Questy

Przy zgłaszaniu błędów prosimy podać informacje zawarte w formularzu pomocy!
palcio1
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: palcio

Questy

Postautor: palcio1 » wt, 15 lis 2011, 13:23

Nie wiem co się stało grałem se spokojnie mam 22 poziom aż tu nagle po zalogowaniu się muszę robić wszystkie questy od nowa proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Questy

Postautor: Neiel » wt, 15 lis 2011, 13:37

Witaj palcio1,

u niektórych graczy lista wykonanych questów "zawiesiła się". Przez to raz już wykonane zadania pokazywane są jako dostępne. Te podwójne zadania powinny w najbliższym czasie zniknąć. Jeśli jednak owo zadanie zostanie aktywowane można je ponownie wykonać.

Pozdrawiam

Octopus
Obrazek

Wielka Łapa
Nazwa Konta: Brak

Postautor: Wielka Łapa » wt, 15 lis 2011, 14:09

ja podobnie jak placio mam problem z zadaniami pojawiaja sie zadania ktore juz zrobilem wczesniej np. wojownik plemienia VIP mogłem go wykonac kilka razy i inne questy ktore juz zrobilem a nie chcial bym miec z tego powodu jakis problemow mozna z tym cos zrobic ?

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Postautor: tiefling » śr, 16 lis 2011, 14:08

Proszę miej na względzie, że pewne z zadań można wykonywać codziennie, są one zazwyczaj zaznaczone na fioletowo.
Jeżeli twój problem nie rozwiąże się w najbliższych dniach skontaktuj się z supportem.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

maripal59
Nazwa Konta: maripal59

Postautor: maripal59 » sob, 24 lis 2012, 19:43

ja mam taki sam problem, mam questa "porozmawiaj z ojcem ", robiłam to zadanie juz kilka razy, rozmawiałam z ojcem, ale zadanie nie chce sie skonczyc i ciagla mi sie wyświetla ten quest, przez to odechciało mi sie juz w to grać , bo nie moge iść dalej

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » ndz, 25 lis 2012, 14:07

Witaj,
z naszych informacji wynika, że w tej chwili masz dwa aktywne questy, ale w danych questach nie masz takiego polecenia jak "porozmawiaj z ojcem". Czy udało Ci się zakończyć dany quest?

Pozdrawiam
L

Wróć do „Bugi i błędy w grze”