Początek nowej epoki!

Ogłoszenia ogólne zepołu Upjers
Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 2314
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:50

Początek nowej epoki!

Post autor: Neiel » śr, 19 paź 2011, 12:17

Witajcie drodzy Gracze!

Z przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować o otwarciu polskiego portalu społecznościowego gier Upjers!

Dzięki portalowi gry, logowanie do takich hitów na rynku gier komputerowych jak Wolni Farmerzy, Zielone Imperium, Kapi Hospital staje się dziecinnie proste! Przejrzysta nawigacja na stronie portalu oraz ujednolicenie danych dostępu dla wszystkich kont umożliwiają nieskomplikowany i szybki dostęp do wielu rożnych gier. Zamiast logować się do każdej gry za pomocą różnych danych dostępu, dzięki portalowi możliwe staje się centralne zarządzanie wszystkim grami za pomocą jednych danych dostępu!

Jedną z integralnych części nowego portalu jest jego aspekt społecznościowy. Podobnie jak w innych portalach społecznościowych gracze mają możliwość utworzenia indywidualnego profilu i połączenia się z przyjaciółmi z międzynarodowej wspólnoty graczy Upjers. Dzięki nowinkom i zintegrowanemu systemowi przyjaźni oraz wiadomości, wspólnota graczy otrzymuje i na bieżąco może się wymieniać wszelkimi ważnymi informacjami świata gier przeglądarkowych Upjers.

Obrazek

ZAPRASZAMY!

Koyotl Online!

Równolegle do startu portalu, Upjers wprowadza na polski rynek swoją kolejną superprodukcję – Koyotl http://koyotl.pl/. Koyotl to porywająca gra online fantasy w 3D, w której bohater zanurza się w świat zainspirowany indiańskimi mitami i tajemnicami. W trakcie wykonywania różnorodnych zadań odkrywa on idylliczne krajobrazy, mroczne labirynty jaskiń i inne malownicze zakątki, stacza walki z prastarymi przeciwnikami z zaświatów i mrożącymi krew w żyłach kreaturami.

Przygoda w świecie Koyotl to zupełnie nowy standard wśród gier przeglądarkowych 3D. Niesamowita historia prastarego świata wprawia swoją fantastyczną i mistyczną atmosferą w zachwyt tysiące niemieckich graczy. Forum, FAQ oraz pomoc dla początkujących znajdziecie tutaj

Obrazek


Z serdecznymi pozdrowieniami

Wasz Zespół Upjers
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia ogólne”