Brak Niunki

_ELUNIA_
Numer GG: Numer GG

Re: Brak Niunki

Postautor: _ELUNIA_ » sob, 1 paź 2011, 07:18

Już się całkiem pogubiłam,dzisiaj przy rybce która cały czas pływała z moją otworzyło się okienko że to mój narybek gotowy do odbioru - a przedtem otwierało się okienko że rybka nie należy do mnie.Można zgłupieć. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » sob, 1 paź 2011, 07:32

podstawowe sprawy dotyczące hodowli:
zeby rybke wyhodować potrzebny jest partner (jak w życiu :) ), partnera znajdujesz i do hodowli on daje swą rybę dorosła, Ty dajesz swoją - obie dorosłe ryby pływają sobie w akwarium hodowlanym i oczekują na potomstwo. Po upływie określonego czasu i przy spełnieniu pewnych warunków, w akwarium hodowlanym pojawiają sie dwie niuńki - jedna Twoja, druga Twojego partnera. Oczywiście tylko swoja mozesz wyjąć.

Sytuacja którą opisałaś jest dla mnie raczej jasna: po prostu za pierwszym razem nie zauważyłaś drugiej, swojej niuńki, I tyle

_ELUNIA_

Postautor: _ELUNIA_ » sob, 1 paź 2011, 14:18

Wiem co widziałam, nie mam 5lat tylko prawie 58 i proszę mi nie wmawiać ani sugerować że nie wiem co widzę. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mag
Moderator

Postautor: mag » sob, 1 paź 2011, 15:00

Oj ELUNIA, nie dąsaj się. Każdemu może się zdarzyć coś przeoczyć, a i błędy w grze też się trafiają. Najważniejsze, że zguba się znalazła ;)
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych połowów.

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Postautor: matysiaczek » ndz, 2 paź 2011, 12:01

_ELUNIA_ pisze:Wiem co widziałam, nie mam 5lat tylko prawie 58 i proszę mi nie wmawiać ani sugerować że nie wiem co widzę. Pozdrawiam

to że masz tyle lat ile masz nie oznacza że jesteś nieomylna, niestety z wiekiem nie przybywa nam ani mądrości ani spostrzegawczości. Tobie na pewno nie przybyło kultury. A i błędy w grze zdarzyć się mogą - czemu nie.

ps. kocham ludzi, którzy potrafią się przyznać do błędu, ty niestety do tej grupy nie należysz, choć wystarczyło proste: "być może faktycznie tam była, tylko jej nie zauważyłam"

Awatar użytkownika
jakuszewa

Postautor: jakuszewa » ndz, 2 paź 2011, 13:20

Problem rozwiązał się sam, a dalsza dyskusja niczemu nie służy.
Wątek zamykam.

Wróć do „Bugi Łowisko 1”