Stancja transportowa / wymiana / giełda kart

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Stancja transportowa / wymiana / giełda kart

Post autor: Luci » pt, 2 lis 2012, 13:03

Stacja transportowa / wymiana / giełda kart

Czym jest giełda kart/ stacja transportowa?

Jeśli brakuje Ci jeszcze kilka części kart, to możesz je otrzymać od innych graczy. Jak tylko zbudujesz stację transportową, to możesz się wymieniać częściami kart z innymi graczami, którzy również posiadają stację transportową. Wraz z osiągnięciem poziomu 6 otrzymasz możliwość zakupienia stacji transportowej w sklepie pod zakładką "budynki i specjalne miejsca".

Jak funkcjonuje giełda kart/ wymiana kartami w grze?

Aby wymienić karty kliknij bezpośrednio na stację transportową lub na sympol puzzla w menu w górnej części ekranu.
Następnie wybierz kartę, którą chcesz wymienić (oddać). Dla ułatwienia karty można posortować poziomami, pamiętaj o tym, że często jest kilka stron kart. Po zaznaczeniu odpowiedniej karty wybierz opcję "wymień".
Kolejnym krokiem jest wybór slotu, który zajmie Twoja karta. Zwróć uwagę na cenę, gdyż niektóre miejsca wynajmuje się za diamenty!
Następnie wybierz z prawej strony kartę, którą chcesz otrzymać - karty znów dla ułatwienia możesz posortować według poziomów. Po zaznaczeniu odpowiedniej karty wybierz opcję "wymień karty".
Jeśli osoba, z którą chcesz się wymienić znajduje się na Twojej liście przyjaciół wybierz jej nick z listy po lewej stronie - w tym przypadku masz pewność, że wymiana skierowana będzie do tej konkretnej osoby. Jeśli zaś na wymianę umówiłeś się z kimś, kto nie jest Twoim przyjacielem lub po prostu liczysz na łut szczęścia wystawiając kartę wybierz opcję "wymień się ze wszystkimi graczami" i przejdź do zakończenia transakcji. Pamiętaj, że jeśli ktoś inny miał wystawioną taką samą ofertę wymiany jak Ty to może się zdarzyć, że Twój kontrahent otrzyma jego kartę, a Twoja będzie czekać do czasu, aż ponownie ktoś wystawi lustrzaną ofertę.
Pojawi się komunikat z informacją o wymienianych kartach, koszcie jej wymiany i maksymalnym czasie jej trwania (3 dni). Jeśli wszystko się zgadza - potwierdź swój wybór.

Dla formalności pokaże się jeszcze ekran podsumowujący transakcję. W momencie, kiedy druga strona zaakceptuje (w przypadku przyjaciół) lub wystawi lustrzaną ofertę (w przypadku pozostałych kontrahentów) otrzymasz komunikat, że wymiana została dokonana. Na czas wymiany wystawiona przez Ciebie karta znika z Twojej listy, w przypadku gdy przez 3 dni nie dojdzie do wymiany - karta wraca na swoje miejsce.

Jeśli ktoś zaakceptuje Twoją ofertę, to karta, którą chciałeś otrzymać pojawi się w Twoim inwentarzu z częściami kart, a dany slot wymiany będzie zablokowany przez następne 24 godzin.

Czy mogę zobaczyć jakie oferty wystawili moi przyjaciele?

Tak, możesz.
Aby to zrobić, kliknij na stacje transportową, a następnie na "oferty". Po lewej stronie otworzy się lista z ofertami Twoich przyjaciół.
Jeżeli zainteresuje Cię jedna z ofert, to wystarczy na nią kliknąć i wybrać opcję "przyjąć ofertę".

Czy mogę zobaczyć jakie oferty wystawili inni gracze na moim serwerze?
Nie, nie możesz. Na liście znajdują sie tylko oferty Twoich przyjaciół.

Czy mogę usunąć już wystawioną ofertę?

Tak, możesz.
Aby to zrobić kliknij na stację transportową, a następnie na Twoje sloty wymiany. Przy każdej ofercie znajdziesz w prawym górnym rogu czerwony x. Klikajac na x zostaniesz zapytany czy chcesz wycofać ofertę. Jeśli chcesz wycofać ofertę, to kliknij na "tak", jeśli chcesz ją zachować, to wybierz przycisk "nie". Slot wymiany zostanie zablokowany maksymalnie 24 godziny po utworzeniu oferty.
Uwaga: Opłata za wymianę nie zostanie Ci zwrócona!

SPIS TREŚCI

Zablokowany

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”