"Gwiazdkowanie" - zmiana zasad

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Rayo0o
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Rayo0o

"Gwiazdkowanie" - zmiana zasad

Postautor: Rayo0o » wt, 17 lut 2015, 15:39

Proponuje zmienić zasadę przyznawania gwiazdek na następującą:

1. Jeżeli gracz "nieodgwiazdkuje" nie otrzyma połowy gwiazdki do momentu jak to zrobi.

Czyli jak inny gracz u mnie wykona zadanie "gwiazdkowania" otrzymuje połowę gwiazdki, a ja dopiero ją otrzymam, kiedy odwdzięczę się wykonaniem zadania "gwiazdkowania" u tego gracza. Wtedy dostaną połowę od niego i swoją połowę gwiazdki za wykonanie mojej części zadania "gwiazdkowania".

:idea: Ukróciło by to bierne zbieranie gwiazdek od innych graczy i nie dawanie nic w zamian, a być może utrudniło by proceder nabijania gwiazdek na multikonta w celu zwiększenia szansy pozyskania wartościowych kart.

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Re: "Gwiazdkowanie" - zmiana zasad

Postautor: chesusrzuw » wt, 17 lut 2015, 16:00

Nie podoba mi się to. Ja tam nie zauważyłem, żeby w tej grze były jakieś multi, bardziej widzę, że serwer jest pusty. Gram dla zabawy: mam czas to gwiazdkuje, nie mam to nie. A Ty byś chciał wprowadzenia jakiś dziwnych restrykcji po których określenie "przyjaciele" trzeba by zmienić na "gwiazdkowicze". Gwiazdki i karty to nie jedyny powód dla którego się zaprasza ludzi na listę znajomych. Tak na prawdę gwiazdki to tylko dodatek do tego, że masz "bliski" kontakt z fajnymi ludźmi. To tylko gra, jej celem jest relaks :P

Rayo0o

Postautor: Rayo0o » wt, 17 lut 2015, 16:36

chesusrzuw pisze:Nie podoba mi się to. Ja tam nie zauważyłem, żeby w tej grze były jakieś multi, bardziej widzę, że serwer jest pusty. [...]

1. Uderz w stół ... :D
2. Jak masz tylu przyjaciół to jest wiele ciekawszych rzeczy, które z nimi możesz robić 8-)
3. Pisze o kontach na których widzę, że ktoś aktualnie gra, ale nie "gwiazdkuje".
4. serwer może u Ciebie jest pusty na moim gra co najmniej 400 graczy :)

chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » wt, 17 lut 2015, 16:42

Rayo0o pisze:
chesusrzuw pisze:4. serwer może u Ciebie jest pusty na moim gra co najmniej 400 graczy :)

No właśnie, to bardzo mało. W pierwszej przygodzie wzięło udział 1000 osób, a teraz 1/3 tego. Ludzie uciekają grać w bestie :(

Skrillex1410
Nazwa Konta: Brak

Postautor: Skrillex1410 » wt, 17 lut 2015, 17:09

Powinny być gwiazdki tak zrobione zeby "miec prezenty za gwiazdkowanie".
Oraz dostawac prezenty za to że ktoś mi gwiazdkuje. Bo teraz jeśli mi pogwiazdkuje 20przyjaciół to ja nic z tego nie mam..... Ani expa, ani prezentu nic.

Ja teraz wymieniam się kartami dużo, zbieram obeliski, wampiry, daje czarnoksiężników itp. I powiem wam ze bardzo mały jest tutaj nacisk na współprace.
4-8slotów raz na 24h?......

