Co warto wiedzieć o potworach

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Przed zadaniem pytania na forum zachęcamy do zajrzenia najpierw tutaj.
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Co warto wiedzieć o potworach

Postautor: tiefling » śr, 21 maja 2014, 16:48

Obrazek

W jaki sposób otrzymuję nowe potwory?
Potwory przychodzą tylko wówczas gdy masz wystarczająco dużo miejsca w pomieszczeniach na nowe kreatury.
Nowe koboldy pojawiają się tylko wówczas, gdy masz wystarczającą ilość miejsca w sypialni.
Ile płyt musisz położyć, aby otrzymać kolejnego potwora, możesz sprawdzić w sklepie w kategorii danego pomieszczenia.
Obrazek
Pierwsza liczba pokazuje ile płyt danego rodzaju już położyłeś, druga – ile potrzebujesz, aby otrzymać kolejną kreaturę.
Kiedy osiągniesz drugą liczbę, przeskakuje ona automatycznie na wymogi dla następnego potwora. (Przykład: przed: 32/36 - później 36/36 - następnie 36/40)

Dlaczego muszę tak długo czekać na potwory?
Nowe potwory są przyciągane przez dekoracje umieszczone w ich pomieszczeniach. Im lepiej urządzisz pomieszczenia, tym lepiej czują się kreatury i tym szybciej do Ciebie przychodzą.

Co mogę zrobić gdy moje potwory opuszczą dungeon?
W przypadku gdy twoje potwory są niezadowolone i nie troszczysz się o nie należycie, może się zdarzyć, że opuszczą one dungeon.
I tak na przykład gobliny zawsze muszę mieć pod dostatkiem jedzenia, żeby były zadowolone. Koboldy potrzebują łóżek, żeby móc się porządnie wyspać.
Jeśli usuniesz płyty z sypialni, możesz być pewien, że opuści ją kilka koboldów. Po położeniu nowych płyt koboldy znów zawitają do twojego dungeonu.

Dlaczego moje potwory są ciągle głodne lub zmęczone?
Twoje potwory ciężko dla ciebie pracują nie oczekując nawet wynagrodzenia, za to pyszne jedzonko lub łóżka. Dlatego też zatroszcz się o wystarczającą ilość miejsc do gotowania i odpowiednie dekoracje. I tak na przykład zegar ścienny przyspiesza gotowanie, bo motywuje koboldy.
Gobliny potrzebują jedzenia, a koboldy łóżek, więc zadbaj o ich wystarczającą ilość, aby były zadowolone. Przez budowę i napełnienie „Strasznej szafy” czas spania koboldów zostaje skrócony.

W jaki sposób moje potwory otrzymują więcej doświadczenia?
Twoje potwory uczą się w miarę wykonywania obowiązków i zbierają przy tym doświadczenie, co umożliwia im zdobywanie nowych poziomów.

Co dają potwory z większym doświadczeniem?
Doświadczone potwory pracują szybciej, dlatego lepiej posiadać w swoim dungeonie chłopaków z doświadczeniem.

Co oznaczają liczby w przeglądzie potworów?
Obrazek
Niebieska liczba po prawej stronie oznacza liczbę potworów, które znajdują się w twoim dungeonie.
Czerwona liczba po prawej stronie oznacza ile potworów w danym czasie przechadza się nie wykonując żadnej pracy.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”