kupno roślin

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
camoari
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: camoari

kupno roślin

Post autor: camoari » ndz, 2 cze 2013, 17:22

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Witam :)
gram w rózne gry i strasznie denerwuje mnie że za każdym razem muszę nowe sadzonki kupować w sklepie :( i przez to niepotrzebnie wydawać kasę
Moja propozycja :
rośliny które mamy zebrane w magazynie możemy wykorzystwywać do powtórnego sadzenia
pozdrawiam camoari :D
http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4032597
Organizacja O/COLB szukamy nowych członków

marmar1a
Nazwa Konta: Brak

Re: kupno roślin

Post autor: marmar1a » ndz, 2 cze 2013, 17:32

To jest zdecydowanie dobra propozycja, powinna być możliwość wykorzystania zapasów z magazynu do ponownego wysadzenia

Eeewa
Nazwa Konta: Eeewa

Post autor: Eeewa » ndz, 2 cze 2013, 18:05

A mnie dodatkowo irytuje fakt, że niezgodnie z naturą, każda roślina daje tylko 1 nową roślinę, czyli de facto uprawa nie mam sensu.

Awatar użytkownika
doorra
Nazwa Konta: doorra

Post autor: doorra » ndz, 2 cze 2013, 18:33

Zgadza się w naturze siejąc jedno ziarno zboża zbiera się kilka z czego jedno można by ponownie wykorzystać tak ta gra faktycznie nie ma sensu rozumiem np. kapustę czy coś w tym rodzaju że trzeba zakupić jakieś sadzonki. To samo dotyczy drzew czekamy 24h a zbieramy np. 2 śliwki sadownicy dawno by zbankrutowali :/
http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4318282

Organizacja O/COLB poszukujemy nowych członków

karollaina
Nazwa Konta: kubikolandia

Post autor: karollaina » ndz, 2 cze 2013, 19:44

Popieram pomysł, możliwość zasadzenia roślin z zebranych zbiorów jest dla mnie logiczna, zwłaszcza, że teraz przez brak tej możliwości trzeba wybierać, czy sadzić nowe rośliny, czy zbierać kasę na np.budynki i zagrody i to trochę irytuje :madmad:
NICK W GRZE MFZ: kubikolandia
ORGANIZACJA CENTRAL PARK
[spoiler]Obrazek[/spoiler]

CENTRAL PARK - 50% BONUSY DLA GRACZY 40 + - NAPISZ DO NAS

kicia2001
Nazwa Konta: kicia2001

Post autor: kicia2001 » ndz, 2 cze 2013, 19:54

W 100% popieram pomysł aby można było ponownie wykorzystywać sadzonki!!! Kupując sadzonki za każdym razem to fortuny to na pewno się nie dorobimy, a wszystkie budynki coraz droższe.

pinokio
Nazwa Konta: Brak

Post autor: pinokio » pn, 3 cze 2013, 06:45

zgadzam się z wszystkimi, że towar znajdujący się w magazynie powinien być przez nas wykorzystany, wówczas nie tracimy kasy i inwestujemy w gospodarstwo, bo nic tak nie cieszy gospodarza jak szybko rozwijające się jego gospodarka...............pracus0099

Mitras25
Nazwa Konta: Mitras25

Post autor: Mitras25 » pn, 3 cze 2013, 15:21

Pozytywny pomysł ale nie do końca ;)
Otóż,jak już ktoś wspomniał to całą kapustę nie posadzimy drugi raz bo jak?
Myślę,że dobrym rozwiązaniem byłoby natomiast znalezienie od czasu do czasu jakieś sadzonki przy zbiorze plonów ;) To pewnie by uszczęśliwiło niejednego gracza. To takie moje myślenie na ten temat. Co do pomysłu to również jestem na ...TAK
Pzdr

Ellie

Post autor: Ellie » pn, 3 cze 2013, 17:57

Mitras25 pisze:Pozytywny pomysł ale nie do końca ;)
Otóż,jak już ktoś wspomniał to całą kapustę nie posadzimy drugi raz bo jak?
Myślę,że dobrym rozwiązaniem byłoby natomiast znalezienie od czasu do czasu jakieś sadzonki przy zbiorze plonów ;) To pewnie by uszczęśliwiło niejednego gracza. To takie moje myślenie na ten temat. Co do pomysłu to również jestem na ...TAK
Pzdr
Ten pomysł spodobał mi się najbardziej. Po prostu znajdywanie od czasu do czasu sadzonki.
Musicie wziąć pod uwagę, że plony się przetwarza w budynkach produkcyjnych więc nie bardzo idą one z powrotem do sadzenia. Wiec to nie do końca jest sprawdzony pomysł. Ale to znajdywanie podczas zbierania byłoby ok. Nie przesadzając w ilościach oczywiście.

Awatar użytkownika
Dominiqa
Nazwa Konta: Dominiqa

Post autor: Dominiqa » pn, 3 cze 2013, 18:33

Ellie pisze:
Musicie wziąć pod uwagę, że plony się przetwarza w budynkach produkcyjnych więc nie bardzo idą one z powrotem do sadzenia. Wiec to nie do końca jest sprawdzony pomysł. Ale to znajdywanie podczas zbierania byłoby ok. Nie przesadzając w ilościach oczywiście.
Dokładnie. Ja np. nie nadążam z hodowaniem do dalszego przetworzenia i np. kuchnia stoi, bo nie zdążyłam wyhodować ziemniaków więc jakbym miała jeszcze z tych marnych plonów sadzić już wcale bym nie produkowała. Żeby pomysł miał sens musiałoby być po zasadzeniu np. 2x więcej plonu. Dlatego bardziej podoba mi się pomysł Mitrasa :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”