W które z nowych gier Upjers chciałbyś zagrać? Lipiec 2014

Ogłoszenia zespołu gry FreeAquaZoo.

W które z nowych gier Upjers chciałbyś zagrać?

Battle of Beasts
11
12%
Dunking Legends
3
3%
Ghosty Manor
11
12%
Heroes vs. Undead
3
3%
Little Fellies
6
7%
My Sunny Resort
33
37%
Wauies
22
25%

Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

W które z nowych gier Upjers chciałbyś zagrać? Lipiec 2014

Postautor: tiefling » pn, 28 lip 2014, 13:40

W które z nowych gier Upjers chciałbyś zagrać?

1. Battle of Beasts
Obrazek
Krótki opis gry :arrow:
Battle of Beasts łączy w sobie elementy gry fantasy, gry strategicznej i symulacji ekonomicznej. Punktem wyjściowym gry jest owiana tajemnicą osada z fantazyjnymi kreaturami, które hodujesz, aby móc wystawić je do walki i podbijać nowe terytoria. Jako przywódca hordy to ty decydujesz o szyku bojowym w walce i wyborze potworów spośród ich bogatej i fantazyjnej palety oraz o rodzaju terenów przeznaczonych do podboju. W miarę rozwoju akcji otworzy się przed tobą wielki i mistyczny świat z fascynującymi istotami i zakątkami.

2. Dunking Legends
Obrazek
Dunking Legends to menadżer drużyny koszykarskiej, w którym swoją karierę trenera i menadżera rozpoczynasz od kilku betonowych budynków w dzielnicy przemysłowej . W miarę rozwoju gry budujesz imponującą siedzibę klubu z kadrą składającą się z gwiazd. To Ty decydujesz o ustawieniu zawodników i strategii gry, to Ty podpisujesz kontrakty z najlepszymi trenerami i decydujesz o szkoleniu umiejętności twoich zawodników.

3.Ghosty Manor
Obrazek
W Ghosty Manor zajmujesz się wywoływaniem wciąż to nowych duchów. Duchy przywoływane są z tamtego świata za pomocą specjalnego portalu. Aby odpowiednio je przywitać, konieczne jest posiadanie odpowiednich pomieszczeń w willi. I tak na przykład żarłoczne duchy należy umieścić w jadalni, topielce w pomieszczeniu z basenem. Również do kuchni, łazienki i pokoju dziecinnego znajdą się ochotnicy. Wraz z każdym nowym pomieszczeniem w Ghosty Manor powstaje nowe piętro. Pomieszczenia zamieszkiwane przez duchy można naturalnie indywidualnie urządzić i upiększyć dekoracjami takimi jak automat z gumami do żucia, żelazne łańcuchy, nagrobki, trupie czaszki, a nawet i gilotyny!

4. Heroes vs. Undead
Obrazek
Wyobraźcie sobie całe hordy zombi maszerujących przez ulice naszych miast. Na tym scenariuszu opiera się produkcja Heroes vs. Undead. Kto jest w stanie zatrzymać tę inwazję? Tylko najlepsi superbohaterowie! Każdy bohater staje się sprzymierzeńcem gracza stojąc do dyspozycji w postaci karty do gry. To właśnie nimi atakuje się przeciwników. Tutaj decyduje odpowiednia strategia, przemyślane decyzje ze szczyptą przewidywania. W grze HvS na każdym rogu spotkacie się z potężną dawką dobrego humoru, bowiem wszystkich bohaterów, których znajdziecie na przeróżnych kartach gdzieś już widzieliście...

5. Little Fellies
Obrazek
W grze Little Fellies akcja toczy się na latających wyspach – Flylands, tudzież bardziej po polsku – na Flylandach;) Zamieszkują ją przesłodkie zwierzaki, które można hodować. Są one futrzane, mają skrzydła i potrzebują całe mnóstwo pieszczotek! O wyglądzie małych słodkich Fellies każdy gracz decyduje indywidualnie. Hodując je w taki a nie inny sposób otrzymuje się różne kolory, formy skrzydeł itd. Jedzenie dla podopiecznych futrzaków hoduje się samodzielnie na jednej z latających wysp. A oprócz hodowli i uprawy jedzonka czeka na wszystkich całe mnóstwo pasjonujących ekspedycji po czarodziejskim świecie Little Fellies.