A jak by wystawić na 70h bez uzgadniania to sie okaze ze nikt nie akceptuje i marnuje sie 70godzinny slot...
Powinny być aukcje/sklep gdzie dajemy nasze karty, za jakie chcemy sie wymienić i co damy.
Oraz z 10slotów na wymianę za golda. I do tego 2-4sloty za diamenty. Ale nie ze diamenty i czekasz 24h. Tylko używasz 1 diament, i masz czas skrócony o 100%, na slot.
Nie musisz czekać nic:)

Tak zeby taka współpraca była:) Jakieś gildie/zakony.

chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » wt, 17 lut 2015, 17:43

Skrillex1410 pisze:Powinny być gwiazdki tak zrobione zeby "miec prezenty za gwiazdkowanie".
Oraz dostawac prezenty za to że ktoś mi gwiazdkuje. Bo teraz jeśli mi pogwiazdkuje 20przyjaciół to ja nic z tego nie mam..... Ani expa, ani prezentu nic.

Ja teraz wymieniam się kartami dużo, zbieram obeliski, wampiry, daje czarnoksiężników itp. I powiem wam ze bardzo mały jest tutaj nacisk na współprace.
4-8slotów raz na 24h?......

A jak by wystawić na 70h bez uzgadniania to sie okaze ze nikt nie akceptuje i marnuje sie 70godzinny slot...
Powinny być aukcje/sklep gdzie dajemy nasze karty, za jakie chcemy sie wymienić i co damy.
Oraz z 10slotów na wymianę za golda. I do tego 2-4sloty za diamenty. Ale nie ze diamenty i czekasz 24h. Tylko używasz 1 diament, i masz czas skrócony o 100%, na slot.
Nie musisz czekać nic:)

Tak zeby taka współpraca była:) Jakieś gildie/zakony.

W gruncie rzeczy to gwiazdkowanie działa w takim sam sposób w wielu grach upjers i raczej nie ma co liczyć na zmiany. Z wymianą kart jest podobnie, z tą różnicą, że w innych grach upjers slot wymiany kart jest zablokowany minimum 24 h, a nie jak tutaj 24 h po każdej czynności. A zgłoszę to jako buga, zobaczymy czy Neiel zareaguje :D Off-topic się zrobił. Jak nie wprowadzą gildii to i tak gra w końcu padnie, bo ludziom się po prostu znudzi, a szkoda.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » wt, 17 lut 2015, 18:10

@chesusrzuw jeśli chcesz zgłosić to proszę jako propozycję, ale nie jako błąd. Ta reguła dotycząca slotów wymiany leżała o podstaw każdej naszej gry w której wymiana kart jest możliwa. My dopiero później wprowadziliśmy tę zmianę o której wspominasz, a że Undermaster jest relatywnie młodą grą to do tej pory się tej zmiany nie doczekała.

Gildie są już od jakiegoś czasu w produkcji ;)

Pozdrawiam
Obrazek

Rayo0o

Postautor: Rayo0o » wt, 17 lut 2015, 22:33

Neiel pisze:@chesusrzuw jeśli chcesz zgłosić to proszę jako propozycję, ale nie jako błąd. Ta reguła dotycząca slotów wymiany leżała o podstaw każdej naszej gry w której wymiana kart jest możliwa. My dopiero później wprowadziliśmy tę zmianę o której wspominasz, a że Undermaster jest relatywnie młodą grą to do tej pory się tej zmiany nie doczekała.

Gildie są już od jakiegoś czasu w produkcji ;)

Pozdrawiam

Dzięki za info. o poparciu jednej z moich propozycji może i w tej sprawie będzie reakcja. :)

Szef goblinów

Postautor: Szef goblinów » wt, 17 lut 2015, 23:59

A może po prostu wprowadzić nagrodę za zrobienie wszystkich gwiazdek danego dnia - jeden kryształ.
Myślę, że byłby to istotny bodziec :lol:

szapur

Postautor: szapur » czw, 19 lut 2015, 16:02

Szef goblinów pisze:A może po prostu wprowadzić nagrodę za zrobienie wszystkich gwiazdek danego dnia - jeden kryształ.
Myślę, że byłby to istotny bodziec :lol:

Dobrze gada, polać mu !

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”