomidorową -nie wszyscy muszą mnie lubić .

Lyra
Numer GG: Numer GG

Re: Kamieniołomy, zapraszanie znajomych

Postautor: Lyra » ndz, 6 lis 2011, 10:11

Ponieważ także mam problem z kamieniołomem, to podpinam się to powyższego tematu, aby nie tworzyć bałaganu. oprócz wyżej wymienionego problemu na pierwszym serwerze od kilku dni mam jeszcze inny problem: moi znajomi, którzy przyjęli pracę w moim kamieniołomie zniknęli, a ponieważ zaproszenia są zablokowane (o czym była mowa wyżej) nie mogę ich ponownie zaprosić. To nie jest problem z moją przeglądarką, bo wyczyściłam jej pamięć, ale to nic nie dało. Proszę administrację o zajęciem się tymi problemami.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » pn, 7 lis 2011, 17:01

Witajcie,

opisany problem pojawia się jeśli gracz otrzymane zaproszenie usunie ze swojej skrzynki przed potwierdzeniem lub odrzuceniem. Zostaje ono wówczas interpretowane jako "otwarte" co wiąże się z tym, że kolejne zaproszenie jest przez system odrzucane/ignorowane.

Postaramy się w tym tygodniu to skorygować tak aby w takich wypadkach można było wysyłać do danego gracza więcej zapytań.

Pozdrawiam

Octopus
Obrazek

Lyra

Postautor: Lyra » czw, 10 lis 2011, 10:50

rozwiązaliście jeden problem, ale ja ciągle mam w kamieniołomach pusto (wszyscy, którzy przyjęli zaproszenia zniknęli), a system twierdzi, że moi znajomi pracują w kamieniołomach. Czy to też naprawicie?

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » czw, 10 lis 2011, 12:50

Witaj Lyra,

czy jesteś pewna, że zaproszeni przyjaciele nie podjęli już pracy u innego gracza? Podaj proszę nazwy przyjaciół, których nie możesz zaprosić tak abyśmy mogli to sprawdzić.

Pozdrawiam

Octopus
Obrazek

Lyra

Postautor: Lyra » pn, 14 lis 2011, 10:35

czyli, że pracę w kamieniołomach można podjąć tylko u jednego gracza? Ja sama przyjmowałam kilka zaproszeń, więc co? Przeskakiwałam od jednego gracza do drugiego? to wyjaśniłoby, że "moi" pracownicy zniknęli, ale jednocześnie bez sensu, bo powinno się móc przyjąć więcej niż jedno zaproszenie (np. jeśli chcecie wprowadzić ograniczenie, to niech to będzie ilość znajomych lub ilość miejsc pracy w kamieniołomach).

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » pn, 14 lis 2011, 15:34

Witaj Lyra,

pracę w kamieniołomach możesz podjąć tylko u jednego przyjaciela, po upłynięciu tygodnia możliwe jest oczywiście wydobywanie kamieni u innego znajomego.

Pozdrawiam

Octopus
Obrazek

Wróć do „Bugi Łowisko 1”