[Horda]Uprawnienia w rangach

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
Rayo0o
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Rayo0o

Re: [Horda]Uprawnienia w rangach

Postautor: Rayo0o » śr, 18 mar 2015, 23:40

Neiel pisze:W swoim przykładzie opisałaś przypadek losowy na skutek którego szef hordy nie może przekazać rangi graczowi. Spróbowałem Ci wyjaśnić jakie jest rozwiązanie takiej sytuacji. Trudno wbudować do gry mechanizm przewidujący, że szef organizacji od jutra nie będzie logował się do gry. A jeśli nieobecność szefa spowoduje, że gildia rozpadnie się po trzech dniach, to jest moim zdaniem bardziej problem członków tej organizacji, a mniej samej gry.
Byłem członkiem niejednej gildii w rozmaitych grach w których założyciel z tego czy innego powodu przez dłuższy czas się nie logował. W takim wypadku wybieraliśmy nowego szefa, a pomoc w grze przekazywała mu rangę. Nigdy jak dotąd nie było z tym problemu.. również u nas takiego problemu nie ma.

Pozdrawiam

Neliel,
nie mogę powiedzieć, że w takich sytuacjach byłeś stawiany, ale mogę powiedzieć, że grałem w gry przeglądarkowe, gdzie szef gildii mógł nadać rangi bez ograniczeń.
To Wasza gra i zasady, ale pytam się po co sobie życie utrudniacie i nam skoro Wasze zasady Wam i nam nie służą i są do ... wiesz czego bez urazy? :)

Skrillex1410
Nazwa Konta: Brak

Postautor: Skrillex1410 » czw, 19 mar 2015, 10:39

Nie wiem w czym problem, skoro i tak już nie wbijemy poziomów hordy;d
za pół roku będzie nam potrzebny przycisk do kupowania miejsca:)
teraz sie robi z 100-150pkt dziennie:)

Pokrętka

Postautor: Pokrętka » wt, 7 kwie 2015, 18:07

Czy ranga zastępca uprawnia do przywołania smoka? Bo u nas w hordzie to nie działa. Tylko przywódca może przywołać smoka.

Stąd moje pytanie jakie czynności może wykonywać w takim razie mędrzec a jakie zastępca?

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » wt, 7 kwie 2015, 18:30

Zastępca może jedynie oddać kamienie na ofiarę, mędrzec chyba może przyzwać smoka, ale pewności nie mam. W każdym razie wbrew nazwom, prawdziwym zastępcą szefa jest mędrzec, a formalny "zastępca" to taki posługiwacz :D

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Postautor: krashann » wt, 7 kwie 2015, 21:12

A do czego służy "okres próbny"?

Pokrętka

Postautor: Pokrętka » wt, 7 kwie 2015, 21:15

Aronoł.

Ale sprawdziłyśmy, mędrzec normalnie wpłaca ofiarę, więc pod tym względem z zastępcą rozróżnienia nie ma.

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » wt, 7 kwie 2015, 21:20

Pokrętka pisze:Aronoł.

Ale sprawdziłyśmy, mędrzec normalnie wpłaca ofiarę, więc pod tym względem z zastępcą rozróżnienia nie ma.

Nie rozumiem :(
Możliwe jest, że to tak samo jak ze sklepem, mędrzec "miał" przyzywać smoka, ale ktoś się rozmyślił(albo wystąpił błąd) i teraz nie wiadomo po co to rozróżnienie.
krashann pisze:A do czego służy "okres próbny"?

Okres próbny jest po to, żeby nowi gracze nie otrzymywali nagród z konkursów(np. w MLF), tylko że tu nie ma nagród ani konkursów :wondering:

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Postautor: krashann » wt, 7 kwie 2015, 22:04

chesusrzuw pisze:Możliwe jest, że to tak samo jak ze sklepem, mędrzec "miał" przyzywać smoka, ale ktoś się rozmyślił(albo wystąpił błąd) i teraz nie wiadomo po co to rozróżnienie.

Tutaj prawdopodobnie wiele rzeczy "miało byc" inaczej. Przeciez ta ilosc bledow mowi sama za siebie. Kto wie, ile z nich uwazamy za normalna czesc gry nie zdajac sobie sprawy, ze to tylko chochlik zaspanego informatyka :lol:

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”