stawik kiełkującej nadziei

O wszystkim co dotyczy gry FreeAquaZoo.
Oceania
Numer GG: Numer GG

stawik kiełkującej nadziei

Postautor: Oceania » pn, 12 sie 2013, 19:47

Mam pytanie: Dlaczego w tym stawiku beznadziei prawie w ogóle nie ma ryb a ma być podobno nieźle zarybiony? Złowienie tam rybki graniczy z cudem. Nie jest to tylko moje zdanie. Mają tak również członkowie związku wędkarskiego, do którego należę. Łowimy prawie same śmieci. Wykonanie questa np. z naburmuszonymi / przeszło 300 sztuk/ czy z innymi rybkami, które tam tylko można złowić trwa całymi tygodniami a to zniechęca i odstrasza nowych członków na niższych poziomach. Rozumiem, ze rybki łowi się losowo ale żeby w ogóle nawet innego gatunku?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Awatar użytkownika
mag
Moderator

Re: stawik kiełkującej nadziei

Postautor: mag » wt, 13 sie 2013, 10:08

Witaj,
nie wiem jakie zamierzenia i plany mają twórcy gry, ale zrobiłam pełny połów w stawiku i po kolei złowiłam: violeton, kłujak, różowa cegła, voodon, naburmuszina, klaunon, niebieska cegła, pięknooka, polikus, but, but, tigrus, opona, kłujak, but, butelka - więc chyba nie jest aż tak źle jak piszesz ;) Dodam, że łowiłam na kukurydzę, czyli najtańszą przynętę.
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych połowów.

Oceania

Postautor: Oceania » wt, 13 sie 2013, 20:39

Ja na pełen połów: woodon ,woodon, violeton ,butelka ,kamień zielony, kamień różowy, butelka, opona, gałąź, kruszyciel, butelka, opona, kłujak, butelka, chomikus, kamień niebieski, bot. zwyczajna , opona. Ten kruszyciel i pozostałe rybki to chyba cudem złowione, byłam w szoku, że aż tyle. No nic, będę w dalszym ciągu polowała na naburmusziny.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mag
Moderator

Postautor: mag » czw, 15 sie 2013, 10:21

No widzisz, czyli jednak loteria, bo ja z kolei nie mogę trafić na kruszyciela... :lol:
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych połowów.

Wróć do „O Wszystkim”