6.My Sunny Resort
Obrazek
Któż o tym nie marzy? Słońce, plaża, palmy, wsłuchiwanie się w dźwięk fal rozbijających się o brzeg... Lekka morska bryza chłodzi twoje stopy podczas gdy wygrzewasz się na leżaczku i rozkoszujesz urlopem marzeń. My Sunny Resort jest idealną grą dla wszystkich, którzy potrzebują odskoczni od rzeczywistości. W tym menadżerze online budujesz własne kurorty turystyczne. Twoim głównym celem jest zaspokojenie potrzeb gości przez odpowiednie urządzenie hoteli, budowę barów i restauracji oraz oddanie do dyspozycji gości jak najwięcej możliwości doskonałej rozrywki i wypoczynku.

7. Wauies
Obrazek
Wauies to idealna zabawa dla miłośników zwierząt, i tu uwaga: zarówno dla fanów kotów jak i psów. Prowadzisz w niej własny kompleksowy sklep zoologiczny z przesłodkimi kociakami, pieskami i gryzoniami. Twoje cele są bardzo ambitne: uczynić ze sklepu doskonale prosperujące centrum zoologiczne. Im bardziej zadbane i zadowolone są twoje zwierzaki, tym więcej klientów interesuje się twoimi ofertami.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: W które z nowych gier Upjers chciałbyś zagrać? Lipiec 20

Postautor: roofiwzgw » pn, 28 lip 2014, 15:26

Wybrałem My Sunny Resort, ale mam więcej gier w które chciałbym zagrać.

Interesuje mnie Ghosty Manor - niestety brak jeszcze Closed Beta więc na co ja tu liczę :mrgreen:
Wauies też jest dość ciekawe ale za bardzo przypomina mi My Free Zoo, które nie przypadło mi do gustu.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Awatar użytkownika
szynszyla555
Numer GG: ukradli :)
Nazwa Konta: patka1234567

Postautor: szynszyla555 » wt, 29 lip 2014, 09:18

Ja bym chciała w Wauies :P

Mikafi
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Postautor: Mikafi » wt, 29 lip 2014, 14:49

Ja niestety nie znam niemieckiego a na angielski nie moge się przełączyć - czyżby nie było tłumaczenia?
Oczywiście jakby było po polsku to pewnie jeszcze więcej osób by na tym skorzystało

adam_8_
Nazwa Konta: adam_8_

Postautor: adam_8_ » śr, 30 lip 2014, 08:30

Ja little fellies nie wiem czemu ale te ich słodkie mordki mnie przekonały :D
Moje zoo: http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/20056251 .
Zapraszam do organizacji NiEtOpErEk

batmanka
Nazwa Konta: Sonya/rakietnica

Postautor: batmanka » śr, 30 lip 2014, 11:18

Zagłosowałam na Pet shop, ale Sunny resort też by mnie zainteresował. Little fellies są dla mnie zbyt kreskówkowate.
Kobiety górą - i tak ma być!
Upraszam o niewysyłanie mi propozycji przystąpienia do organizacji

Awatar użytkownika
TreeCou

Postautor: TreeCou » czw, 31 lip 2014, 10:11

A ja zagłosowałem na Battle of Beasts, mam powoli dość w kółko tych samych "symulacji". Z 2giej strony jednak powątpiewam aby
Battle of Beasts zdobyło jakąś popularność, takie typowe strategie Upjersowi nie wychodzą...niestety.
Obrazek

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » sob, 2 sie 2014, 19:44

No właśnie szkoda, że nie wychodzą. Teraz Upjers kojarzone jest z symulacjami różnego rodzaju. Może to lepiej?

EDIT: Przyjęło się, że wątek z ankietą jest fajnym wątkiem do dyskusji o grach - nowych :)
Dziś grzebiąc w formularzu supportu znalazłem obrazek:
Obrazek
Żadnego info od Upjers na blogu/portalu, a także brak strony WWW. Administracjo? Może zdradzicie trochę szczegółów? :)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw

Awatar użytkownika
TreeCou

Postautor: TreeCou » ndz, 3 sie 2014, 10:50

Google wie co to jest :D
Jest to gra facebookowa, typowo dla Upjers czyli oparta o "farmę". Nie wiem czy ją zrobili czy po prostu kupili, w każdym razie od Lutego 2014 nic tam sie nie dzieje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » ndz, 3 sie 2014, 11:04

Znając życie to wykupili, bo jakby produkowali to by coś napisali. Zastanawiam się, czemu link do supportu jest w niemieckiej wersji...

Wróć do „Ogłoszenia”