[Horda] Walki ze smokami

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
Pokrętka
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

[Horda] Walki ze smokami

Postautor: Pokrętka » wt, 7 kwie 2015, 21:46

Ponieważ nie ma żadnych opisów i trochę na macanta działamy, może rozpocznę wątek dotyczący walk ze smokami i - pod warunkiem, że mądrzejsi się będą chcieli podzielić swoimi doświadczeniami - może uzyskam trochę sensownej wiedzy co i jak poustawiać, żeby te punkty hordy jednak w sensownej ilości zdobywać.

Po pierwsze, jak długo trzeba czekać do przywołania następnego smoka? W teorii trzeba odczekać "1 dzień". W praktyce jest to 19 h i .... no właśnie, ten czas z każdym smokiem mi się wydłuża o kilkanaście minut. Czy tak jest faktycznie? Bo ostatni smok to było prawie 20 h.
A poprzednie najpierw 19 h 20 min, potem pamiętam 19 h 40 min. To tak będzie się wydłużać?

Czy ma jakiś wpływ na to przywołanie silniejszego smoka, zabijanie go powiedzmy 4 dni i ten czas, na przywołanie kolejnego jest taki sam, jak gdybyśmy go zabiły po 20 minutach?

Jakie potwory ma smok? Mnie się pojawiają 3 rodzaje: golemy, małe smoki i takie coś wybuchające. Czy są jeszcze jakieś inne?

Rozumiem, że poziomy smoczego towarzystwa są takie, jak mój najlepszy wojownik. Ale kilka smoków temu :) golem miał 800 HP, a trochę niższy lev, teraz ma jakieś 786 HP, a już wyższy lev. To ma jakąś zasadę?

Ile trzeba czekać na kolejny atak - ta sama osoba - jeżeli ma dwa składy wojowników? Czy mogę atakować np. od razu czy musze odczekać minutę, dwie, godzinę? Ile?

Czy jest jakaś kolejność ataków w hordzie? Nie zauważyłam, ale a opisu wynika, że "W zależności od pozycji oraz poziomu każdy członek hordy może przeprowadzić atak." To co to znaczy?

Co z tą siłą smoka, w sensie magii smoka? Od magii zależą np. punkty życia smoczego towarzystwa? Czy tylko siła smoka - do tego już doszłam, że tak zależy i to bardzo. :)

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Re: [Horda] Walki ze smokami

Postautor: chesusrzuw » wt, 7 kwie 2015, 22:05

Tak prawdę powiedziawszy to nie zagłębiałem się w takie szczegóły, ale może trochę pomogę.
Pokrętka pisze:Jakie potwory ma smok? Mnie się pojawiają 3 rodzaje: golemy, małe smoki i takie coś wybuchające. Czy są jeszcze jakieś inne?

Do tej pory spotkałem tylko te 3.
Rozumiem, że poziomy smoczego towarzystwa są takie, jak mój najlepszy wojownik. Ale kilka smoków temu :) golem miał 800 HP, a trochę niższy lev, teraz ma jakieś 786 HP, a już wyższy lev. To ma jakąś zasadę?

Poziom potworów jest zależny od tego jaki poziom trudności wybierzesz. Jest on iloczynem poziomu Twojego wojownika i stopnia trudności. Na HP nie zwróciłem uwagi, więc nie wiem.
Ile trzeba czekać na kolejny atak - ta sama osoba - jeżeli ma dwa składy wojowników? Czy mogę atakować np. od razu czy musze odczekać minutę, dwie, godzinę? Ile?

Ja posyłałem jeden atak za drugim jak miałem nadmiar wojowników, raczej nie ma ograniczeń.
Czy jest jakaś kolejność ataków w hordzie? Nie zauważyłam, ale a opisu wynika, że "W zależności od pozycji oraz poziomu każdy członek hordy może przeprowadzić atak." To co to znaczy?
Nie zauważyłem kolejności, ale może to być liczone w przypadku dwóch jednoczesnych ataków.

Co z tą siłą smoka, w sensie magii smoka? Od magii zależą np. punkty życia smoczego towarzystwa? Czy tylko siła smoka - do tego już doszłam, że tak zależy i to bardzo. :)
Wydaje mi się, że poziom magi ma wpływ na to jak mocno bije smok, a poziom trudności na moc potworów.

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Re: [Horda] Walki ze smokami

Postautor: krashann » śr, 8 kwie 2015, 00:54

Nie zwracałam uwagi na czas oczekiwania, ale zawsze jest do 20 h (Jakies 19h cos tam). Sam smok moim zdaniem nie ma tu znaczenia ani czas pokonywania go, ale wszystkie zniszczylismy do 2 dni, wiec trudno okreslic ile by bylo, gdybysmy jakiegos tlukli tydzien.

Kolejka atakowania raczej nie istnieje, bo zaobserwowalam sytuacje kiedy Rayo0o atakowal rownoczesnie ze mna, a jednak to mnie wywalilo, nie jego.

Magia to w zasadzie moc smoka, to, jak szybko pali Twoich wojownikow

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”